داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و رئال مادرید , ال کلاسیکو , بارسلونا و لیون , مسی
هشتگ بازی بعدی : LyonBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
0

دیدار احتمالی بارسلونا و ناصر الخلیفی برای رابیوت

اریک آبیدال
Xبستن
...
اریک آبیدال
کد خبر : 80696  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
دیدار با مسکو

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، اسکار گراو، آبیدال و جوردی مستره دیدار فینال جام جهانی بین فرانسه و کرواسی را از نزدیک خواهند دید که ناصر الخلیفی نیز حضور خواهند داشت.

 

از این رو احتمال دارد که ملاقاتی بین دو باشگاه بارسلونا و پاری سن ژرمن بر سر آدرین رابیوت شکل بگیرد درحالی که در زمان حضور ناصر الخلفی در روسیه، بارسلونا با سفر آبیدال و سگورا به پاریس به آنترو هنریک مدیر ورزشی پاری سن ژرمن علاقه خود را نسبه به جذب رابیوت اعلام کرده است.

 

رابیوت اولویت خرید بارسلونا برای پر کردن جای پائولینیو است که اولین گزینه خرید اریک آبیدال به عنوان مدیر ورزشی جدید بارسلونا است.

 

رابیوت در سال پایانی قرارداد با پاری سن ژرمن حضور دارد و در صورت عدم تمدید می تواند از ژانویه برای مذاکره آزاد باشد تا در تابستان 2019 به صورت رایگان پاریس را ترک کند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مسی اساطیری
مسی اساطیری (دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷)
۰ ۰
رابیوت یه بازیکن خوش تکنیک جنگنده و با خصوصیات بازیسازی و دفاعی عالیه و از همه مهمتر قیمتش مناسبه مخصوصا که به بارسا علاقه زیادی داره.حتی اگه به احتمال ۵ درصد جا نیفته میشه یکی دو سال دیگه با خیلی بالاتر از اینها فروختش
آخرین نظرات مطالب دیگر