داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و رئال مادرید , ال کلاسیکو , بارسلونا و لیون , مسی
هشتگ بازی بعدی : LyonBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
2

سیلسن پیشنهاد لیورپول را بررسی میکند

یاسپر سیلسن - Jasper Cillessen
Xبستن
...
یاسپر سیلسن
کد خبر : 80683  |   زمان ارسال : شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷  |   نویسنده : ایمان  |  
دروازه بان هلندی میخواهد در بارسلونا بماند اما هدف او انجام بازی های بیشتر در فصل آینده است .

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش موندو دپورتیوو , یاسپر سیلسن یکی از مهمترین دروازه بان های حاضر در بازار است . این دروازه بان هلندی بازی زیادی انجام نداده است اما هر بار که درون دروازه بارسلونا قرار گرفت عملکردی چشمگیر داشت . او در بارسلونا احساس خوبی دارد اما او نیز بلندپرواز است و میخواهند مانند هر بازیکن دیگری بیشتر بازی کند .

 

سیلسن در پیش فصل حضور دارد و با امیدواری نسبت به آینده اش کار میکند . اولویت او ماندن در نیوکمپ است اما همزمان اگر پیشنهاد خوبی دریافت کند آن را بررسی خواهد کرد . در حال حاضر دو باشگاه انگلیسی از جمله لیورپول به این دروازه بان علاقه مند هستند . اگر سیلسن تصمیم بگیرد که پیشنهادات را قبول کند , میخواهد به باشگاه بزرگی برود و دروازه بان اصلی شود . در غیر این صورت ترجیح میدهد در بارسلونا به کار خود ادامه دهد .

 

این دروازه بان هلندی در انتظار شروع بازار است زیرا اگر انتقالی رخ دهد اثری دومینیویی خواهد داشت . به طور مثال اگر تیبو کورتوآ چلسی را ترک کند , سیلسن تبدیل به گزینه چلسی خواهد شد . دروازه بان آبی و اناری پوش منتظر و صبور است و بعد تصمیم خواهد گرفت .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
احسان بلوگرانا
احسان بلوگرانا (یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷)
۱۵ ۱
هر جا میری امیدوارم بدرخشی بامرام
سپهر
سپهر (یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷)
۴ ۰
به نظرم بهتره حتي با شرط افزايش دستمزد نگهش دارن
و براي فصل بعدي هم بهش بيشتر بازي بدن
مسی فیفا
مسی فیفا (یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷)
۱ ۲۹
خداکنه بارسا اینو به علاوه پول با مانه تاق بزنه
امین
امین (یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷)
۱۳ ۰
لیورپول تازه این فصل هافبک درست و حسابی خریده بعد به نظرت امکان داره بیاد یکی از ارکان خط حمله ویرانگرش رو بفروشه؟ چون قدرت لیورپول کلوپ تازه از امسال شکوفا میشه
روح کاتالان
روح کاتالان (یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷)
۲۱ ۲
واقعا حیفه بره مخصوصا با این تعصب و استعدادش چیز زیادی هم نمیخواد فقط میخواد بیشتر بازی کنه! نباید یادمون بره که پینتو چه بلاهایی سرمون آورد. سیلسن به احترام ترشتگن رو نیمکت نشست و هیچی نگفت حالا نوبت ترشتگنه که جبران کنه.
آخرین نظرات مطالب دیگر