داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

کویادو؛ سه گانه والورده از تیم دوم بارسلونا

الکس کویادو - Alex Collado
Xبستن
...
الکس کویادو
کد خبر : 83229  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
چشم انداز والورده

اختصاصی بارسانیوز – ارنستو والورده سرمربی بارسلونا پس از موافقت با حضور کارلس آلنا در تیم اصلی بارسلونا در فصل گذشته و اضافه کردن ریکی پویگ و خوان میراندا در این تابستان به برنامه تیم اصلی، حالا روی الکس کویادو زوم کرده است.

 

سه گانه والورده در استفاده از بازیکنان تیم دوم با الکس کویادو تکمیل شده که این بازیکن روز گذشته به همراه ریکی پویگ و یمراندا در ترمین تیم اصلی حاضر بود که واکنش الکس را در شبکه های اجتماعی بااعلام روز رویایی درپی داشت.

 

الکس از اسپانیول به نوجوانان آلوین B پیوسته بود و حالا بازیکن تیم دوم بارسلونا است و با رشد مداوم خود حالا نظر والورد را نیز به خود جلب کرده است که ویژگی های بازی او مشابه با ریکی پویگ است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امیربهمنی
امیربهمنی (پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷)
۱۳ ۲
یه نفر اطلاعات بده خواهشا
(پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷)
۲۴ ۱
خلاصه میگم
الکس یک هافبک با استعداده و کارشناسان سبک بازیشو با داوید سیلوا مقایسه میکنن . الکس به عنوان وینگر هم میتونه بازی کنه و چپ پا هست
@amirbahmani
امیربهمنی
امیربهمنی (پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷)
۱۳ ۱
ممنون
(پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷)
۲۲ ۰
آکس کویادو در تاریخ 22 آوریل 1999 در سوابئه متولد شد. خیمناستیک و اسپانیول دو تا از تیم های جوانانی بود که الکس قبل از پیوستن به لاماسیا در آنها حضور داشت. کویادو بعد از پیوستن به لاماسیا به سرعت پیشرفت کرد.
او در فصل 2017/18 به طور عمده در تیم زیر 19 سال ، فصلی که بارسای زیر 19 سال با او لیگ قهرمانان جوانان و لالیگای جوانان را به دست آورد، بارها برای بارسای زیر 19سال و بارسای ب ​​بازی کرد.
هافبکی چپ پا با DNA بارسا. او دید خوبی دارد و خواننده فوق العاده ای از بازی است. در انتخاب گزینه بسیار خوب در هنگام عبور، او نیز بسیار مهارتمند در هنگام حمله است، یک شات عالی و دشوار است برای ضرب و شتم در یک در یک موقعیت و عملکرد سریع در فضاهای تنگ و کوچک
@amirbahmani
اسماعیل
اسماعیل (پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷)
۱۰ ۱
نام: آلکس کویادو
سن: ۱۷ سال
پست : هافبک سنتر
چپ پا
رده باشگاهی: جوانان الف
لاماسیا یکی از آکادمی های معروف جهان است که هر ساله می توان استعداد های ناب و خالصی را در آنها کشف کرد.این استعدادها با سرمایه گذاری و توجه می توانند ستاره های آینده دنیا فوتبال را بسازند.
آلکس کویادو بازیکن ۱۷ ساله تیم پایه بارسا در آپریل 1999 و در کاتالونیا متولد شد.
او را می توان یکی از استعداد ناب لاماسیا نامید.داشتن مغز فوتبالی که بتواند حرکات را در صدم ثانیه پیش بینی کند وفیزیک مناسب او را مبدل به یکی از بهترین بازیکنان در لاماسیا کرده است.
از دیگر ویژگی های بارز او می توان به داشتن ضرب توپ عالی وسرعت و تکنیک بالا که او را به بازیکنی سرعتی-تکنیکی تبدیل کرده است.او هم اکنون در تیم جوانان الف بارسا فعالیت دارد .
شاید زمان مناسبی در مورد پیش بینی دوران حرفه ای وی نباشد اما او میتواند با تلاش و کوشش به یکی از ستاره جهان بدل گردد.
با توجه به پستی که در ان انجام وظیفه مینماید رقیبان سرسختی در خود اکادمی دارد، اما با توجه به هوش و بازیخوانی که داره تونسته امسال گوی سبقت رو از دیگر رقیبان ببره ، و در اکثر بازی چمپیوز جوانان و لیگ جوانان اسپانیا امسال به طور کامل با عملکرد عالی و قابل قبول بازی کنه،
پاس های نابش و با توجه به چپ با بودنش ناخوداگاه ادمو یاد سیلوا میندازه، یکی از عوامل درخشش امسال تیم جوانان ، بی شک همین الکس کویادو بوده،
پوشیدن شماره ۱۰ تیمهای پایه نشون میده که چه بازیکن نابیه.
امیدوارم که این نسل لاماسیا که تو جوانان الف و ب بارسا هستن خوب مدیریت شه ، که به اعتقاد خیلی از کارشناسان این نسل و نسل بازیکنان رده سنی ژاوی سیمونز بهترین نسل تاریخ لاماسیاست
پ ن : بی شک کار بسیار سختی برای رسیدن به تیم اصلی رو با توجه به حجم و فراوانی هافبک داره
اینم یه کلیپ از عملکردش،
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=UUiIyjN6J2s
تیکی تاکا 1382
تیکی تاکا 1382 (پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷)
۷ ۰
بازیکن تکنیکی و بازیساز هافبک و شماره 10 بود پارسال توی تیم جوانان اما به پای پویگ نمیرسه
کیوان
کیوان (پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷)
۹ ۱
تا وقتی پدیده ای مثه جناب سرهنگ راکتیچ و‌ سرگرد رافی و سرکار استوار دنیس
وجود‌دارن که الکس ، پویچ، الینا
باید میخه نیمکت باشن...
لئو
لئو (پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷)
۷ ۲
راکی رو نمیدونم ولی بقیه امسال اخرین فرصتشونه قطعا. و احتمال قوی رفتنی هستن.
هیچ کدوم رو قبول ندارم.خوب هستن اما ن در حد بارسا.
آخرین نظرات مطالب دیگر