داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
0

برنامه نهایی بارسلونا برای دی یانگ !

فرنکی دی یانگ - Frenkie de Jong
Xبستن
...
فرنکی دی یانگ
کد خبر : 83555  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
اسپورت خبر از آزمون نهایی داد

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، باشگاه بارسلونا در ماه دسامبر آخرین ماه میلادی سال 2018 درخصوص خرید فرنکی دی یانگ تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت درحالی که پاسخ مثبت این هافبک هلندی را گرفته است.

 

طبق گزارش منتشر شده، درحالی که روزنامه هلندی دی تلگراف خبر از تمایل رئال مادرید جهت پرداخت 80 میلیون یورو برای خرید فرنکی داده اما در باشگاه بارسلونا نگرانی در این خصوصو وجود ندارد چون رضایت شخصی فرنکی را دراختیار دارند اما با این حال تا ماه دسامبر جهت دیدن عملکرد او در لیگ قهرمانان جهت اخذ تصمیم نهایی صبر خواهند کرد.

 

فرنکی در حال حاضر در کنار بارسلونا و رئال مادرید علاقه بایرن مونیخ، یوونتوس، پاری سن ژرمن و دو باشگاه شهر منچستر را دراختیار دارد ودرنهایت شخصا درخصوص تیم بعدی خود تصمیم خواهد گرفت حتی اگر علی دورسان ایجنت او اعلام کرده باشد که تصمیم نهایی با مارک اوورمارس باتوجه به رسیدن بهترین پیشنهاد است.

 

با این حال باشگاه بارسلونا باوجود رقیبان بزرگ و ثروتمند آرامش خود را حفظ خواهد کرد چون اقدامات لازم را در تابستان جهت گرفتن پاسخ مثبت از فرنکی انجام داده و حالا اریک آبیدال و دستیارش رامون پلانس تمامی بازی های فرنکی را جهت آنالیز او دنبال خواهند کرد تا تصمیم نهایی درخصوص خرید و ارزش واقعی او گرفته شود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امـــــیــــد
امـــــیــــد (چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷)
۹ ۰
امیدوارم مدیرای بارسا به اسم تاکتیک بازیکن خریدن گند نزنن به تیم و دی یانگ و ازدست بدیم
عجوبه  من  مسیVALVERDEOUT#
عجوبه من مسیVALVERDEOUT# (چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷)
۷ ۰
مدیر ترکیب اصلی نیومد
@barcanews
آخرین نظرات مطالب دیگر