داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

فونت نامزد ریاست بارسلونا: باشگاه را به فلسفه کرایوف باز می گردانم

ویکتور فونت - Victor Font
Xبستن
...
ویکتور فونت
کد خبر : 79674  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
بازیکنان سابق با فلسفه کرایوف را به کار می گیرم

اختصاصی بارسانیوز – پس از نامزدی ویکتور فونت برای ریاست باشگاه بارسلونا او در مصاحبه ای با روزنامه اسپورت حاضر شد و به سوالات پاسخ داد.

 

ویکتور فونت با زیر سوال بردن بارسلونای فعلی با دور شدن از فلسفه خود به سوالات زیر پاسخ داد.

 

چرا ویکتور فونت فکر می کند می تواند رئیس بارسلونا شود؟

چون فکر می کنم آمادگی لازم برای این چالش بزرگ را داریم. چالش بزرگی در پیش خواهیم داشت چون وضع فعلی می تواند توانایی باشگاه جهت رقابت با باشگاه های بزرگ را به خطر بیاندازد.

 

چه کمکی از دست شما بر می آید؟

من می توانم با اشتیاقم با توانایی کار و از همه مهم تر داشتن تجربه تجاری برای چالش های پیش رو اما اهمیت دارد که افراد بااستعداد را پیرامون خود جمع کنیم تا بهترین تصمیم گرفته شود. من به عنوان یک هوادار فوتبال تجربه فوتبالی ندارم و این باید توسط افرادی باتجربه و فوتبالی با سابقه حضور در بارسلونا اتخاذ شود.

 

ویکتور فونت می خواهد چه بارسلونایی بسازد؟

بارسلونایی که هیات مدیره آن از تیم اجرایی قدرتمند با مشخصات ورزشی و فوتبالی است با یک نایب رئیس بهعنوان بازیکن سابق بارسلونا

 

چالش های بارسلونا چیست؟

سه چالش داریم که اولین آن سبک بازی بارسلونا است توسط افرادی که در این مدل آموزش دیده اند و در سطح تجاری نیاز داریم تا درآمد خود را افزایش دهیم که شرکا باقی بمانند درامدی که در مدل فعلی محدود شده است. باید توانایی دسترسی به میلیون ها هوادار را در سرتاسر جهان داشته باشیم و بدون واسطه از آن سود کنیم. سوم اینکه باید مدیریت را مدرن سازی کنیم و از الگوهای گذشته استفاده کنیم.

 

پروژه ورزشی شما چیست؟

موضوع مدل و مردم است. واضح است که نمی توانید موفقیت های ورزشی را تضمین کنید اما باید ایده مشخصی داشت با حداکثر ظرفیت اجرا و بارسلونا استعدادهای مدیریتی زیادی بیرون از باشگاه دارد. بهترین مربی جهان گواردیولا است و دو بازیکن بزرگ اسپانیایی ژاوی و اینیستا در بارسلونا بازی کرده اند که می توانند به احیای فلسفه کرایوف کمک کنند تا به موفقیت های گذشته برگردیم.

 

 ژاوی، پویول، والدز و غیره در پروژه شما جای دارند؟

چالش است و نمی توان اسم گفت بلکه باید شناسایی کنیم چه کسانی قادر به انجام پروژه ما هستند. لزوما کسی که بازیکن موفقی بوده نمی تواند رهبر یک پروژه باشد.

 

 

آزمون فونت با اعلام بهترین ها اینجا


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
پرستو عشق بارسا
پرستو عشق بارسا (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۱۵ ۱۲
واقعاً دیگه نمیدونه چی بگم وقتی قیمت دی لیخت و دی یونگ و بقیه بازیکنای که بارسا میخواد رو با قیمت بازیکن برای دیگر تیم ها مقایسه میکنی مغز آدم سوت میکشه
خیلی از کاربران مثل یاسین بارسلونا 1899 همون قاسم درخشش که همه مسخزش میکنن پیش بینی این اتفاق ها رو کرده بودن و حالا مشخص شد زیادی بیراه هم نمیگفتن قاسم درخشش و بارسلونا 1899 گفته بودن دی لیخت برای بارسا کمتر از 60 تا 70 و دی یونگ کمتر از 40 در نمیاد حالا هم همینطور شده و به قول این کاربران مدیران وجه و اعتبار باشگاه رو خورد و خراب کردن ولی کاربران سایت نباید بهشون توهین میکردن چون که بیراه نگفتن
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۱۰ ۵
عجب.
فک کنم فاکتورهای زیادی رو در نظر نگرفتی.
آبی اناری
آبی اناری (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۸ ۶
بله دوست گرامی بنده این واقعیات رو میدونستم و تذکر هم میدادم حالا داره مثل روز یکی یکی مشخص میشه وهمه داره اتفاق میوفته و پیشبینی های ما داره درست از آب درمیاد ولی دیگه حرفی برای گفتن ندارم چون باز هم با توطئه تعدادی اکانتم مسدود شد و اصلا دیگه چیزی نمیگم تا همه نظرات من اتفاق بیافته و به همه اثبات بشه و ببینند حق با کی بوده ....
@Parastoo1372
آبی اناری
آبی اناری (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۶ ۶
تمام دوستان رو ارجاع میدم به این پست و این پیام
بارسلونا-1899 (دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷) ۱۰ ۳
تمام تیم های اروپا مثل موش از قدرت عشق جاودانم بارسا و کینگ مسی وحشت دارن و به همین خاطر موقع خرید بازیکن سنگ اندازی و مانع تراشی میکنن برای بارسا در نتیجه قیمت مدنظر باشگاه ها برای فروش ستارگان خود به بارسا و دیگر تیم ها :
دی بروین ( بارسا 210 ) ( بقیه تیم ها 180 )
اریکسن ( بارسا 190 ) ( بقیه تیم ها 160 )
دیبالا ( بارسا 150 ) ( بقیه تیم ها 120 )
پوگبا ( بارسا 150 ) ( بقیه تیم ها 120 )
پیانیچ ( بارسا 80 ) ( بقیه تیم ها 60 )
مارسیال ( بارسا 90 ) ( بقیه تیم ها 60 )
میلینکوویچ ساوئیچ ( بارسا 130 ) ( بقیه تیم ها 110 )
هازارد ( بارسا 150 ) ( بقیه تیم ها 130 )
صلاح ( بارسا 200 ) ( بقیه تیم ها 150 )
لروی سانه ( بارسا 140 ) ( بقیه تیم ها 110 )
سادیو مانه ( بارسا 90 ) ( بقیه تیم ها 70 )
دی لیخت ( بارسا 60 ) ( بقیه تیم ها 40 )
آلابا (برای بارسا 100 ) (برای بقیه تیم ها 70 )
پولیشیچ ( بارسا 120 ) ( بقیه تیم ها 90 )
جولیان وایگل ( بارسا 90 ) ( بقیه تیم ها 60 )
این هم لینک پست
http://barcanews.org/post/79620/#single_comment_471046
@Parastoo1372
فورسا بارسا
فورسا بارسا (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۵ ۱
انتخاب رئیس جدید کی انجام میشه؟
عارف10
عارف10 (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۱ ۱
۲۰۲۱ فکر کنم.
کینگ مسی
کینگ مسی (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۶ ۰
درسته الان مدیریت بارسا دروپیته اما خب نمیشه هرکسی و جایگزین کرد باید یکی رئیس شه که هم فوتبالی باشه هم تو کار تجارت باید بدونه چطوری یا معامله رو کامل به نفع خودش(در جهت کمک به تیم) به اتمام برسونه و هم از تاکتیک های فوتبالی قدرت شناسایی بازیکنا و همچنین مدیریت کردن بر مسئولان و مدیران باشگاه از قدرت بالایی برخوردار باشه.
فرماریو زازا
فرماریو زازا (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۴ ۲
دلیلش کاملا واضحه. افت لامسیا باعث شده باشگاه از فلسفه دور بشه. وقتی کوتینو و دمبله برامون جمعا بالای ۲۵۰ میلیون هزینه برداشتن ولی پویول افسانه ای کبیر، ژاوی، اینیستا، والدز، بوسکتس و نهایتا مسی برامون جمعا کمتر از ۴۰۰ تا خرج برداشته معلوم میشه که باشگاه از فلسفه و لامسیا فاصله زیادی گرفته. حرفای ما که به گوش مسئولین بارسلونا نمی‌رسه فقط امیدوارم که نسل جدید لامسیا از جمله ؛ ژاوی سیمونز، اوریول بوسکتس، میراندا، پالنسیا و ... بتونن بیشتر از سرخیو روبرتو، تیاگو، رافینیا و ... عرض اندام کنند.
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۹ ۲
سوال اول: جاستین کلایورت با ۱۸.۵ رفت رم. سوال اینجاست بارسا ، مورینیو و تیمهای دیگه میخواستنش اما چرا رفت رم اونم با این قیمت کم؟

سوال دوم: چرا جاستین کلایورت ب psg, من سیتی ، من یونایتد، آرسنال، تاتنهام، یوونتوس ، رئال مادرید و یا بارسا نرفت؟

سوال سوم: فرانک دی یانگ بنظرتون قیمتش باید نزدیک و یا کمتر از جاستین کلایورت باشه؟

سوال چهارم: چرا باشگاه آژاکس جاستین کلایورت رو ب این راحتی و ارزون فروخت؟ اما برای فروش فرانک دی یانگ و حتی ماتیاس دی لیخت سخت گیری میکنه و قیمت بالاتر میخواد؟ خیلی بیشتر از جاستین کلایورت؟ چرا؟

جوابشون بسیار راحته؟

کاربران عزیز ب این سوالها جواب بدین لطفا بخصوص کاربر قاسم درخشش و بارسلونا1988 ، خیلی دوست دارم تحلیلتونو ببینم. میدونید چرا؟ چون این سوالات مرتبط با ادعای شما مربوط ب گرون فروختن ب بارساست.

منتظر پاسخ کاربران عزیز هستم لطف میکنید جواب بدید.
بویژه کاربر قاسم درخشش و بارسلونا1988
آبی اناری
آبی اناری (پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷)
۲ ۰
سلام جواب این سوال رو وقتی که کلایورت خواست بیاد بارسا میگیری ، اگر با اتمام قرارداد و رایگان بیاد که هیچ ، اما اگر قرارداد داشته باشه بعیده تیمی که مالک کلایورت باشه با کمتر از 150 میلیون یورو اون رو به بارسا بفروشه البته باید منتظر موند و دید که آیا کلایورت روند صعودی خواهد داشت و به سطح بازی برای بارسا خواهد رسید یا خیر ؟
آبی اناری
آبی اناری (پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷)
۲ ۰
سلام جواب این سوال رو وقتی که کلایورت خواست بیاد بارسا میگیری ، اگر با اتمام قرارداد و رایگان بیاد که هیچ ، اما اگر قرارداد داشته باشه بعیده تیمی که مالک کلایورت باشه با کمتر از 150 میلیون یورو اون رو به بارسا بفروشه البته باید منتظر موند و دید که آیا کلایورت روند صعودی خواهد داشت و به سطح بازی برای بارسا خواهد رسید یا خیر ؟
@JohanCruyff
آخرین نظرات مطالب دیگر