داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان
هشتگ بازی بعدی : RealBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
5

جشن تولد تلخ مسی در روسیه

لیونل مسی - Lionel Messi
Xبستن
...
لیونل مسی
کد خبر : 79984  |   زمان ارسال : یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
31 سالگی در حساس ترین دوران حرفه ای

اختصاصی بارسانیوز – امروز 24 ژوئن روز تولد لیونل مسی است و اعجوبه آرژانتینی در روزهای شلوغ و پراسترس دوران حرفه ای 31 ساله شده درحالی که با این شلوغی بابت حضور در جام های جهانی و کوپا آمریکا بیگانه نیست.

 

اما مسی اینبار در شرایط پیچیده ای با جشن تولد خود مواجه شده چون تیم ملی آرژانتین محکوم به شکست دادن نیجریه جهت صعود از مرحله گروهی است و او ساعات و روزهای شلوغی را بابت کارهای تاکتیکی و دیدن فیلم بازی ها زیرنظر خورخه سمپائولی سپری می کند تا حذف آرژانتین به بمب رسانه ای و خداحافظی همیشگی او از بازی های ملی منجر نگردد.

 

همچنین مسی عادلانه یا ناعادلانه از سوی مردم کشور خود به کم کاری در جام جهانی متهم شده و همه این ها جشن تولد 31 سالگی او را کمتر از گذشته برایش بااهمیت جلوه می دهد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عشقم مسی
عشقم مسی (یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷)
۳۲ ۰
تولدت مبارک پادشاه فوتبال عشقی تا ابد آرژانتینی ها و تمام دنیا وقتی بازنشسته شدی و لذتی ت فوتبال نموند اه نبودنت میکشن مطمنمم نیجریه میزنی میری بالااا تا بازهممم ب همه دنیااا ثابت شه مسی یعنی پادشاه فوتبال
شیر
شیر (یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷)
۳۲ ۱
مسی بلند شو یکبار دیگه کل طرفدارانت در دنیا منتظر خیزش تو هستند ..یکبار دیگه همه رو انگشت ب دهن کن....یا لا پسر
آخرین نظرات مطالب دیگر