داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

منچستر یونایتد ۰ ۳ بارسلونا
پایان : صعود بارسلونا به نیمه نهایی !
1

سیلسن: پیراهنم را با تراشتگن عوض کردم چون دوست هم هستیم

یاسپر سیلسن - Jasper Cillessen
Xبستن
...
یاسپر سیلسن
کد خبر : 84189  |   زمان ارسال : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
مشکلی با مارک ندارم

اختصاصی بارسانیوزیاسپر سیلسن دروازبان هلندی و نیمکت نشین بارسلونا علی رغم نارضایتی از شرایط خود در بارسلونا با این حال مشکلی شخصی با تراشتگن ندارد و او را دوست صمیمی خود نامید.

 

سیلسن که در دیدار هلند مقابل آلمان می توانست مقابل تراشتگن قرار بگیرد درنهایت در این دیدار اوضاع متفاوت شد و سیلسن با حضور در ترکیب اصلی شاهد نیمکت نشینی تراشتگن بود که سیلسن پس از بازی پیراهن خود را با مارک عوض کرد و اعلام کرد که مشکلی بااو ندارد.

 

سیلسن درخصوص دروازبان اصلی تیم ملی بودن علی رغم بازی نکردن در بارسلونا گفت:

من همیشه می خواهم که بازی کنم اما متاسفانه تراشتگن دارد در بالاترین سطح بازی می کند که در حال حاضر بازی کردن در بارسلونا را دشوار می کند. اما از بازی برای تیم ملی خوشحالم و وقتی که بارسلونا باز می گردم هم تیمی هایم را از رقابت کردنم خوشحالم می بینم. آن ها خیلی خوشحالند.

 

غیر عادی نیست که با وجود نیمکت نشینی در بارسلونا دروازبان اصلی تیم ملی هستی؟

خودم می دانم. اما خوشحالم که سرمربی توجهی به این موضوع ندارد و علی رغم همه چیز روی من حساب باز کرده است. من هر هفته فرصت بازی کردن ندارم بنابراین او نمی تواند بازی من را ببیند اما توانایی های من را می داند و هر بار که به تیم ملی می روم سعی می کنم تا جواب اعتمادش را بدهم و بیشتر متقاعدش کنم.

 

سیلسن در ترکیب اصلی هلند و مارک روی نیمکت. عجیب نبود؟

بله، اوضاع در آن روز تغییر کرد اما در پایان بازی پیراهن های خودمان را با هم عوض کردیم. ما در کنار هم هستیم و دوست همیم و رابطه ما هنوز هم عالی است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
(جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷)
۱۷ ۴
مشکل اصلی بخاطر تصمیمات و مدیریت ناصحیح سرمربی هست وگرنه بازیکنان با هم مشکلی ندارن.
مجنون بارسا ⁦♥️⁩
مجنون بارسا ⁦♥️⁩ (جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷)
۱۰ ۳
اصلا والورده مربی خوب با تاکتیک بزرگترین نقطه ضعف والورده اصلا بلد نیست به بازیکن ها ی جوون باری بده فرض کنیم بازم امثال با همین بازیکن های نسبتا پیر جام می گرفت سال بعد چی بعضی ها نمیخوام قبول کنن مسی به زودی میشه 32سالش فصل بعد میخوایم با یه مشت جوون بدون تجربه و صد البته بی انگیزه شروع کنیم بخدا اگه یه مربی درست بالا سر تیم بود قسم میخورم از همین مالکوم رونالدینیو جدید میسازه همین ستین یا ونگر به خوبی بلدن. ونگر اون موقع که تو فوتبال جهان لورد بودن مد نبود با تیمی که فقط سه تا ستاره داشت بقیه تیم لرد بودن فینال یو سی ال اومد و قهرمان بدون شکست انگلی شد با وجود چلسی من یونایتد لیو و نیو البته بی احترامی به تیم آرسنال نباشه اون وقت میخوان دی یانگ و دلیخت رو هم بیچاره کنن
@1899barca
آخرین نظرات مطالب دیگر