داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
0

عملیات بارسلونا در خط هافبک

عملیات بارسلونا در خط هافبک
Xبستن
...
الکساندر، تیاگو، فرنکی و آرتور
کد خبر : 79711  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
جدا از آنتوان گریزمان

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش مارکا، فراتر از هدف بارسلونا برای جذب 100 میلیون یورویی آنتوان گریزمان، نیاز بارسلونا به تقویت در میانه زمین حس می شود جایی که با خروج اینیستا از تیم، کارلس آلنا نیز با دوری به مدت حداکثر 4 ماه باعث شده تا باشگاه به فک انتقال تابستانی آرتور در شرایطی باشد که این هافبک برزیلی تجربه بازی در اروپا را ندارد.

 

درحالی که بارسلونا برای جذب دروازبان نیز در صورت خروج سیسلن اقدام خواهد کرد اما تا به این لحظه برنامه باشگاه برای خط هافبک با شدت بیشتری دنبال می شود چون برای گریزمان در تاریخ 1 جولای برای پرداخت بند آزادسازیاش به سر می برند و مذاکرات برای او از مدت هاقبل به پایان رسیده است.

 

طبق گزارش مارکا، بوسکتس و راکیتیچ دو هافبک کلیدی در تیم والورده به 30 سالگی رسیده اند تنها پائولینیو، دنیس و آلنا را به عنوان جایگزین خواهند داشت و البته سرجی روبرتو که می تواند در فصل جدید به میانه زمین و به جناح راست منتقل شود چون گومز تیم را ترک خواهد کرد.

 

از این رو، آرتور در دسترس ترین گزینه باشگاه برای اضافه شدن به خط هافبک است که اگرچه بارسلونا تا 15 جولای برای او بند خرید دارد اما توافق دو باشگاه جهت انتقال زمستانی در ژانویه 2019 بوده است.

 

اما آرتور برای ورود تیم دچار مشکل است چونسه سهمیه غیر اروپایی بارسلونا با حضور پائولینیو، کوتینیو و یری مینا پر شده و برای رود او باید یری مینا از تیم خارج شود.

 

اما در کنار آرتورف بارسلونا تماس های خود را برای جذب فرنکی دی یانگ در روزهای اخیر افزایش داده و درحالی که آژاکس 50 میلیون برای او می خواهد بارسلونا مایل به پرداخت کمتر از 40 میلیون یورو است و اگر تیم هلندی مقاومت کند، الکساندر گولووین از زسکا مسکو در دسترس است که از فرنکی ارزان تر تمام خواهد شد.

 

در حالی که تیاگو به بارسلونا لینک می شود اما او در تابستان قبل با بایرن مونیخ علی رغم دیدار با رابرت فرناندز تمدید کرد و قیمت او بین 60 تا 80 میلیون یورو خواهد بود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
سرباز بارسا
سرباز بارسا (پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷)
۱۹ ۱
الکساندر از کجا اومد اگه عرضه داشته باشن فشار بیارن میتونم 35 بکر مش با متغیر به فصلم قرضی بمونه آژاکس دنیس سوارز سر تر هست از الکساندر دو فصلم هست تو بارسا بازی میکنه نیازی نداره مچ بشه
مهدی 10
مهدی 10 (پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷)
۱۷ ۰
الکساندر کیه باز
لیونل آندرس مسی
لیونل آندرس مسی (پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷)
۵ ۷
بابا این هموگلوبین خخخخ از کجا اومد؟
الآن بازیشو مقابل عربستان لعنتی نگاه کنید اصلا فوتبال بلد نیست.
نمی دونم چی توو این بازیکن دیدن که میگن بیاد بارسا
اه اه اه دیگه داره حالم از این مدیریت بهم می خوره
اون از رودریگو که تقدیم ذغال شد؛حالا نوبت دی یانگ شده که از دستش بدن.
امیدوارم سیلسن رو وارد معامله با محمد صلاح کنن
یه بارسایی
یه بارسایی (جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷)
۲ ۰
عملیات اول جذب دی یانگ یا هافبک مستعد
آخرین نظرات مطالب دیگر