داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان
هشتگ بازی بعدی : SevillaFCBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
1

ایجنت یری مینا: پیشنهاد های زیادی داریم

یری مینا - Yerry Mina
Xبستن
...
یری مینا
کد خبر : 80533  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
تکذیب انتقال به اورتون

اختصاصی بارسانیوزیری مینا مدافع کلمبیایی بارسلونا که به لطف درخشش او کلمبیا تا در آستانه صعود به یک چهارم نهایی حضور داشت، باتوجه به عملکردی فوق العاده در روسیه با به ثمر رساندن سه گل مورد علاقه باشگاه های انگلیسی قرار دارد که ایجنت او درخصوص انتقال به اورتون پاسخ داد.

 

طبق گزارش موندو دیپورتیوو، یری مینا که با جذب شدن قریب الوقوع کلمنت لنگلت با وجود ورمالن برای کسب تجربه بیشتر می تواند بارسلونا را ترک کند، شخصا تمایل به خروج ندارد که جیر مینا عمو و مدیر برنامه او در این خصوص گفت:

انتقال یر یمنا به اورتون صحیح نیست و چنین اتفاقی رخ نداده است. باشگاه های زیادی علاقه مند به جذب یری هستند اما قبل از هرگونه تصمیم گیری می خواهیم بدانیم که تصمیم بارسلونا برای یری مینا چیست.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
یک ابی اناری پوش
یک ابی اناری پوش (چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷)
۶ ۰
واقعا قبل از جام جهانی فکر میکردم با وجود کند بودنش بدرد بارسا نمیخوره...ولی وقتی دیدم قدرت سر زنی بالای داره و خوبه چنین مدافعی داشته باشیم...

ولی توماس ورمائلن همیشه مصدوم بوده فکر کنم وقتشه به فکر جدایی باشه
آخرین نظرات مطالب دیگر