داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , آنتوان گریزمان , نیمار جونیور

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
2

دست نخوردن پول گریزمان؛ پرونده مالی نقل و انتقالی تابستانی بارسلونا

آنتوان گریزمان - Antoine Griezmann
Xبستن
...
آنتوان گریزمان
کد خبر : 82238  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
مدیریت دخل و خرج

اختصاصی بارسانیوز – بارسلونا تاکنون 131 میلیون یورو صرف خرید 5 بازیکن به نام های مالکوم (41 میلیون یورو ثابت + 1 میلیون متغیر)؛ کلمنت لنگله (35.9 میلیون یورو ثابت)؛ آرتور (31 میلیون یورو ثابت + 9 میلیون متغیر)؛ ویدال (19 میلیون یورو ثابت + 3 میلیون متغیر) و خرید 5 میلیون یورویی موسی واگوئه کرده است که با بندهای متغیر می تواند به 145 میلیون یورو برسد

 

اما در سوی مقابل بارسلونا با احتساب پول بند خرید پائولینیو به مبلغ 50 میلیون یورو، به ارزش 141.7 ملیون یورو از فروش 12 بازیکن درآمد داشته است که می تواند با خروج آلکاسر و شاید رافینیا افزایش نیز پیدا کند که شامل 9.5 میلیون یورو بند متغیر نیز هست.

 

بنابراین بارسلونا با خرید و فروشی هوشمندانه پول موجود برای خرید آنتوان گریزمان به ارزش 100 میلیون یورو را ذخیره کرده است که می تواند برای خرید پوگبا و حتی رابیو و فرنکی دی یانگ گام بردارد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۲۵ ۷
ظاهر کار خوب و خوشايند نشون میده...اما باید ببینیم در عمل چه تاثیری میزاره. .ما بازیکنان مازاد رو کنار گذاشتیم و جاش نیروهای جدیدی گرفتیم و این وسط هزينه زیادی نشد ..ولی آیا این خریدها هم به سرنوشت گومز دچار میشن یا سمدو این رو باید صبر کرد و دید
کینگ مسی
کینگ مسی (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۱۸ ۲
برخی از پیش بینی های قبل از نقل و انتقالات درست از آب دراومد.
برخی از کاربران گفتن که بارسا پول موجود برای خرید رو فاش نمیکنه تا خرید ها خیلی گرون تموم نشن. مطمئنن بارسا از این پولی که اعلام کرده خیلی بیشتر داره و برای خرید های بصرفه فاش نمیکنه بخصوص الان که بازار هنوز هم آشفتس.
اما برای فصل بعد قیمت ها به حالت اولیه خود برمیگردن به یک این شرط که رئال ، پاریس ، سیتی و یونایتد گند نزنن به بازار. در حال حاضر خرید های ضعیف رئال فقط به نفع ما داره تموم میشه کافیه یه خرید آنچنانی بکنن تا دوباره قیمتا بکشن بالا
رامین123
رامین123 (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۱۵ ۱
این خریدا با این قیمت رو مقایسه کنید با 125 میلیونی که تو سال 2016 خرج کردن، وقتی که قیمت ها معقول بوده. تو سال 2016 اکثرا بازیکنا برای نیمکت خریده شد که بجز امتیتی و سیلسن بقیه به درد نخوردن. تو همون سال که گومز رو 35 میلیون بارسا خرید، یووه پیانیچ رو 30 میلیون از رم خرید!!! حتی خرید کوتینیو و دمبله یک سوم قیمت حالا و خرید اریکسن امکان پذیر بود!! اون سال فقط پوگبا و امتیتی رو میخریدن کافی بود به جای تاکید روی کمیت نه کیفیت
کینگ مسی
کینگ مسی (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۹ ۲۵
الان که نیمکت خوبی داریم واسه سال بعد حتما خرید های خوبی خواهیم داشت.
یه مهاجم نوک میخوایم یه دفاع راست ، هافبک هرچی بگیریم کمه و یه وینگ چپ عالی
رامین123
رامین123 (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۱۹ ۳
فروش 12 میلیونی مارلون هم که نزدیکه. حتی اگه لازم شد فروش دنیس هم مانعی نداره تا برای خرید پوگبا تا نقل و انتقالات زمستانه اقدام کنن.
متاسفانه امسال آخرین سالی هست که میشه خرید بزرگ انجام داد و سال دیگه با توجه به شروع بازسازی ورزشگاه و باقی نموندن بازیکن مازادی برای فروش، پیدا کردن جانشین (نه نیمکت) برای سوارز در حال افت، از بازار بسیار سخت میشه.
رامین123
رامین123 (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۸ ۱
مارلون رو بالا حساب کرده.تازه الکاسر هم هست اما فقط با پیشنهادات قطعی و بالای 25 میلیون می فروشنش نه قرضی
هوادار کوچه پشتی
هوادار کوچه پشتی (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۸ ۶
فعلا دی یانگ رو جذب کنید
کیوان
کیوان (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۱۰ ۰
دی یانگ، دیلخت. پوگبا
کیوان
کیوان (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۵ ۱
کینگ مسی
دفاع راست نمیخوایم
سمدو و موسی عالی هستن...
اگه دکتر گند نزنه و ربرتو بذاره دفاع
کیوان
کیوان (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۱۷ ۶
اینا برن، ( رافی،راکی، سوارز، دنیس، پاکو، منیر)
جاش، ( دیلخت.دی یانگ. پوگبا و یه مهاجم نوک)
نیمکت هم ، لاماسیا...


ضمنا من فک میکنم هافبک کم نداریم
پویچ و الینا و ارتور
آخرین نظرات مطالب دیگر