داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و رئال مادرید , ال کلاسیکو , بارسلونا و لیون , مسی
هشتگ بازی بعدی : LyonBarca#

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال وایادوید ۰ ۱ بارسلونا
پایان : پیروزی در شب بد !
11

چلسی به دنبال وسوسه ویلیان

ویلیان
Xبستن
...
ویلیان
کد خبر : 80992  |   زمان ارسال : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷  |   نویسنده : ایمان  |  
چلسی به دنبال ارائه پیشنهاد جدیدی برای تمدید به ویلیان است .

اختصاصی بارسا نیوز - ویلیان میخواهد چلسی را ترک کند اما گفته میشود پیشنهاد جدید چلسی وسوسه کننده خواهد بود .

 

این بازیکن برزیلی فعلا نه مخالف است و نه موافق . ویلیان میخواهد پیشنهاد را ابتدا بررسی و سپس پاسخ دهد .

 

افزایش دستمزد و امکان تبدیل شدن به یکی از ارکان اصلی پروژه های جدید باشگاه میتواند باعث " بله " ویلیان شود درحالی که سایر عوامل باعث میشود پاسخ او " نه " باشد .

 

اسپورت میگویید درحال حاضر احتمال جدایی او بیشتر است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
کینگ لئو
کینگ لئو (یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷)
۱۵ ۲۳
وسوسه چرا؟!؟ اصلا نگهش دارید،ما هم از خدامونه بمونه.
آخرین اخبار از پیشنهاد ۶۵ میلیون پوندی بارساس که میشه ۷۱ میلیون یورو فقط جای تاسف داره که برای یک بازیکن که ارزشش نهایتا ۳۸،۳۹ میلیون یوروه بخوای حدود ۲ برابر هزینه کنی و از همه مهمتر هیچی به کیفیت تیمت اضافه نکنه.
آرین بارسلون
آرین بارسلون (یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷)
۱۸ ۳
بارسا وینگر راست رقیب دمبله میخاد که هم تیم تقویت بشه و هم تجربه لیگ قهرمانان داشته باشه!!! تو لاماسیا هم کسی تو این پست نیست اونم حرفه ای!!! امیدوارم بهترین انتخاب انجام بشه
پادشاه نیوکمپ
پادشاه نیوکمپ (یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷)
۵ ۱۴
وسوسه شو عزیزم
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷)
۱۰ ۱۰
تو رو خدا بمون و اسطوره شو
علی رونالدینیو
علی رونالدینیو (یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷)
۶ ۶
سنجد سنجد وسوسه شو
خوان لاپورتا
خوان لاپورتا (یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷)
۱۱ ۱
والا کم کم دارم به این نتیجه میرسم بارتمئو قصد خرید بازیکن نداره قصدش چیز دیگس
به هر بازیکنی گیر میده اخرش اون بازیکن همون باشگاه تمدید میکنه با افزایش 50 درصد دستمزد
شاید میخاد تیمای دیگه رو ضعیف تر کنه
کینگ لئو
کینگ لئو (یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷)
۵ ۵
آرین جان مساله اینه بازیکنای بهتر از اینم هستن اگر باتجربه بخوان فکیر هست اگر جوون بخوان که با کیفیتم باشه لئون بایلی و یولیان برانت(هم چپ هم راست میتونه بازی کنه)،مساله بعدی اینه بازیکن با تجربه بخوان اصلا مشکلی نیست مشکل دقیقا اینه که با این قیمت ارزش نداره،۳۰ سالشه،اومدنش یعنی بازی با سیستم ۴۴۲،اومدنش یعنی نیمکت نشین شدن کامل دمبله.
بازم دلیل بیارم؟اگه یک بازیکن با کیفیت و بزرگ بود حتی اگه دمبله نیمکت نشین هم میشد مهم نبود ولی یک بازیکن سینوسی و بنجل که هیچی به تیم اضافه نمیکنه ارزش اینو نداره دمبله نابود بشه مگه اینکه ویلیان بیاد نیمکت نشین دمبله بشه،بنظرت با توجه به اینکه والورده مستقیم درخواست خریدشو داده میاد نیمکت نشینش کنه و دمبله فیکس باشه؟
حرفتم کلا قبول ندارم،مگه ژاویستا و بوسکی و آلبا و روبرتو از پایه اومدن با تجربه بودن؟وای یک سرمربی با دل و جرات ستاره های اون زمان تیمشو فروخت و یک نسل طلایی از همینا ساخت در عوض برای یک سرمربی بهترین تلنت اروپا رو میخرن و تعویضش توی بازی ای که داریم حذف میشیم آندره گومزه و کلا با مصاحبه ها و رفتارش اون تلنتو نابود کرده.
@aryanhs66
محمد هاشم مرادی
محمد هاشم مرادی (یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷)
۲ ۴
سلام دوست عزیز از اونایی که اسم بردی فقط فکیر و برنات رو میشناسم البته بعید هست که این دوتا رو بگیره از همه بعید تر برنات آلمانی هست کلا بارسا از بازیکن آلمانی خوشش نمیاد البته ترشتگن رو فاکتور بگیر گذر کل ما هم خوشحال میشیم تیم تقویت بشه. امیدوارم از نظر من برداشت بد نکنید
آرین بارسلون
آرین بارسلون (یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷)
۲ ۱
من بازیهای ویلیان تو جام جهانی دیدم اما قبول دارم این همه پول برای یه بازیکن 30 ساله زیاده!!! نمیدونم واقعا هدف بارسا چیه!! شاید نمیخاد هازارد بره رئال و هر دلیل دیگه!!!
در مورد لاماسیا منظورم وینگر بود. به نظرم بعد پدرو وینگر درست درمونی لاماسیا نداشته!!!
کینگ لئو
کینگ لئو (یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷)
۶ ۳
ما دنبال جوون گرایی و بازسازی تیم بعداز نسل طلایی هستیم و این مبلغو میشه برای یک جوون که ده سال یک پستو بیمه میکنه هزینه کنیم نه یک بازیکن که عمر فوتبالیش تموم شده و هیچی برای اضافه کردن به ترکیب نداره.اگه میخواد وینگرشم دفاع کنه جناب والورده میتونن از سمدو و روبرتو همزمان استفاده کنن ولی وظیفه وینگر این نیست دفاع راست باشه.
حرف دوستانی که میگن برم ببینم وینگرا چجوری بازی میکنن هم دیدم ولی اون مختص خوزه اتوبوسی و کونته و الگری و امثال ایناس که تیمشون حتی مهاجم نوکشم باید بیاد توی محوطه خودی دفاع کنه و مشکل ما با والورده دقیقا همینه که نمیخواییم تیممون اینجوری بازی کنه،دوست داریم با همون بازی پویا و پرس از جلو و تشکیل مثلث های کوچک و بزرگ و پاس های سریع برای باز کردن دفاع حریف باشه،تیم ما نه منچستره نه چلسی نه یوونتوس اینجا بارساس و تیم باید با سبک و فلسفه ای که براش سالها زحمت کشیدن بازی کنه نه یک ترسو بیاد کل تیمو زیر و رو کنه،ما دوست داریم تیممون با همون سبکی که عاشقش شدیم بازی کنه نه مثل تیمهای ترسو جلوی آلاوز و لاس پالماس بچپه تو دفاع.شما خودت بگید جز چند بازی معدود میتونی بگی از ۸۰ درصد بازی های تیم لذت بردید؟
بلوگرانا۲۲
بلوگرانا۲۲ (یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷)
۴ ۳
تو رو خدا نیا همونجا بمون و پول بیشتری بگیر مت حاظرم کین و نیمار ک خیلی هم دوسشون دارم برن زغال ولی تو ب بارسا نیایی pleas plase pleas
پپ کبیر
پپ کبیر (دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷)
۰ ۰
اصلانمیدونم والورده چرااینقدرروی این بازیکن اصرارداردبااین همه هافبک خوب توبازارویلیان به چه دردبارسامیخوره شایدبرایش برنامه خاصی داردیاکلاشایعه وردگم کنی است ودنبال بازیکن دیگری است
آخرین نظرات مطالب دیگر