داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

منچستر یونایتد ۰ ۳ بارسلونا
پایان : صعود بارسلونا به نیمه نهایی !
2

ویدال : انریکه و آلبا رابطه ی پیچیده ای دارند !

الکس ویدال - Aleix Vidal
Xبستن
...
الکس ویدال
کد خبر : 84078  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷  |   نویسنده : سجاد   |  
انریکه شخصیت بسیار قوی دارد

اختصاصی بارسا نیوز - ویدال در مورد وضعیت آلبا صحبت کرد.

 

طبق گزارش ولوبا ، الکس ویدال وینگر سابق بارسلونا و فعلی باشگاه سویا در زمان حضور انریکه روی نیمکت بارسلونا با مربی تیم مشکلاتی داشت که باعث شد دقایق بسیار اندکی برای تیم به میدان برود اما با این وجود ویدال نظر مثبتی در مورد انریکه دارد.

 

لوئیز انریکه

لوئیز انریکه یک مربی و شخصیت بسیار قوی است. من در یک دوره مشکلاتی با او داشتم و نتوانستم لحظات شیرینی را سپری کنم اما با این وجود باور دارم که انریکه یک مربی عالی است.

 

رابطه آلبا و انریکه

انریکه و آلبا رابطه ای بسیار پیچیده دارد و حالا نیز آلبا جایگاهش را در تیم ملی اسپانیا با حضور انریکه از دست داده اگر چه که او در پست خود در اسپانیا بهترین است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسلونا عشق من
بارسلونا عشق من (یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷)
۸ ۰
کلا خیلی کینه ای هست همین
على
على (دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷)
۲ ۰
انریکه با غرور مزخرفش گند زد به بارسا و از همون اول با بیشتر بازیکنان مشکل داشت. باور کنید هر تیمی در اروپا مسی و نیمار را داشته باشد تمام جام‌ها را درو خواهد کرد حالا تصور کنید اینیستا هم باشد آلبا و پیکه و تراشتگن و راکیتیچ و سوارز آماده و بوسکتس هم باشند و شما دو سال پی در پی چمپیونز لیگ را مفت از دست بدهید. انریکه با آلبا مشکل داشت به همین دلیل تا مجبور نشود او را به تیم دعوت نخواهد کرد
آخرین نظرات مطالب دیگر