داغ ترین ها : بارسلونا , مسی , نیمار , گریزمان , نقل و انتقالات بارسلونا , کوپا آمریکا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
1

دی لیخت واجب تر از دی یانگ برای بارسلونا (+ عکس)

ماتیاس دی لیخت - Matthijs de Ligt
Xبستن
...
ماتیاس دی لیخت
کد خبر : 83932  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
مدافع میانی اورژانسی

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش امروز روزنامه موندو دیپورتیوو، مدیران باشگاه بارسلونا نیاز به جذب یک مدافع میانی برای تیم را به وضوح حس می کنند که ماتیاس دی لیخت مدافع میانی 19 ساله باشگاه آژاکس در صدر لیست خرد باشگاه بارسلونا حضور دارد.

 

با 32 سالگی جرارد پیکه در 2 فوریه 2019 و فصل پایانی قرارداد توماس ورمالن، بارسلونا علی رغم خرید کلمنت لنگله در تابستان سپری شده نیاز به جذب مدافع میانی جدید را پس از اشتباهات مکرر پیکه حس می کند که ماتیاس دی لیخت در کانون توجه باشگاه بارسلونا قرار دارد.

 

دی لیخت که در 17 سالگی مقابل منچستر یونایتد در فینال لیگ اروپا بازی کرده در کنار فرنکی دی یانگ یکی از دو جواهر باشگاه آژاکس است که زیرنظر استعدادیاب ها و اخیرا مدیران ورزشی بارسلونا قرار گرفته است.

 

طبق گزارش موندو دیپورتیوو، در حال حاضر احساس مدیران بارسلونا این است که ماتیاس دی لیخت در تابستان 2019 خریدش ضروری تر از فرنکی دی یانگ است که البته بارسلونا از امکان پذیر نبودن خرید هر دو تا انتهای فصل جاری آگاه است چون آژاکس وارد مذاکره نمی شود.

 

تیتر روزنامه موندو؛ اولویت خرید

 

بارسلونا می داند که تعلل در خرید ماتیاس و فرنکی با ورود سایر مشتریان قیمت خرید آن ها را سرسام آور خواهد کرد و از این رو قصد دارد تا در اسرع وقت وضعیت هر دو را مشخص کند در عین حال که می دانند هزینه زیادی خواهد داشت.

 

بارسلونا ماتیاس دی لیخت را همچون تیاگو سیلوا می بیند که وقتی در میلان و سپس پاری سن ژرمن حضور داشت نخواستند 50 میلیون یورو برای خریدش پرداخت کنند ولی در ادامه با خرید چیگرینسکی، سانگ، متئو و ورمالن بیش از 50 میلیون یورو برای این چهار بازیکن هزینه کردند و نتیه نگرفتند درحالی که تیاگو سیلوا مطمئنا ارزش این 4 بازیکن را داشت.

 

بارسلونا می داند که خرید دی یلخت پول زیادی می خواهد اما مطمئن است که ارزش این سرمایه گذاری را دارد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
(چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷)
۱۶ ۰
از اول گفتم دی لیخت واجب تر و مهمتر و البته با کیفیت تر از دی یونگ هست برای بارسا
(چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷)
۱۶ ۳
دی لیخت تا 100 میلیون یورو هم ارزش داره چون تا 4 سال دیگه همه خواهند دید که چه کیفیتی داره و قیمتش میشه 150 تا 190 میلیون یورو
@lionafrica
بارسا مسی
بارسا مسی (چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷)
۲ ۲
اینا جوسازیهای مدیران بارساست وگرنه چرا خرید هر دو امکان پذیر نیست؟
آژاکس خودش خوب میدونه که با پول دی لخت و دی یانگ چه بازیکنان خوبی برای تیمش میتونه بخره تا حالا هم اگه نفروختن دلیلش این نیست که میخوان تیمی قوی داشته باشن دلیلش اینه که به قیمت بالاتری برسن
بارسا چون داره با رابیوت به توافق نزدیک میشه و از اون طرف هم دی یانگ این فصل زیاد عالی نبوده پس تا حدودی از دی یانگ فاصله گرفتن
و دارن اینجوری جوسازی میکنن تا فردا تحت فشار قرار نگیرن که چرا دی یانگ رو نخریدین؟
البته فاصله گرفتن از دی یانگ میتونه دلیلش پوگبا هم باشه چون همزمان نمیتونن هم پوگبا هم دی یانگ هم دی لخت رو بخرن
شیر
شیر (چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷)
۱۱ ۰
دقیقا دقیقا من نمیدونم اینقدر ما داریم حرص میخوریم تو باشگاه چه خبره. .ابیدال خودش فوتبالیست حرفه ای بوده باید نیازهای تیم رو خوب بدونه. الان باید تیم رو در پست های کلیدی جون بکنه با بازیکنان خوب
امیربهمنی
امیربهمنی (چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷)
۳ ۰
یه وقت بیاد بعد چون خرید والورده نبوده بازیش نده
پوگیدال (بارسایی✌)
پوگیدال (بارسایی✌) (چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷)
۹ ۰
قطعا ارزش داره .
عجوبه  من  مسیVALVERDEOUT#
عجوبه من مسیVALVERDEOUT# (چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷)
۳ ۰
دی لیخت برای بارسا از نون شب واجب تر است
آخرین نظرات مطالب دیگر