داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
3

خوشحالی مقامات بارسلونا پس از کنفرانس گریزمان

آنتوان گریزمان - Antoine Griezmann
Xبستن
...
آنتوان گریزمان
کد خبر : 79655  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
باشگاه پس از کنفرانس راضی تر از قبل است

اختصاصی بارسانیوزموندو دیپورتیوو پس از کنفرانس امروز آنتوان گریزمان که با عدم اعلام تصمیم مهاجم فرانسوی همراه بود، از طریق منابع خود گزارش داد که در باشگاه بارسلونا نسبت به اقدام گریزمان رضایت وجود دارد.

 

باشگاه بارسلونا کاملا از فشار باشگاه اتلتیکو مادرید روی آنتوان جهت تمدید آگاه است و همچنین می داند که اتلتیکو برای فروش او بیشتر از 100 میلیون یورو درخواست خواهد کرد و از این رو منتظر 1 جولای جهت پرداخت بند آزاد سازی 100 میلیون یورویی او خواهند ماند.

 

بارسلونا می داند که اتلتیکو از طریق افزایش دستمزد و وعده برای تقویت تیم و بسیاری از مسایل دیگر در تلاش برای جلب رضایت گریزمان جهت ماندن است اما بارسلونا همانطور که قبل از کنفرانس آرامش دارد پس از کنفرانس نیز از وضعیت خوشحال است چون اعتقاد دارند اگر گریزمان با اتلتیکو به توافق رسیده بود می بایست این موضوع را تاکنون اعلام می کرد.

 

از طرفی رادیو کادنا کوپه و کانال پلاس فرانسه نیز خبر از اعلام تمدید و باقی ماندن گریزمان داده بودند که اینگنه نشد و گریزمان اعلام کرد که امروز حرفی درخصوص آینده اش نخواهد زد.

 

منابع موندو اطمینان داده اند که انتخاب گریزمان بارسلونا است و قصد دارد تا در کنار مسی برای فتح جام ها بازی کند و همچنین پیش از این پاسخ مثبت را به بارسلونا در مذاکرات بارتومئو با خواهرش داده است.

 

طبق گزارش منتشر شده، گریزمان امروز صحبتی در مورد بارسلونا نکرد چون فشاری رویش نیست و بند آزادسازی در تاریخ 1 جولای 100 میلیون یورو خواهد بود و از طرفی اگر با اتلتیکو به توافق رسیده بود می بایست ان را امروز اعلام می کرد.

 

بنابراین چیزی که به وضوح مشخص است، عدم موفقیت اتلتیکو مادرید در جلب نظر آنتوان گریزمان می باشد که از طریق افزایش دستمزد و وعده خرید ستاره ها برای تقویت تیم جهت قهرمانی لیگ قهرمانان 2019 در واندا متروپولیتانو در تلاش برای تمدید به سر می برند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عارف10
عارف10 (سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷)
۲۹ ۶
انشاالله که میاد
ارنستووالورده
ارنستووالورده (سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷)
۶ ۸
اگه بیاد که خیلی خوش حال میشیم ولی اگه نیومد میشه یکی دیگه رو خرید مثل پولیسیچ که به نظرم از گریز بهتره چون میتونه تو بازی هایی که مسی استراحت میکنه بازی کنه و استعداد خوبی هم داره
آخرین نظرات مطالب دیگر