داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
1

سگورا: والورده به خرید مالکوم اوکی داد؛ ویدال می داند که اشتباه کرده است

ارنستو والورده - Ernesto Valverde
Xبستن
...
ارنستو والورده
کد خبر : 83976  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
مجموعه ای از شرایط در رسیدن بازیکنان از لاماسیا به تیم اصلی دخیل است

اختصاصی بارسانیوز پپ سگورا مدیر کل باشگاه بارسلونا در مصاحبه مفصل خود با روزنامه اسپورت درخصوص ادامه روند ارزش گزاری روی لاماسیا تاکید داشت اگرچه که در فصول اخیر بازیکنی به تیم اصلی اضافه نشده است.

 

پپ سگورا درخصوص اینکه آکادمی سال های خوبی را تجربه کرده اما دستاوردی برای تیم اصلی نداشته و همچنین درخصوص انتقاد مسی به شرط نبستن روی جوان های لاماسیا گفت:

مسیر ما همان است. همیشه به دنبال رشد آکادمی هستیم. واقعیت این است که رسیدن بیشتر یا کمتر بازیکنان به تیم اصلی به چیزهای زیادی بستگی دارد همچون استعداد بازیکنان موجود و همچنین نیاز تیم اصلی به آن ها که میزان باز بودن درب ورود از آکادمی به تیم اصلی را کم و زیاد می کند. مجموعه ای از شرایط دخیل است. با این حال اراده باشگاه و والورده برای تمرین و آموزش به بازیکنان لاماسیا 100 درصد ادامه می یابد.

 

آیا شاهد اضافه شدن بازیکنی به تیم اصلی از آکادمی خواهیمبود یا اینکه مثل فصل گذشته خواهد شد؟

این ها سوالات فنی هستند و مسئولش نیز سرمربی و کادر فنی است. این سرمربی است که باید این تعادل بین بازیکنان را پیدا کند و اینکه چه کسانی می توانند اضافه شوند و اینکه آیا به این بازیکنان جوان نیاز دارد یا که نه.در ماه های آینده خواهیم دید. ما در تلشایم تا بازیکنان بیشتری برای تیم اصلی داشته باشیم و والورده سعی دارد تا تعادل ایجاد کند.

 

در سال 2016 بازیکنانی بجز اومتیتی وارد تیمشدند که موثر نبودند چون آلکاسر، دنس، دینیه، سیلسن و گومز. در این تابستان نیز ویدال، آرتور، مالکومو لنگله وارد شدند که زیاد بازی نمی کنند. آیا همان داستان تکرار خواهد شد؟

من اینگونه نمی بینم. بارسلوناتیم فوق العاده ای دارد و انچه که ما به دنبالش هستیم متعادل کردن تیم برای فتح عناوین است. قالب تیم اصلی می تواند تا 25 بازیکن داشته باشد اما همه نمی توانند فرصت بازی کردن داشته باشند و این رقابت سنگین باعث می شود تا برخی دچار مشکل شوند تا میزان دقایق بازی مورد انتظارشان را به دست نیاورند که باعث ناامیدی آن ها می شود. این شرایطی است که در همه تیم های جهان وجود دارد. ما برای وفق یافتن هرچه سریعتر آن ها تلاش می کنیم و البته هنوز زمان زیادی از فصل باقی است. مورد دیگر این است که آن ها در این فرصت های خود چقدر موثر بوده اند تا بتوانند به صورت مداوم بازی کنند. بنابران همه به دنبال رسیدن به راه حل هستیم.

 

 

آیا در مورد ویدال صحبت می کنید؟

نه به صورت کلی. وضعیت ویدال کاملا روشن است. در دیدگاه اول این اعتراض را می توان نشان از اراده او دانست که می خواهد به تیم کمک کند. از سوی دیگر حرفه ای گری در قبال هم تیمی ها و سرمربی را نشان نداد. ودال می داند که اشتباه کرده و به هم تیمی هایش احترام نذاشته ومطمئن هستم که خودش را اصلاح خواهد کرد.

 

برای مالکوم چه اشتباهی رخ داده که بازی نمی کند؟

هیچ اشتباهی رخ نداده. او جوان است و ما او را بابت استعدادش جذب کردیم. حالا فرصت بازی ندارد و مشکلی با کسی ندارد. هنوز تا انتهای فصل زمان زیادی باقیست.

 

والورده گفت که مالکوم خرید باشگاه بوده نه خودش؟

نه، والورده نیز یکی از اعضای باشگاه است. تمام تصمیمات به صورت گروهی گرفته شده. والورده هرگز چنین چیزی را نگفته که شما تفسیر کرده اید. او احترام زیادی برای همه بازیکنان قائل است و به دنبال رسیدن به تعادل است و هرگز این تعادل را برهم نمی زند.

 

پس والورده به خرید مالکوم اوکی داد؟

بله

 

آرتور روی دیگر سکه است. فکر می کنید که می تواند موفق شود؟

او مشخصات بازی بارسلونا را دارد و فرصت بازی را به دست آورده است. او ارزش خودش را ثابت کرده و باید فرصت بیشتری برای نشن دادن سطح خودش داشته باشد.

 

فکر می کنید که وابسگی به مسی ادامه دار است؟

مسی بهترین بازیکن جهان است و برای سالهاست که این را نشان داده. شما می توانید این را وابستگی بنامید و ما هم می پذیریم. خب او بهترین است و قطعا وزن بازی دراختیار اوست.

 

تمدید با مسی؟

او رهبر تیم ما است و مثل فرشتگان بازی می کند ومی خواهیم که تا زمانی که امکان دارد او را دراختیار داشته باشیم.  

 

 

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عاشق بارسا
عاشق بارسا (پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷)
۱۵ ۹
کی میشه همه به رفتن والورده اوکی بدن
(پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷)
۹ ۷

@Majid1382
بارسلونا عشق من
بارسلونا عشق من (پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷)
۱۸ ۸
والورده جان خودت برو چون این مدیرای ترسو بارسا جرات اخراجت رو ندارن. برو والورده امسال بمون ولی دیگه برو خواهشا[-o
ارنستو والورده تخدور
ارنستو والورده تخدور (پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷)
۴ ۰
همه باید منتظر بمونیم تا ببینیم بعد الکلاسیکو چی پیش میاد
آخرین نظرات مطالب دیگر