داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

آکادمی لاماسیا با بیشترین نماینده در جام جهانی

آندرس اینیستا - Andrés Iniesta
Xبستن
...
اینیستا و پیکه
کد خبر : 79681  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
لاماسیا در جام جهانی 8 نماینده دارد !

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش موندو ، آکادمی لاماسیا که یکی از معادن بزرگ بازیکن سازی در جهان است بیشترین نماینده را در جام جهانی 2018 روسیه دارد. در سال های اخیر ستاره های لاماسیا و بارسلونا نقش مهمی در موفقیت های تیم ملی اسپانیا داشته اند.

 

در مجموع لاماسیا 8 نماینده در جام جهانی دارد. از اسپانیا رینا ، پیکه ، آلبا ، اینیستا و بوسکتس هستند. سونگ وو لی از کره جنوبی جیووانی دوسانتوس و جاناتان دوسانتوس از مکزیک دیگر نماینده های لاماسیا هستند. آکادمی منچستر یونایتد نیز 6 نماینده دارد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فرماریو زازا
فرماریو زازا (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۱۳ ۱
متاسفانه باید گفت که به جز سونگ وو لی همه از آکادمی ۲۰ و اندی سال پیش هستند و نماینده سرشناسی تویه لامسیا ۵ سال اخیر تو اروپا جز تیاگو نداریم. در حال حاضر به برکت قدوم لوپتگی که همین الان برکنار شد سرخیو روبرتو نرفت اسپانیا.
آبی اناری
آبی اناری (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۱۳ ۰
نمونه دیگر گران فروشی و سرکیسه کردن بارسا توسط تیم های درو پیت و کوچک ، فروش عثمان به بارسا با مبلغ 105 میلیون نقد و 45 میلیون متغیر از مدیران کثیف دورتموند بود که ستارگانی مثل لواندوفسکی رو رایگان و هوملس و گوتزه رو فقط و فقط با 40 میلیون به دشمن خود بایرن مونیخ واگذار کردن ولی برای بارسا دم درآوردن و خرخره بارسا رو تا انتها جویدن
جادوی مسی
جادوی مسی (چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷)
۹ ۱
مسی رو هم باید اضافه کرد با تیاگو با احتساب اونا ده نفر میشن هرچند که با انتخاب بدسلیقانه مرحوم لوپتگی سرجی روبرتو و فابرگاس خط خوردن
آخرین نظرات مطالب دیگر