داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

17

عضلات ریکی توان رقابت ندارد ! (عکس)

ریکی پویگ - Riqui Puig
Xبستن
...
ریکی پویگ
کد خبر : 82341  |   زمان ارسال : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
ریکی باید خودش را تقویت کند

اختصاصی بارسانیوز – در حال حاضر در باشگاه بارسلونا کسی درخصوص سرمایه گذاری روی ریکی پویگ جهت رسیدن به تیم اصلی در سال های آینده شکی ندارد بازیکنی که در میانه زمین به خوبی فلسفه بارسلونا را درک می کند و در 19 سالگی جسور و شجاع است.

 

اما بزرگ ترین چالش ریکی، عضلات ضعیف او به ویژه ران پایش است که برای رقابت در بالاترین سطح باید تقویت گردد که مقایسه او با میراندا گویای این واقعیت است.

 

 

بارسلونا پیش از این نیز چنین مشکلی را در نیمار و حتی عثمان دمبله دید که با برنامه ای اختصاصی سعی در تقویت عضلات آن ها کرد و که برای دمبله همچنان ادامه دارد و این مشکل قابل برطرف شدن است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ممد
ممد (جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷)
۴۳ ۲
حالا انقد رو پا بچه مردم زوم نکنید /:
لئو
لئو (جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷)
۱۸ ۱۵
باید عضلات خودش رو قوی کنه وگرنه میشه لنگه فرمالن و همیشه مسدوم و رو اعصاب
اسماعیل
اسماعیل (جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷)
۳۲ ۲
اینه واقعیته که از نظر قدرت بدنی خیلی ضعیفه و تو بازی های فشرده نمیتونه بازی کنه حتی شاید مصدومیت شدید براش بیاد ولی از نظر قدرت تفکر و هوش او میتونه با انیستا و ژاوی رقابت کنه
ویسکا بارسا
ویسکا بارسا (جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷)
۱۲ ۱
بارسا باید برنامه تمرینی مخصوص برای این دست کنه که این مثل بویان نشه ، استعداد این خیلی بیشتر از بویان کرکیچه ولی برای رقابت در بالاترین سطح اگر چه استعداد حرف اول رو میزنه ولی باید قدرت بدنی مناسب داشته باشه ،
اگر چه بارسا بازیکن هایی مثل مسی و نیمار رو که قدرت بدنی مناسبی نداشتند رو با برنامه غدایی و تمرینی تقویت کرد و الان در مورد دمبله نیر در حال اجراست .
امیدوارم در مورد ریکی درست پیش بره . [-o
رامین123
رامین123 (جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷)
۱۲ ۲
ولی هنوز هستن کسایی که معتقدن حتی باشگاه باید راکیتیچ رو بفروشه و بعدا هم بازیکن دیگه نگیره. حداقل 3 فصل دیگه زمان میخواد که آماده ی بازی برا ترکیب باشه. باشگاه استعداد نابش رو دیده و بش زمان میده تا کم کم سازگار بشه، یهویی تحت فشار بالا قرار بدنش ممکنه آیندش تباه بشه!!!
بعضی ها زمان گواردیولا بود، چی کار می کردن که آفالای، جفرن، تیو، بویان و..... زیر 20 سالگی تو بازی های لالیگایی خیلی هم خوب و موثر و درخدمت تیم بازی می کردن و گلزنی و پاس گل، بازیسازی و......داشتن. الان اون بازیکنا به کجا رسیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زنده باد بارسا
زنده باد بارسا (جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷)
۹ ۱
عضلات راكيتيچ رو نيگا......
اویس
اویس (جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷)
۶ ۱
ریکی پویگ در یک کلام:
استعداد ناب لاماسیایی،باهوش،تکنیکی و با اعتماد به نفس بالا
تنها نقطه ضعفش که قابل حل شدن هست:
قدرت بدنی ضعیف
جاوید بارسا
جاوید بارسا (جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷)
۶ ۱
از تو عکس که قدرت بدنی یک نفر را نمیشه تشخیص داد
حتما که نباید عضلات پاش بزرگ و تفکیک شده باشه تازه با این کم... فیزیک هر شخصی متفاوت هست هر شخصی تو یک سنی بدنش آماده بدن سازی هست
آخرین نظرات مطالب دیگر