داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان
هشتگ بازی بعدی : RealBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
0

آرتور در انتظار تماس بارسلونا با بازگشت به تمرین

آرتور هنریکه - Arthur Henrique
Xبستن
...
آرتور هنریکه
کد خبر : 80016  |   زمان ارسال : دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
هافبک 21 ساله گرمیو همچنان منتظر است

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، آرتور هافبک گرمیو پس از 10 روز استراحت بابت رقابت های جام جهانی مجددا به تمرینات گرمیو بازگشت درحالی که شاید آخرین روزها و ساعات حضور خود در تمرین گرمیو را سپری می کند.

 

درحالی که حتی طبق گزارش موندو احتمال رسمی شدن انتقال برای امروز می رود ، این ستاره برزیلی آماده است تا در صورت توافق دو باشگاه در همین تابستان راهی نیوکمپ شود در شرایطی که بارسلونا تا 15 جولای برای این کار مهلت گرفته است.

 

درحالی که بارسلونا با 30 میلیون یورو ثابت به اضافه 9 میلیون یورو متغیر برای آرتور با گرمیو جهت انتقال در ژانویه 2019 به توافق رسید، بارسلونا به دنبال انتقال تابستانی او بوده و نماینده های خود را در هفته ها اخیر به برزیل اعزام کرده است چون باشگاه مجبور به ارائه پیشنهاد جدید و افزایش قیمت انتقال جهت کسب رضایت گرمیو بوده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فورسا بارسا
فورسا بارسا (دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷)
۱۶ ۳
من نمیخواهم نسبت بهش بدبین باشم و امیدوارم که یه بازیکن عالی ازش دربیاد
ولی اینکه پرز هیچ حرکتی برای جذبش انجام نداد(درسته که به بارسا علاقه داشت ) یکم عجیبه
سورو (کینگ مسی و کوتینیو)
سورو (کینگ مسی و کوتینیو) (دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷)
۱۹ ۴
پرز اونقدرا هم که فک میکنین باهوش نیست. اونقدر که ما از بارتمیو انتقاد میکنیم زغالی ها دوبرابر بیشتر از ما از پرز انتقاد میکنن. عملکردش خوب نیس چون کوواچیچ و رونالدو گفتن که میرن پارسال هم که الماسی مثل خامس رودریگز و همینطور موراتا رو از دست داد.
لوردهاشون هم که چیزی از لوردای ماکم نداره مثل وایه خو مایورال مارکوس یورنته کاسیا و ....
آبی اناری
آبی اناری (دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷)
۱۷ ۲
لرد سبایوس لرد اشرف لرد تئو هرناندز لرد اودگارد لرد بنزما و آخرین و جدیدترین لرد زغال رودریگو رو فراموش کردی
@sooro
سورو (کینگ مسی و کوتینیو)
سورو (کینگ مسی و کوتینیو) (دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷)
۱۴ ۱
به هیچ وجه نمیخوام از بارتمیو حمایت کنما چون خیلی ازش ناراضی ام ولی. کوتینیو و دمبله خیلی دوس داشتن بیان بارسا و بارتمیو هم زود خریدشون ولی الان چن ساله هازارد داره خودشو میکشه بره ریال اما پرز هیچ کاری نکرده و گند زده. باید ببینیم این تابستون بارتمیو و پرز چیکار میکنن.
شیر
شیر (دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷)
۱۴ ۳
اون از همون روز اول لباس بارسا را پوشید و کار رو تموم کرد ..مثل سبایوس رودریگز فرناندز وینسیوس نبود که ببینن کدوم پول بیشتر میدن. .حتی نیمارم اینکار رو نکرد. .پيشنهاد سنگین چلسي و رعال رو رد کرده بود نیما ر
کاپیتان اینیستا
کاپیتان اینیستا (دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷)
۱۲ ۰
بله دقیقا،مطمئنم آرتور موفق میشه تو بارسا اگر تابستون بخرنش و اردوی پیش فصل همراه تیم باشه،چند تا بازی های گرمیو رو به خاطر آرتور کامل نشستم نگاه کردم یه جورایی نبض گرمیو تو دست خودشه و بازی رو عالی نظم میده و کنترل میکنه،هر چند که لیگ برزیل خیلی با لالیگا و گرمیو خیلی با بارسلونا فاصله داره ولی من خیلی بهش خوشبین هستم
علی...
علی... (دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷)
۹ ۰
دقیقا فرق باشگاه بارسلونا با رئال همینه که بازیکنی که میخاد وارد بارسا بشه باید عاشق بارسا باشه و به چیزه دیگه ای اهمیت نده جز بازی تو بارسا که واسه هر بازیکنی افتخاره.ولی خریدای رئال اکثرا همیشه با پیشنهاد مالی زیاد همراه بوده تا بازیکن با پول زیاد وسوسه بشه و رئال رو انتخاب کنه.دقیقا مثل رودریگو گوئس و ویسینیوس.
لوئیزیتو مسی
لوئیزیتو مسی (دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷)
۱ ۴
بنظرم ژانویه بیاد بهتره الان باید بریم اریکسن یا تیاگو یا پیانیچ رو بخریم
آخرین نظرات مطالب دیگر