داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
1

توصیه آبیدال به رابیو !

آدرین رابیو - Adrien Rabiot
Xبستن
...
آدرین رابیو
کد خبر : 84162  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
مقاومت

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، آدرین رابیو هافبک فرانسوی پاری سن ژرمن فرانسه تنها 2 ماه و نیم دیگر با مداخله باشگاه خود مواجه خواهد بود و از 1 ژانویه می تواند به عنوان بازیکن آزاد با هر باشگاهی که بخواهد وارد مذاکره بر سر توافق شخصی جهت انتقال رایگان در تابستان 2019 شود.

 

طبق گزارش، اریک آبیدال باتوجه به رد شدن 4 پیشنهاد تمدید پاریسی ها توسط رابیو به او توصیه کرده است که تا ژانویه مقاومت کند تا پس از آن بتواند شخصا برای رسیدن بهترین پیشنهاد تصمیم بگیرد.

 

ارک آبیدال ضمن سفر در تابستان به پاریس و اعلام رسمی درخواست خرید رابیو، با مادر این بازیکن نیز گفت و گو داشت که درنهایت با مخالفت پاری سن ژرمن و عدم اقدام از سوی رابیو، بارسلونا روی آرتورو ویدال دست گذاشت.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
(پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷)
۱۳ ۱۷
رابیو بکار بارسا نمیاد.
برای نیمکت بجای دنیس و رافینیا خوبه ولی برای ترکیب اصلی ، بارسا هافبک تاپ میخواد اریکسن یا پوگبا
رابیو = آندره گومز
 مهبد
مهبد (پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷)
۸ ۳
رابیو بازیکن خوبیه و میتونه جانشین خوبی واسه بوسکتس باشه ولی مسئله اینه که تیم یا باید ربیوتو بگیره یا دی یانگ که من صد البته با دی یانگ موافق ترم در ۱صورتی میشه هر دورو جذب کرد اونم اینه که راکیتیچ و رافینیا و دنیس و ویدال فروخته بشن تا دی یانگ جانشین راکیتیچ بشه و ربیوتم ذخیره بوسکتس،ولی اگه دست من بود رافینیا و ویدالو راکیتیچو دنیسو میفروختم با پولش تیاگو و دی یانگو میگرفتم
فیلیپ ۷
فیلیپ ۷ (پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷)
۱ ۱
سلام کنید بچه یه لرده دیگه اومد
فیلیپ ۷
فیلیپ ۷ (پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷)
۱ ۱
بچه ها
آخرین نظرات مطالب دیگر