داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
0

پیکه درانتظار جلسه بارتومئو درخصوص مستند گریزمان

جرارد پیکه - Gerard Pique
Xبستن
...
جرارد پیکه و بارتومئو
کد خبر : 80234  |   زمان ارسال : دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
جنجال مستند گریزمان

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، انتظار می رود که جلسه جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا و جرارد پیکه به عنوان تولید کننده مستند تصمیم گریزمان از طریق استودیو کاسموس، پس از تعطیلات مدافع دوست داشتنی بارسلونا برگزار گردد.

 

همانطور که باشگاه پیش از این اعلام کرده بود، از پیکه علت ورود به انتقال آنتوان گریزمان را جویا خواهد شد چون این اقدام جرارد پیکه باعث خدشه دار شدن مدیریت باشگاه در نگاه هواداران شده است چون پیکه پس از اطلاع پی از موعد از تصمیم نیمار جهت ترک بارسلونا، زودتر از مدیران باشگاه از پاسخ منفی گریزمان نیز آگاه بود درحالی که بسیاری از مدیران باشگاه در همان لحظه پخش مستند از تصمیم گریزمان اطلاع یافته بودند.

 

بارسلونا از نحوه عملکرد پیکه در این ماجرا ناراحت است به ویژه وقتی که ساموئل اومتیتی نیز پس از جرارد پیکه با توئیت خود وار این ماجرا شده بود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عثمان دمبله
عثمان دمبله (دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷)
۱۷ ۲
بره گمشه گریز من
علی کرمانشاهی
علی کرمانشاهی (سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷)
۳ ۰
پرز میره مربی اسپانیارو اونم توی جام جهانی میقاپه میاره ، حالا وضع مارو ببین اومدیم درمورد گریزی ک گردن خوردش توی تیمش ماندگار شدو حرف میزنیم!
مهدی بارسلونا
مهدی بارسلونا (دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷)
۱۷ ۱
دوستان گرامی مطلبی دیدم که سایت ورزش3 با اون سردبیر و خبرنگارهای اسکول و نفهمش نوشتند که کلی خندیدم اشتباه تکراری مدافعین بارسلونا در جام جهانی (عکس) متنی بودش که ورزش3 نوشته تازه هروقت میخوای برعلیه رئال متنی بنویسی چاپ نمیشه مثل اینکه سوزش3 خبرهای جعلی میذاره تازگیها منبع خبر مینویسند که همگی تحریف شده و نویسنده خبرها چون زغالیه و سوزشش زیادی داره از مغز نداشتش مینویسه و خبرهای سایتهای دیگه رو کپی میکنه
شاه لئو
شاه لئو (دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷)
۱۱ ۱
کاش بارتمئو یه حرکتیم برا جذب لوزانو بزنه
اقا نوید
اقا نوید (دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷)
۵ ۲۹
به عنوان یه بارسایی واقعا دوست دارم پیکه از بارسا بره . قشنگ هفت هشت ساله دارم از دستش حرص میخورم
سورو (کینگ مسی و کوتینیو)
سورو (کینگ مسی و کوتینیو) (سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷)
۵ ۰
بازم آفرین به پیکه که یه بارساییه اصیل و باغیرته و داره جلوی گندکاریارو میگیره. چرا هیچ اقدامی واسه خرید خوب نمیکنن تیم ما به یه خون تازه نیاز داره چون دیگه پیر شده. خرید تاپ مثل هازارد و تیاگو رو که فک نکنم بکنن حداقل برن دنبال استعداد های جام جهانی مثل برانت و واسه خرید لوزانو جدی تر عمل کنن. تازه دفاع چپ اروگویه هم بازیکن خوبیه واسه جانشینی آلبا ولی فعلا اطلاعات زیادی ازش ندارم
آخرین نظرات مطالب دیگر