داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
14

بیلد؛ درخواست خروج تیاگو برای انتقال به بارسلونا

تیاگو آلکانتارا - Thiago Alcantara
Xبستن
...
تیاگو آلکانتارا
کد خبر : 80805  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
تیاگو قصد بازگشت دارد

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش روزنامه بیلد آلمان، تیاگو آلکانتارا قصد دارد تا با ترک بایرن مونیخ به بارسلونا بپیوندد و نیکو کواچ سرمربی کروات بایرن نیز قصد دارد تا تیم خود را کوچکتر کند و تیاگو نیز یکی از گزینه های خروج است.

 

پس از لینک شدن تیاگو به بارسلونا قبل از جام جهانی و فروکش کردن این انتقال با جذب شدن آرتور و تلاش بارسلونا برای جذب رابیوت و دی یانگ، روزنامه بیلد یک بار دیگر نام آرتور را در صدر اخبار نقل و انتقالات قرار داد.

 

درحالی که با برعهده گرفتن هدایت رئال مادرید توسط لوپتگی انتظار می رفت سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا تیاگو را جذب کند اما بیلد از درخواست خروج تیاگو برای انتقال به بارسلونا خبر داده است.

 

طبق گزارش، تیاگو که در سال 2013 بارسلونا را با عدم فرصت بازی بابت حضور ژاوی و اینیستا و سسک فابرگاس ترک کرد هم اکنون فرصت را جهت بازی در ترکیب ثابت فراهم می بیند اگرچه که درخواست بایرن مونیخ برای او 70 میلیون یورو است و اریک آبیدال نیز او را گزینه خوبی برای تقویت بارسلونا می بیند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۳۲ ۱۶
عشقه منه برگرد دیگه زود تر فانتزی من گرفتن تیاگو و پوگبا باهمه که می دونم خیلی ممکن نیست ولی اگه بشه خیلی تیم تخیلی میشه
سپهر
سپهر (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۷ ۰
يا اين يا اون
شیر
شیر (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۴۳ ۸
هفتاد میلیون خیلی زیاده. واقعا این مقدار برای کسی که بازیکن خودمون بود زیاده
امید
امید (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۱۹ ۶
شیر عزیز... بزار بیاد که این خیلی برتد مطمئنی هستش و در حال حاظر برندای خوی زیاد داریم اما برند خوب مطمئن که مفید واقع شه کم داریم.... این چون قبلا بارسا بوده زود با تیم مجدد مچ میشه....
.
بزار بیاد تا پادشاه هست
بزار تا شاه مسی هست.... اطرافشم برند بازیکنن...
مسی نیاز به پاس داده که کوتی هست اما از دو جا بهش پاس برسه بهتره تا از یک جا بهش توپ برسه....
کوتی و تیاگو خوب بهش پاس میرسونن و این وضعیت فوق العاده ای واسه مسی بوجود میاره ...
.
.
بزار بیاد.... هفتاد تا ارزس داره در حضور پادشاه.....
عارف10
عارف10 (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۲۳ ۶
هفتاد تا زیاده؟؟؟؟!!!!
پوگبا ۱۵۰
اریکسن ۱۹۰
 مهبد
مهبد (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۲۸ ۱۵
واقعا دلیل کوتاهی مسئولای بارسا در مورد تیاگورو نمیفهمم به نظر من بهترین و بهترین گزینه واسه هافبک تیاگو هستش هم تکنیکی هم خلاق هم لاماسیایی و آشنا با سبک بارسا و هم با قیمت مناسب دیگه چی میخوان،پائو که رفت گومزو ویدالم که میرن میشه تیاگو و ربیوتو امسال بگیرن سال دیگه ام راکیتیچو بفروشن و دی یانگو بگیرن
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۲۵ ۱۸
دوست عزیز. تیاگو اگه عاشق بارسا بود بعد از رفتن پپ با بایرن تمدید نمیکرد تا بتونه رایگان و یا با قیمت پایین ب بارسا برگرده. اما عشق بایرنو داشت و همش تمدید میکرد.
ژاوی حرف خوبی زد : بازیکنی ک دلش با بارسا نیست و میخواد بره پس بزارید بره و بازیکنی ک رفت نباید برش گردونن چون عاشق تیمش نبود.
جناب خان
جناب خان (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۱۳ ۱۱
مهبد جان امید خیلی کاربر باحالیه اذیتش نکن و بهش تیکه ننداز من که خیلی با نظراتش حال میکنم باعث شادی من میشه و نظرتش عالیه و مث خودم عاشق اریکسن هست
@10omid10
امیرحسین1414
امیرحسین1414 (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۱۴ ۲۲
سرمربی بایرن دنبال راکیتیچ بود اگه بتونیم معاوضه کنیم خوبه
ولی دنبال پوگبا باید باشیم
ب قول دوستمون میتونیم با هم تو تیم داشته باشیم
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۳۸ ۲۴
امیدوارم نخرنش. اونم 70 تا. و میدونم بارسا نمیخرتش.
دی یانگ 50 و رابیوت 40 سرجمع 90 تا، این دوتا رو ول کنن برن تیاگو رو بخرن ک سراسر افته با 27 سال سن. درحالیکه دی یانگ 21 و رابیوت23 سال دارن و خیلی از تیاگو بهتر و سرتر هستن و فوق العهده هستن
 مهبد
مهبد (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۲۳ ۲۴
تیاگو بده!!!!!خوب پس صادقانه بگم هیچی از فوتبال حالیت نیست و واسه اینکه حرفمو ثابت کنم اینکه هم آبیدال هم والورده کاملا موافق اومدن تیاگو هستن اولا که هدف از خرید ربیوت پر کردن جای پائو هستش که یه بازیکنیه با بار فیزیکی و درگیر دوما دی یانگ بازیکن عالی هستش ولی نه بارسا آژاکسه نه لیگ هلند لالیگاس و باشگاه حماقت بزرگی میکنه اگه بخواد فقط و فقط رو آرتورو دی یانگ واسه هافبک حساب کنه در ضمن بعید میدونم دی یانگ امسال بیاد،تیم صد درصد نیاز به یه هافبک خلاق و با ثبات داره که من تیاگورو حتی بهتر از اریکسن میدونم
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۲۰ ۱۱
یعنی ترجیح نمیدین روی 70تا 20 تا بزارن و بجای تیاگو ، دی یانگ و رابیوتو بخرن؟
 مهبد
مهبد (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۱۰ ۱۰
با اومدن ربیوت امسال و دی یانگ‌سال بعد و آرتوری که هست میانگین سنی خط هافبک عالی میشه سال بعدم راکیتیچ باید بره از تیم پس تیم نیاز داره به یه هافبکی مثه تیاگو اگه ام‌فک میکنین افت کرده اون بخاطر سبک بازی بایرنه که عوض شده چرا اونموقع که گواردیولا تو بایرن‌بود همه افسوس از دست دادن تیاگورو میخوردن ولی الان که تو ۲۷ سالگی تو اوج فوتبالشه میگین‌افت کرده!!!
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۴ ۱۳
اکی شما حالیتونه من حالیم نیست.

 مهبد
مهبد (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۷ ۶
مطمئن باش بارسا دی یانگو میگیره صددرصد و ربیوتم اگه دنبال پول نباشه خودش میاد حالا یا رایگان یا همین تابستون با ۴۰ تاولی ربیوت بازیکن خلاقی نیست با اینکه من خیلی دوسش دارمو صددرصد با اومدن جفتشون موافقم ولی بعیده آژاکس امسال دی یانگو بده در بهترین حالت میتونن توافق کنن واسه سال بعد،سال بعدم میتونه جایگزین راکیتیچ بشه ولی تیمی مثه بارسا نمیاد یباره تو هافبک خونه تکونی کنه شما ۱درصد فک کن ربیوتو آرتورو دی یانگ جواب ندن یا نیاز به جا افتادن داشته باشن اونموقع تو لالیگا دومم نمیتونیم بشیم چه برسه سی ال
@JohanCruyff
 پویول
پویول (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۳ ۰
نه انصافا تو این زمینه با مهبود موافقم تیاگو از زمانی که آنچلوتی تو بایرن اومد افت کرد تو این دو سال اومدن تبذیلش کنن به هافبک دفاعی که پست تخصیصیش نیست ضمنن یه سوال دارم رابیوت بیاد؟؟ قراره کجا بازی کنه ؟؟؟ هافبک دفاعی؟؟؟؟ دیانگ میگیریم هافبک وسط جای ژاوی ولی دیانگم نمیتونه نمیتونه همین امسال بهش به عنوان یه مهره فیکس نگاه کرد چون والورده نمیکنه صرفن سن مهم نیست برو آمارب تیاگو رو زمانی که پپ بود نگاه کن با اینا مقایسه کن تیاگو همون چیزیه که بارسا میخواد این سوالمو جواب بده رابیوتا فصل بعد بیاد کجا قراره بازی کنه و جای کی ؟؟؟
@JohanCruyff
ری را
ری را (جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷)
۰ ۱
پویول گرامی
اولا ب مربی بستگی داره.
فرض کنیم قراره بعنوان پیش بینی جواب بدیم، اوکی
متاسفانه خیلی ها فکر میکنن رابیوت هافبک دفاعیه در حالیکه رابیوت یک هافبک تهاجمیه. مربی psg چندبار ازش توی هافبک دفاعی استفاده کرد ک اتفاقا خوبم جواب داد.
در کل پست اصلی رابیوت هافبک تهاجمیه.
در سیستم ۴۴۲ قطعا انتخاب مربی بوسکتس و کوتینیو راکیتیج و آرتوره. رابیوت و دی یانگ هم درصورت خرید نیمکت نشینن.
ما مناسفانه فکر میکنیم بازیکنی ک میخریم حتما باید فیکس باشه.. این فکر یعنی عدم توجه ب نیمکت قوی. درطول فصل بازیکن های تیم خسته میشن و کارآیی خودشونو از دست میدن پس نیاز مبرم داریم بازیکن های جوون آینده داری رو بگیریم ک در طول فصل توانایی اینو داشته باشن ک جایگزین مناسبی واسه بازیکن باشن چ در مواقع خستگی و مصدومیت و محرومیت و بیماری و عواملی از این دست. قطعا این بازیکنها از اینکه روی نیمکت باشن اعتراضی ندارن و این خودش یک پوئن مثبته فرض کن پوگبا بیاد بارسا و نیمکت بشینه شک نکن شاکی میشه کما اینکه میدونیم هربازیکنی ب یک تیم جدید میره نیاز داره تا با تیم مچ بشه پوگبا و حتی هازارد و هربازیکن شاخصی از این امر مجزا
@parsamessi
ری را
ری را (جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷)
۰ ۱
نیستن اما چون بازیکن بزرگی هستن قطعا روی نیمکت بودنشون چالش و تبعات بزرگی رو در بر داره. اما دی یانگ و رابیوت و آرتور با این مسئله مشگل ندارن. دو سال دیگه بوسکتس و راکیتیج دیگه کارایی لازم رو زیاد نخواهند داشت و اونوقته ک دی یانگ و آرتور و رابیوت کاملا فیکس میشن. تصور کن ک در طی این دو سال ۳ تا بازیکن جوون و باکیفیت داریم ک با نیمکت مخالفت نمی کنن و هروقت لازم باشه بازی کنن قابلیت های زیادی دارن و توانایی بازی در هافبک رو دارن و در طول دو سال آبدیده میشن و کاملا جا میفتن.
کیفیت رابیوت و آرتور و دی یانگ اونقدر بالا هست ک راحت جا بیفتن. حتی در مواقعی ک لازمه ک با یک تعویض نتیجه بازی رو عوض کنیم هم این توانایی رو دارن.
در ۴۳۳ هم بوسکتس و راکیتیج و کوتینیو فیکس هستن. اما خوب میدونیم ک راکیتیج در ۴۳۳ باید در پست ۸ بازی کنه ک کم میاره بنابراین آرتور و رابیوت گزینه های بهتری از راکیتیج هستن. در مواقعی ک ب سرعت نیاز باشه رابیوت و در مواقعی ک ب اداره کردن توپ و بالانس دادن تیم باشه آرتور یا دی یانگ. درصورت مشگل برای بوسکتس دی یانگ.
فرض کنیم در شرایطی هستیم ک بازی ب سرعت بخشیدن نیاز داره قطعا
@parsamessi
ری را
ری را (جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷)
۰ ۱
رابیوت بعترین گزینه هست. و حتیدر طول بازی کردن
و در مواقع داشتن مالکیت توپ ریتم دادن ب بازی و بازی در عرض و تصاحب وسط زمین دی یانگ و آرتور گزینه های جذابی هستن.
گفتم ک دوسال دیگه بوسکتس و راکیتیج کلا میرن کنتر نهایت ۳ سال دیگه. و دی یانگ و آرتور و کوتینیو و رابیوت جزو هافبک های ثابت تیم میشن.
فکرشو بکن هربازی شرایط خاص خودشو داره فرض کن تیم عقبه و برای فشار وارد کردن ی مدافع رو کنار میزاره و یه هافبک خوب اضافه میکنه تا نتیجه رو برگردونن.
بگذریم مگه الان بارسا چندتا هافبک داره؟
یعنی تیم نیاز ب هافبک جایگزین با کیفیت نداره؟
یعنی تیم نباید نیمکت قوی داشته باشه؟
چندتا سوال من از تو بکنم
۱- دلیل رفتن تیاگو رو یادته؟ چرا رفت؟ واقعا بارسا براش اینقدر کم اهمیت بود؟
۲- چرا وقتی پپ رفت من سیتی تیاگو رو نبرد؟ تیاگویی ک بعشق پپ بارسارو ول کرد و رفت بایرن. چرا؟
۳-پپ مربی ئیه ک بازیکن های با کیفیتو میخره و برای خرید مشگلی نداره چرا اینهمه بازیکن خرید تیاگو رو نخرید؟
۴- چرا بتیرن تیاگو رو مازاد اعلام کرد پپ نخواستش؟ درحالیکه برای اینیستادرخواست داد. چرا تیاگو رو نمی بره من سیتی؟
ری را
ری را (جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷)
۰ ۱
۵ _ - من هنوز ندیدم یه تیم بازیکنشو مازاد اعلام کنه و بزاره واسه فروش اونم بیشتر از 10 میلیون؟؟ شما دیدی؟ و هنوزهم ندیدم ک یه تیم یه بازیکنشو مازاد اعلام کنه و بزاره برای فروش اونوقت قیمتشو بزاره 70 میلیون و یه تیم دیگه بیاد بخرتش؟ شما دید؟ اگه اون تیم بخرتش ب اون تیم چه لقبی باید داد؟؟
6- همیشه این برام سوال بود پپ از بایرن رفت چرا تیاگو ک میدونست بارسا میخوادش اما دائم تمدید میکرد؟

واقعا اینا سوالهایی هستن ک جوابشون کاملا مشخصه.
واسه این چیزاست ک مخالف خرید تیاگو هستم.
افت کرد اما بقول شما میشه دوباره درستش کرد.
اما اونایی ک بعنوان سوال گفتمو میشه درستشون کرد؟؟؟؟
یاحق
امیرحسین1414
امیرحسین1414 (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۱۶ ۱۰
پوگبا رو به این ترجیح میدم
25 میلیون فروختیم اگه پول بدیم سیاست باشگاهی رو مسخره کردیم و ضعفمون اشکار میشه
پوگبا یا دیبالا میتونه خوب باشه
 پویول
پویول (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۰ ۰
ضعف مدیران واسه همه تیما آشکار نیست؟؟؟
تورج
تورج (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۸ ۲
امیدوارم این فصل برای جانشینی اینیستا، تیاگو رو بگیرن و برای جانشینی پائولینیو، یا پوگبا یا رابیوت خریداری بشه. در اینصورت شانس درو کردن همه جامها بالای 90 درصد خواهد شد. چون با این بازیکنان میشه انواع و اقسام ترکیب هارو پیاده کرد (4-4-2 لوزی، 4-1-4-1، 4-2-3-1، 4-3-3 و حتی 3-6-1) و از طرفی به مسی هم زیاد فشار نمیاد.
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۱۲ ۳
ربیوت برا جایگزینی پائولینیوعه چه ربطی به تیاگو داره که با هم مقایسشون می کنید دی یانگ هم که عمرا این تابستون بیاد و احتمالا یه فصل دیگه بمونه بعدم تیاگو کجاش سراسر افته دوست داشتم عشق شما هم می رفت بایرن با اون پزشکای مزخرف و بدنسازیش دو بار رباط پاره می کرد و کلی مصدوم می شد اون وقت می دیدم که سراسر تو اوجه یا مصدومه
 مهبد
مهبد (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۶ ۳
دقیقا
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۱ ۸
اینجامن حرفی از مقایسه خریدها برای جایگزینی زدم؟
یعنی من اینقدر ببوگلابیم ک ندونم خریدهامون ب چ منظوریه؟
وقتی پائو روخریدن همه بارتومئو ومدیرانو پائو روبستن فحش، من تنهاکسی بودم ک این خریدروحمایت کردم (باتحلیل و آنالیز).تمام کامنتهام هست.
یعنی من حالیم نیست ک رابیوت ضمن مهارتهای فوق العاده اش با این سن کم بخاطرقدرت بدنی و فیزیک مناسب وسرعت بالاش وسرعت بخشیدن بازی از فازدفاعی ب حمله و خیلی تحلیلهای دیگه... برای نبردهای وسط زمین وحتی تخریب بازی حریف و ایجادوحفظ قدرتوسرعت دروسط زمین بارسا ک سال گذشته پائولینورو ب این منظورخریدن وحالاباخروجش این وظایف رودر رابیوت می بینن.
با این تفاوت ک رابیوت با سن کم همه جوره از پائو خیلی بهتروکاملتره
توی این پست گفتم بجای هزینه 70میلیون برا تیاگو27ساله و افت کرده بهتره20تاروش بزارن و دی یانگ و رابیوت روبخرن.بعبارتی بااین پول بجای یک بازیکن(مسن و افت کرده) دوتا بازیکن تاپ میخریم.
خدائیش جوابت مربوط ب کامنت من بود؟ اگه بود که واسه خودم تاسف میخورم ک میام اینجاو وقتمو تلف میکنم.بزودی کاملا از سایت میرم و خیال همه شمارو راحت میکنم
یاحق
@137513751375
(پنجشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۸)
 مهبد
مهبد (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۳ ۹
خرابتم یعنی داداش
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۹ ۴
این حرفت هیچوقت یادت نره..
سرخیوشونم
سرخیوشونم (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۷ ۴
بهترین گزینه برای بارساس چوت آشنا به سبک ماست بازیکنی با این کیفیت دیگه و این قیمت کجا می‌شه پیدا کرد؟ به نظر من اگه بگیرنش تیم کامل می‌شه نیازی یه خرید نیست واسه استراحت به بوسکتس ام به نظرم اریول بازی کنه تجربش زیاد شه دی یاانگ ام توافق کنن این فصل یا فصل بعد بیاد خوبه
پوگبووووم
پوگبووووم (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۸ ۵
لازم نبود درخواست خروج بده چون که تو لیست خروج بود
اون قدر فاجعه بوده که مولر مهاجم کاذب تو پست هافبک وسط استفاده کردند
دلیل باخت بایرن به رئال همین تیاگو بود و همیشه هم که مصدومه
در خط میانه به یک هافبک جوون و دونده نیاز داریم ولی تیاگو اصلا دونده نیست
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۸ ۶
دقیقا.
تازه مدیران بارسا هیچوقت نمیان ب بازیکنی ک اونقدر افتضاح شده ک هم توی بایرن افتضاحه و هم توی تیم ملی.
اونوقت اینا انتظار دارن 70 تا مدیران بارسا براش بدن و بیارنش گند بزنه ب بارسا.
بعدشم بیان اینجا ب مدیران بارسا فحش بکشن ک چقدر احمقن ک اینهمه پولو خرج یه بازیکنی کردن ک میدونستن افت کرده.
همین آدمایی ک الان دوس دارن بارسا تیاگو رو بخره. اینا اینجورین
@mahdi10000000000000000000000000
 پویول
پویول (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۱ ۰
کم بازی تیاگو رو دوسال پیش مو بهع مو دیدم یادمه چه هافبکی بود به راحتی میتونه احیا بشه یه سوال ازت دارم
الان خط هافبک بارسا چیز دیگه ای جز این میتونه بشه واسه فصل بعد فیکسا؟؟
کوتینیو راکتیچی بوسکتس
بعد قراراه بازم چهار هافبکه بازی کنیم؟؟؟؟
اون وقته که رابیوت فیکس میشه من میگیرم دمبله ذذو فیکس بزاره
اونوقت ربیوت و دیانگو و آؤـور خط هافبک تعویضین
بازیای دو سال پیش تیاگو رو تو بایرن یادت رفته؟؟؟ مسن تیاگو 27 سالشهخ بگیریم 28 5 سال دیگه میتونه رو اوج باشه براحتی پتانسیل برگشت به اوجو داره تیاگو مفته
@JohanCruyff
علی...
علی... (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۵ ۴
هیچ زمان بارسا نمیاد 70 تا بده به بازیکنی مثل تیاگو که قبلا تو خود بارسا بوده.این خبرا همش چرته. تیاگو خیلی بالا پایین داره و اکثرا تو افته...اصلانم در حد بارسا نیست.بارسا بزرگتر از این حرفاست که بخاد به تیاگو پیشنهاد بده.اونم الان که دیگه انقد افتضاح شده که بایرن داره شوتش میکنه بیرون...
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۵ ۶
دمت گرم علی آقا.
اونوقت بمن میگن هیچی حالیت نیس. اشکال نداره میتونن میگن. درحالیکه چشاشونو بروی واقعیت باز نمی کنن.
مدیران بارسا محاله این بازیکن داغونو بخرن ک بیاد گند بزنه ب بارسا.
خوشحالم ک دی یانگ و رابیوتو میخرن.
گذشته از اینا فرض کنیم تیاگو رو بخرن بخدا وقتی توی بارسا بازی نتونه بکنه همین آقایون جزو اولین افرادی هستن ک میانو ب مدیریت بارسا فحش میکشن ک چرا یه بازیکنی ک بازیش افتضاح شده رو 70 میلیون خریدن.

اصلا بعید میدونم کسی تیاگو رو از بایرن بخره.
شاه لئو
شاه لئو (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۶ ۲
تیاگو اگه قلبا بخواد برگرده به باشگاه باید گذشته رو فراموش کرد مهم کیفیت و تجربه این بازیکن و هماهنگ شدنش تو اسرع وقته
باشگاه از خریدش ضرر نمیکنه ما هم همینطور
بازم میگم جیب مسئولان بارسا نباید برا ما مهم باشه ما فقط بازیکنای با کیفیت میخوایم که کمک کنن جاما رو درو کنیم.
نیما کاتالان
نیما کاتالان (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۵ ۳
یک سوال اگه خیلی خوبه اصلا چرا رفت به من یکی بگه با اومدنش مخالفم به نظرم اگه پولشو با پول گریزمن بزارن رو هم برن پوگبا یا اریکسن رو بخرن بهتره
نیما کاتالان
نیما کاتالان (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۲ ۵
میتونستند نگهش دارن ولی هیچ سعی نکردن
علی...
علی... (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۴ ۲
آره دقیقا همینطوره که شما میگین. مطمئن باش بارسا هیچوقت به تیاگو توجهی نمیکنه. تا وقتی که دی یانگ و رابیوت هستن چرا باید به یه بازیکنی که تو لیست مازاد قرار گرفته فکر کرد؟اونم با این قیمت...
@JohanCruyff
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۱ ۵
دقیقا.
خوشم اومد از اینکه ب نکات مهم با دقت نگاه می کنی.
ری را
ری را (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۱ ۵
دقیقا.
خوشم اومد از اینکه ب نکات مهم با دقت نگاه می کنی.

@am1367
بویکا0098
بویکا0098 (چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷)
۵ ۱
قابل توجه اونایی که میگن تیاگو و راکیتیچ بد هستن:
تیاگو بازیکنیه که باتجربه هستش و تو بارسا هم بوده و خیلی زود با تیم مچ میشه لذا از کیفیت خوبی برخورداره ولی بنا به دلایلی در برنامه های بایرن جایی نداره مثل یری مینای خودمون همه از کیفیت مینا خبر دارن اما چون در برنامه های والورده جایی نداره میخوان بفروشنش اما این دلیل نمی شه که بازیکن بدیه تیاگو سنشم خوبه و خیلی پیر نیست اینیستا تا ۳۳ سالگی واسه ی تیم بازی کرد پس تیاگو هم میتونه کم کم تا پنج سال کارمونو راه بندازه و در جناح چپ واسه خودش پادشاهی کنه مثل بوسکتس که وسط زمین اینکارو میکنه
و در مورد راکیتیچ: من نمی دونم مشکل برخی دوستان با راکی چیه مگه تو این سال ها کم واسه بارسا مایه گذاشت؟ مگه بد بازی کرد؟ شاید برخی دوستان برای اینکه تو دوران مربیگری انریکه بهش بازی نمی رسید این تفکر غلط رو دارن ؟! انریکه کلا مشنگ بود... اون از خریداش اونم از ترکیب چیدناش...
من از اول موافق خرید رابیوت و تیاگو بودم رابیوت الارغم سن کمش خیلی خوب تو وسط زمین می درخشه و نیمکتمون رو قوی میکنه و اگر تو بازی های اروپایی بهش بازی داده بشه زانو هاش شل نمی شه تیمو به گند بکشه مث گومز
بعد دوستانی که میگفتن تیاگو برای بارسا ارزش قائل نبود و دوسش نداشت و بایرن رو بیشتر دوست داره، شماها بگین یه جوون بیست و سه چهار ساله چه شانسی داره جلوی بازیکنانی مثل ژاوی و اینیستا و فابرگاس (تیاگو در زمان رفتن به بایرن بیست و سه چهار سالش بود) برای فیکس هم نه ، اصن کمی بازی کردن؟
تیاگو تو بایرن فوق ستاره شد و حالا میتونه برای ما خیلی مفید باشه...
حالا به این خط هافبک نگاه کنید:

راکیتیچ بوسکتس تیاگو
(رابیوت،ارتور و دنیس)=ذخیره ها
رابیوت و دنیس که به نیمکت نشینی عادت دارن ارتور هم میدونه برای اینکه بهش بازی برسه باید خودشو نشون بده و حالاحالاها کار داره و هیچ کدوم هم ناراضی نمیشن اگه هم به رابیوت و دنیس نیاز داشته باشیم میدونیم به دردمون می خورن و شیرازه تیمو نمی پاشونن البته ارتور رو نمی دونم چون اصن بازی هاشو ندیدم
مدیر محترم خواهش می کنم ویدئو ایی از خلاصه بازی های ارتور بزارین
و در آخر: بارسا برای اولین بار در دهه ی اخیر از حضور لرد ها معاف میشه
بزن دست قشنگه رو!!
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷)
۳ ۰
وقتی میگی به جای تیاگو ربیو و دی یانگ رو بخریم یعنی داری میگی ربیو جایگزین تیاگو بشه یعنی نمی دونی که ربیو جایگزین پائولینیوعه و ربطی به جایگزینی خرید یه هافبک بازیساز نداره بعدشم میگی من گفتم پائولینیو خوبه خوب از اب در اومد پس خیلی از سبک و فلسفه بارسا دوری که میگی پائولینو خوب از اب دراومد پائولینیو 8 تا گل زد 6 تاش دروازه خالی بود و 7 تا گلش هیچ تاثیری تو بازی نداشت پائولینو از دادن یه پاس عمقی ساده عاجزه از دادن یه پاس بلند یا یه پاس قطری عجزه همه پاس هاش رفع تکلیفه اون وقت خوب از اب دراومد پائولینیو هیچ مطابقتی با سبک و فلسفه بارسا نداشت بعدش به بازیکن 27 ساله میگش مسن پس نصف تیمای اروپا خانه سالمندانه با چه منطقی به تیاگو میگی مسن بعدش تیاگو افت کرده مسی هم اگه 6 ماه مصدوم بشه و بعدش که برگشت پستش رو تغییر بدن و بیارنش یه خط عقب تر افت می کنه نمی دونی بدون تیاگو فصل انچلوتی بهترین هافبک اروپا شد سومین بازیکن برتر اروپا شد با نمره 8.3 فقط مسی و نیمار تو اروپا ازش بالاتر بودن بعدش دلیل اینکه تیاگو هیچ وقت تو بایرن خوب نبود فوتبال خشک المانیه که ذاتا بازیکنای تکنیکی باهاش جور نیستن نمونش داگلاس کاستا که تو یووه و شاختار فوق العاده بود ولی تو بایرن بد تیاگو هم یه برزیلی تکنیکیه که فوتبال المان باهاش نمی خونه و نصف مهارت های تیاگو توش ممحو میشه بعدم این نکته رو درک نمی کنی که لیگ اردیوسه به لالیگا فرق داره با یو سی ال فرق داره اژاکس با بارسا فرق داره پی اس وی و المار فاینورد با اتلتیکو و یوونتوس و پاریس فرق داره دی یانگ تو لیگ هلند و اژاکس خوب وبوده ایا تو بارسا هم خوبه اگه دی یانگی که تو میگی خیلی از تیاگو سرتره تو 21 سالگی تو لیگ هلند خوب بوده تیاگو همونیه که تو 21 سالگی تو الکلاسیکو ستاره های رئال رو محو کرد بعدش بله جوابم کاملا مربوط به کامنتت بود گفتی ربیو رو به جای تیاگو بخریم و تیاگو سراسر افته منم جوابتو دادم می خوای هم بیا می خوای نیا من که خوشحال میشم یه سری نگتیو فنه بچه خوشگل فن نیان سایت
@JohanCruyff
ری را
ری را (جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷)
۰ ۲
ارزش جواب دادنو نداری. آدم ب کسی جواب میده ک حس کنه طرف چیزی بارشه
@abababababab666666
پپ کبیر
پپ کبیر (جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷)
۱ ۰
اینقدربشینه تاعلف زیرپاش سبزبشه70میلیون یوروتازه کجاخالیه که میخواداونجابازی کنه10یا20میلیونمیارزه اونم برای نیمکت
پپ کبیر
پپ کبیر (جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷)
۱ ۰
پست من کجارفت.بازیکنی که فصل قبل کمترین بازی رابرای بایرن انجام داده ودرجام جهانی افتضاح بودبه چه دردبارسامیخوردمحاله بارسابرای این بازیکن حاضربشهبیشتراز20میلیون بپردازه تازه اگربخواش
آخرین نظرات مطالب دیگر