داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

منچستر یونایتد ۰ ۳ بارسلونا
پایان : صعود بارسلونا به نیمه نهایی !
1

خرید مدافع ۶ ماهه زمستانی در جلسه فنی اضطراری !

پپ سگورا
Xبستن
...
سگورا، والورده، آبیدال و پلانس
کد خبر : 84190  |   زمان ارسال : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
معضل دفاع میانی

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، پپ سگورا از پرواز به آمریکای جنوبی منصرف شد چون روز گذشته یک جلسه فنی اضطراری در باشگاه بارسلونا تشکیل شد تا درخصوص جذب یک مدافع میانی در ژانویه تصمیم گیری شود و سگورا در این جلسه نظرات همه را شنید تا وضعیت را ارزیابی کند.

 

با مصدومیت 6 هفته ای ورمالن و قابل اطمینان نبودن سلامت و آمادگی او برای کمک به تیم در طول فصل و همچنین وضعیت نامشخص زانوی ساموئل اومتیتی علی رغم خوشبینی ها برای بازگشت او به میادین از 4 هفته دیگر اما جلسه ای برای بررسی وضعیت بوجود آمده برگزار شد.

 

طبق گزارش، در این جلسه سگورا در کنار اطلاع از درخواست والورده که روز گذشته نتوانست در جلسه حضور یابد و همین طور با اطلاعات کادر پزشکی باشگاه و همچنین استعدادیاب ها که چه کسی می تواند برای قلب دفاعی بارسلونا ایده آل باشد به تجزیه و تحلیل پرداخت.

 

در جلسه دیروز گزینه های متعددی بررسی و آنالیز شد یعنی هم بازیکنان برای خرید و هم بازیکنان تیم دوم و درنهایت به این نتیجه رسیدند که به دنبال جذب مدافعی میانی برای زمستان باشند آن هم مدافعی صرفا برای نیم فصل دوم تا در تابستان آینده ماتیاس دی لیخت جذب گردد.

 

بنابراین طبق ادعای موندو هدف باشگاه این است که مدافعی را صرفا برای یک نیم فصل برای پوشش غیبت های احتمالی اومتیتی و ورمالن جذب کنند که ان مدافع نیز مدافعی باتجربه خواهد بود مدافعی که مایل به عقد قرارداد صرفا 6 ماهه با بارسلونا باشد و یا 6 ماه قرضی منتقل گردد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
(جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷)
۲۰ ۱
خدا کنه مدافعی که جذب میشه زیر 28 سال باشه و البته ضعیف و به درد نخور نباشه مثل متیو
کاپیتان اینیستا
کاپیتان اینیستا (جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷)
۲۵ ۱۰
بازگردوندن قرضی ماسکرانو بهترین راهکار هست
دلم برا رئیس کوچولوی با غیرتمون تنگ شده
عجوبه  من  مسی
عجوبه من مسی (جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷)
۱۶ ۴
بهترین کار خرید دی لیخت در زمستان است.
آخرین نظرات مطالب دیگر