داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

منچستر یونایتد ۰ ۳ بارسلونا
پایان : صعود بارسلونا به نیمه نهایی !
0

آبیدال: هر بازیکنی نمی تواند در فلسفه بارسلونا موفق شود

اریک آبیدال
Xبستن
...
اریک آبیدال
کد خبر : 84143  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
اعتراف اریک آبیدال

اختصاصی بارسانیوز – بارسلونا در سال های اخیر شاهد خرید های بزرگی بوده که نتوانستند در بارسلونا به موفقیت دست یابند که اریک آبیدال دلیل آن را فلسفه و سبک بازی بارسلونا دانسته است که طبق گفته ژاوی حتی بزرگ ترین ستاره ها نیز برای وفق یافتن با سبک بازی تیم با چالشی بزرگ مواجه خواهند بود.

 

در فصل جاری نیز تاکنون چنین وضعیتی برای آرتورو ویدال، مالکوم و حتی عثمان دمبله صدق می کند که بازی تحت فشار و فضای کم را با دفاع اتوبوسی حریفان برایشان دشوار کرده است که آبیدال درخصوص چالش خرید به عنوان مدیر ورزشی بارسلونا گفت:

خب وقتی وارد بازار می شویم اولین مشکلی که می توانید با آن مواجه شوید قیمت بازیکنان است و پس از آن ما دارای یک فلسفه بازی خاص هستیم که مشکل ساز می شود چون همه بازیکنان بااستعداد قادر به وفق یافتن با آن نیستند.

 

خب وقتی که من سعی می کنم تا بازیکنی را برای آمدن متقاعد کنم درنهایت واضح و روشن است که سرمربی تیم من نیستم که تضمین دهم حتما در ترکیب اصلی بازی خواهی کرد. در اینجا باید به سختی کار کنید و بازیکنانی که به اینجا می آیند نیز می دانند که بهترین بازیکنان در بارسلونا حضور دارند و باید برای جایگاه خود بجنگند. من این رقابت سالم را دوست دارم چون اهداف زیادی در انتهای فصل وجود دارد.

 

بارسلونای بی؟

اگر در تیم دوم نیز رقابت وجود داشته باشد و بازیکنان بااستعدادی وجود داشته باشد ای برای سرمربی تیم آسان تر خواهد شد. رسیدن از تیم پایه به اصلی آسان نیست و می خواهیم وقتی که بهتیم اصلی می رسند برای سال های زیادی درخدمت تیم باشند و مشخص است که باید صبر کنیم.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسایی10آتیشه
بارسایی10آتیشه (چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷)
۱۰ ۰
این رو راست گفت
شیر
شیر (چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷)
۱۱ ۱
دقیقا همینه. .شما والورده رو اوردین که با سبک و فلسفه بارسا همخانی نداره ..دو حالت داره. یا میدونستین اون سیستم رو ب 442 تعغیر میده یا نمیدونستین. .اگر خبر داشتین پس چرا بازیکنان با سبک 433 جذب میشن اگرم نمیدونستین کاملا اشتباه بود این انتخاب .چون الان والورده بین سبک خودش و باشگاه کاملا سردرگم شده ...با این تیم فعلا نميشه هم زیبا بازی کرد هم با اختلاف تیمها رو برد .اگر این توقع رو دارید برید کلوپ یا یک مربی بزرگ رو بیارید و بازیکنان مورد نظرش رو بخرید تا کار بکنه
 علی
علی (پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷)
۱ ۰
به نظر من مدیران بارسا به جذب والورده به دنبال این بودند که بتونن دفاع رو تقویت کنند و بازیکن ها رو هم سطح کنند و بازیکن های جوانتر رو به تیم اصلی برسونن. چون اصلی ترین ویژگی والورده یکی استفاده از تاکتیک های دفاعی بی نظیر و استفاده از تمام بازیکن ها در دفاع هست که این رو تو تیم های قبلی خودش هم نشون داد و دیگه این که والورده استاد برگردوندن بازیکن ها به دوران اوج هست درست همون کاری که با بازیکن های بیلبائو و المپیاکوس و مهمتر تو همین بارسا با فرمائلن تو برسا کرد
@lionafrica
 علی
علی (پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷)
۱ ۰
ما بارها دیدیدم که والورده چظور تونسته بازی ها رو به نفع بارسا برگردونه و یکی از مشکلاتی که باعث تغییر تاکتیک شد نیمار بود. والورده برای حفظ سبک بارسا با دیدگاه بازی 433 به بارسا اومد ولی با رفتن نیمار و خرید عجولانه دمبله شرایط تغییر کرد و ما با یک بارسای بدون وینگر راست مواجه بودیم که یکی از اصلی ترین ارکان های یک سیستم 433 وینگر هست که تو بارسا نبود و هنوز هم به صورت تخصصی در وینگ راست بازیکن نداریم
امیدوار همه چیز درست بشه و هم جوانان بارسا به تیم اصلی برسن و هم و فلسفه بازسا تا ابد حفظ بشه
فورسا بارسا
اگه موردی هست بهم بگید ممنون از شما
@lionafrica
آرین بارسلون
آرین بارسلون (چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷)
۴ ۲
هر بازیکن با استعدادی نمی تونه با سبک بارسا وفق پیدا کنه!!!؟؟؟
بازیکنان لاماسیا (که دقیقا با سبک بارسلونا وفق پیدا کردن) سخته بیان تیم اصلی ؟؟؟!!!
داداش آبیدال تو دنیا که همه مسی و سوارز و کوتینیو نیستند
کینگ لئو
کینگ لئو (پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷)
۰ ۰
مشکل الان اینه که با فلسفه بارسا نمیتونن سازگار بشن یا با ترس های والورده؟
چون ترس های والورده و سبک و فلسفه بارسا هیچ تشابهی بهم ندارن.
آخرین نظرات مطالب دیگر