داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

افزایش شخصیت کاپیتانی مسی پس از سخنرانی

لیونل مسی - Lionel Messi
Xبستن
...
لیونل مسی
کد خبر : 83249  |   زمان ارسال : جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
لئو هم اکنون وضعیت فوق العده ای دارد

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، لیونل مسی این فصل را به مانند فصول گذشته آغاز نکرد چون ای بار بازوبند کاپیتانی در دست او قرار داشت و در همان ابتدای فصل راه را مشخص کرد و حالا گروه کاملا به لئو به عنوان یک رهبر بزرگ می نگرد.

 

لیونل مسی به عنوان کاپیتان تیم پس از جام جهانی شروع فوق العاده ای داشته که ناشی از حس خوب او است حسی که در بازی های ملی در سال 2018 دیگر حضور نخواهد داشت تا با استراحت و بودن در کنار خانواده توان روحی خود را بالا برده باشد و از سوی دیگر لئو حس خوبی از خریدهای بارسلونا دارد که این را در مصاحبه خود بیان کرد.

 

لیونل مسی در اولین کاپیتان اولی خود در نیوکمپ مقابل بوکاجونیورز به هواداران وعده فتح لیگ قهرمانان و بازگرداندن مجددا این جام به نیوکمپ خبر داد حرفی که باعث شد تا همه بازیکنان تیم از آن استقبال کنند تا برای راهی که کاپیتان ترسیم کرده آماده شوند.

 

 

بنابراین درحالی که مسی به فقدان شخصیت رهبری در طول سال های اخیر بابت کم حرف بودن متهم بوده حالا تحسین هم تیمی هایش را بابت سخنرانی در نیوکمپ دراختیار دارد که لئو درخصوص این سخنرانی گفت که حرفی برآمده از دل و غیر ارادی بوده است.

 

کاپیتان مسیر را برای فتح لیگ قهرمانان ترسیم کرده و حالا کسی در بارسلونا خوابش نمی برد تا مجددا تیم برای فتح سه گانه خیز بردارد همانطور که راکیتیچ در مصاحبه با موندو اعلام کرد که باید به خواسته مسی توجه شود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امیربهمنی
امیربهمنی (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۳۸ ۱
مسی خیلی عشقه
مهدی 10
مهدی 10 (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۳۲ ۲
روحی تامین باشه هیشکی جلودارش نیست
کیوان
کیوان (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۵ ۱۲
اتفاقا اتفاقااااااااا
اگرچه من عاشقه مسیم بی چون و چرا!!! اما مسی مناسب کاپیتانی نیست! چون ادمه درونگراییه! تو خودشه و کاری به کاره کسی نداره!
برعکس، یارو گاو چرونه بی اخلاقه نامرد مناسبه کاپیتانیه( راموس) !

بعضی چیزها به سرشت و شخصیته ادمها مرتبطه! تو ذاته ادمه!
مثه همین دکتر ارنسته خودمون که ذاتا ترسوه!
با هیچ امپول و قرص و کتابی هم نمیشه ترسو از دکتر گرفت! و مسی رو پر حرف و رهبر کرد!

چرا همه نمیتونن بشن گاندی..زاپاتا....چگوارا...و...
بلوگرانا۲۲
بلوگرانا۲۲ (جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷)
۶ ۲
خدایی تنها بازیکنی که من خیلی دوست دارم کاپیتان اول بارسا باشه رئیس پیکه هس که با همه در ارتباطه کلامیه و همه رو تحریک میکنه برای بهتر بازی کردن رئیس حرف نداره شخصیت کامل یه کاپیتان رو داره
درسته کینگ هم رهبر خیلی خوبیه و بهترین بازیکن تاریخه ولی کینگ و بوسکی یه جورایی کم حرف و خجالتی به نظر میرسن
@Keivan
آخرین نظرات مطالب دیگر