داغ ترین ها : بارسلونا , مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , کوپا آمریکا , نیمار جونیور , آنتوان گریزمان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
2

بررسی ۲۲ بازیکن بارسلونا در فصل آینده با ویلیان و رابیوت ( + ترکیب )

ارنستو والورده - Ernesto Valverde
Xبستن
...
ارنستو والورده
کد خبر : 81008  |   زمان ارسال : دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : ایمان  |  
بازیکنان لاماسیا راه خود را به ترکیب باز میکنند .

اختصاصی بارسا نیوز - چیزی به شروع تور پیش فصل آمریکا نمانده است . والورده برای دومین فصل سرمربی بارسلونا است و میخواهد تیم رقابتی بسازد . پس از کسب لالیگا و کوپا دل ری در اولین فصل حضورش در نیوکمپ , این سرمربی به دنبال بهبود تیم برای رقابت در لیگ قهرمانان است .

 

او برای فصل آینده 22 بازیکن را در نظر گرفته است که تنها مسی بدون جایگزین است .

 

بازیکنانی همچون دینیه , ویدال , مارلون , یری مینا , رافینیا و گومز در جستجوی تیم جدید هستند . در مورد دینیه اگر جدا شود یا مارک کوکورلا و یا خوان میراندا از لاماسیا جای او را به عنوان نیمکت آلبا میگیرند .

 

لوئیس سوارز نیز 2 جایگزین خواهد داشت . پاکو آلکاسر و منیر الحدادی . وضعیت منیر تغییر کرده است و بارسلونا میخواهد با او قراردادی 5 ساله امضا کند که یا برای ماندن اوست و یا برای فروش بهتر در بازار نقل و انتقالات . بر اساس عملکرد آنها مشخص میشود آلکاسر می ماند یا منیر الحدادی !

 

 

2 خرید که تاکنون انجام شده است یعنی کلمنت لنگلت نیمکت پیکه و آرتور با کارلوس آلنای لاماسیایی برای نیمکت کوتینیو رقابت میکند . در مرکز خط میانی نیز والورده انتظار دارد آدریان رابیوت خریداری شود . البته خرید فرنکی دی یانگ نیز یک احتمال است و شاید در تابستان 2019 انجام شود .

 

به درون دروازه میرسیم که در حال حاضر تراشتگن و سیلسن دو گزینه هستند . احتمال خروج سیلسن البته مطرح شده است اما بارسلونا یک طرح برای جایگزینی او نیز در نظر دارد . باشگاه برای خروج سیلسن به کمتر از 30 میلیون یورو رضایت نمیدهد .

 

دمبله در فصل دوم خود است و همه انتظار دارند او بدون مشکلات فصل اول مثل مصدومیت بتواند بدرخشد . اما این باعث نمیشود که بارسلونا خرید ویلیان 29 ساله را در نظر نداشته باشد . ویلیان در لیگ قهرمانان سال گذشته والورده را شگفت زده کرد .

 

میرسیم به پست دفاع راست که سرجی روبرتو و سمدو برای آن رقابت میکنند . دنیس نیمکت راکیتیچ میشود و ورمائلن نیمکت اومتیتی . کوتینیو بازیکن کلیدی در سمت چپ خواهد بود .

 

چیزی که البته هنوز مشخص نشده است نوع سیستمی است که والورده برای فصل دوم در نظر دارد . بارسلونا با 4-4-2 نتیجه خوبی کسب کرد . در اوایل فصل گذشته با خروج نیمار و مصدومیت دمبله این سرمربی مجبور شد سیستم 4-3-3 را کنار بگذارد . فصل آینده شاید سیستم بارسلونا مانند سابق شود .
 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷)
۱۸ ۰
والورده شدیدا تمرکزش رو روی دفاع و سیستم دفاعی تیم گذاشته. کم گل خوردن رو ما عملا سال گذشته دیدیم. .ولی خط حمله هم باید تقویت بشه
آرین بارسلون
آرین بارسلون (دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷)
۱۳ ۰
رفیق ... فلسفه فوتبال تو چند سال اخیر کلا تغییر کرده!!! اگه قبلا فاز هجومی ملاک اصلی قهرمانی یه تیم بود اما الان ساختار دفاعی خوب (منظورم فقط دفاع کردن و خط دفاع نیست) یکی از ملاکهای اصلی قهرمانیه به خصوص تو مسابقات حذفی!!! با این حال باهات موافقم که فاز هجومی باس تقویت بشه
بارسا مسی
بارسا مسی (دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷)
۱۸ ۱
1 دنیس منطقه بازیش سمت چپه نه راست که راکیتیچ بازی میکنه و اینکه دنیس هافبک هجومیه ولی راکیتیچ تو کارهای دفاعی هم شرکت میکنه پس جایگزینی دنیس برای راکیتیچ اشتباهه
2 بهتر بود 22 بازیکن رو از بازیکنان موجود انتخاب میکردین و فعلا گذاشتن رابیوت و ویلیان تو 22 نفر اشتباهه چون هنوز هیچی معلوم نیست
3 بهتر بود ترکیب رو 4231 میچیدین چون مسی پشت مهاجم بازی میکنه اغلب
4 آرتور ذخیره کوتینیو نیست آرتور یه بازیسازه و تو کارهای دفاعی هم شرکت میکنه بهتر بود دنیس رو ذخیره کوتینیو و آرتور رو ذخیره راکیتیچ میزاشتین
با تشکر
علی چهار سه سه
علی چهار سه سه (دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷)
۰ ۰
جای آرتور و دنیس اشتباهه،
آخرین نظرات مطالب دیگر