داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

والورده به امضای جدیدی نیاز ندارد !

رافینیا - Rafinha
Xبستن
...
تمرینات بارسلونا
کد خبر : 82254  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
تنها در صورت خروج ناگهانی دمبله یا راکیتیچ باشگاه بازیکن جدید جذب میکند

اختصاصی بارسا نیوز - احتمال ورود بازیکن جدید بسیار پایین است.

 

طبق گزارش موندو ، تنها دو هفته به پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده است و احتمال خروج برخی از بازیکنان همچنان وجود دارد. همانطور که رسانه های آلمانی گزارش داده بودند بایرن مونیخ به صورت جدی خواهان راکیتیچ بوده و از طرف دیگر نیز پاریسن ژرمن وضعیت عثمان دمبله را زیر نظر دارد. والورده از ترکیب فعلی تیمش راضی بوده و نیازی به ورودی جدیدی ندارد.

 

تنها در صورتی ممکن است بارسلونا ورودی جدیدی داشته باشد که تیم یک خروجی نا گهانی همانند عثمان دمبله یا ایوان راکیتیچ در روز های آینده داشته باشد. پل پوگبا و آدریان رابیو نیز بازیکنانی هستند که باشگاه همچنان آن ها را زیر نظر دارد.

 

سمدو مدافع راست باشگاه به خوبی خود را با باشگاه و بازیکنان هماهنگ کرده و انتظار میرود که بازی های زیادی در پست مدافع راست انجام دهد. این خبر خوبی برای روبرتو خواهد بود چرا که او حالا میتواند بیشتر از گذشته در پست اصلی خود برای بارسلونا به میدان برود. از طرف دیگر نیز ترکیب تیم با ورود مالکوم در فاز تهاجمی نسبت به فصل قبل بهتر خواهد شد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امیرخودمم
امیرخودمم (چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷)
۱۳ ۰
اگه راکتیچ بره پوگبا یا رابیوتو بگیر سال بعدم دی یانگ دی یاگ حرف نداره لامصب خریته نگیرنس
آخرین نظرات مطالب دیگر