داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

سرجی پالنسیا در آستانه انتقال به بوردو

سرجی پالنسیا
Xبستن
...
سرجی پالنسیا
کد خبر : 82193  |   زمان ارسال : دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
مدافع تیم دوم در راه فرانسه

اختصاصی بارسانیوز – با جذب شدن مالکوم توسط بارسلونا از باشگاه بوردو، حالا یک بار دیگر دو باشگاه در حال مذاکره به سر می برند و این بار موضع بر سر سرجی پالنسیا مدافع و کاپیتان تیم دوم است.

 

طبق گزارش اسپورت، منابع نزدیک به مذاکره خبر از قریب الوقوع بودن انتقال قرضی سرجی پالنسیا به بوردو داده اند که حضور نداشتن پالنسیا در دیدار دوستانه تیم دوم مقابل فیگوئرز حکایت از این موضوع دارد.

 

طبق گزارش، این انتقال شامل بند خرید برای بوردو در انتهای فصل خواهد بود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آنتی مادرید
آنتی مادرید (دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷)
۹ ۳
عاقلانه به نظر می رسه
مارک آندره تراشتگن
مارک آندره تراشتگن (دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷)
۹ ۱
هم پالنسیا هم کوکوریا انتقال قرضی و یا خروج با بند بازخرید براشون میتونه خوب باشه برای باشگاه هم خوبه که اگه تونستن خودشون رو به سطح خوبی برسونن باشگاه برگردونه اونا رو و حدالقل به عنوان ذخیره مطمعن داشته باشه
ضمن اینکه بازی تو لیگ دو آنچنان براشون تجربه بالاتر و سخت تری نیست امیدوارم سالهای آینده مشکل مدافع کناری برای بارسلونا با وجود این دو و همچنین میراندا که با بارسا میمونه وجود نداشته باشه
امیر
امیر (سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷)
۲ ۱
پالنسیا تعصبی که به بارسا داره فوق العاده ست و قدرت رهبریش هم در آینده یه چی شبیه پویول یا پیکه میشه.واقعا دوست ندارم دائمی بره.
آخرین نظرات مطالب دیگر