داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , نیمار بارسلونا , نیمار رئال مادرید , شایعات نیمار , اخبار نیمار

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۵ ۲ بتیس
بازگشت غرور !
جای بنر شما 150*1200
11

توصیه پزشکان به مسی پس از درد؛ شاید بیش از سه هفته !

لیونل مسی - Lionel Messi
ما در شبکه های اجتماعی :
لیونل مسی
کد خبر : 84331  |   زمان ارسال : سه شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
مسی به دنبال بازگشت در اسرع وقت

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، لیونل مسی پس از مصدومیت مقابل سویا و گچ گرفتن دست خود بابت شکستگی قصد دارد تا در اسرع وقت به میادین بازگردد که ریکاوری دوشنبه او با ناکامی همراه بود چون لئو درد شدیدی دارد.

 

لیونل مسی در حال حاضر به دلیل درد، مشکل خواب دارد و توصیه پزشکان به جای تزریق و دادن دارو به او این بوده که باید برای درمان خود صبر کند که حتی برخی پزشکان در بیرون از باشگاه بارسلونا معتقد هستند که دوره درمان سه هفته ای مسی کوتاه است.

 

مسی پس از مصدومیت در دیدار شنبه و استراحت روز یکشنبه، دیروز قصد آغاز ریکاوری را داشت که نتوانست انجام دهد.

 

بنابراین احتمالا مسی به بازی با رئال بتیس قبل از دور جدید بازی های ملی خواهد رسید که در صورت نرسیدن به این بازی نیز، لئو دیدار بزرگ با اتلتیکو مادرید در لالیگا را پس از بازی های ملی در واندامتروپولیتانو درپیش خواهد داشتت.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
کینگ
کینگ (سه شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷)
۶ ۰
یه نظر من دیگه برای بازی با اتلتیکو آماده شه کینگ چون بخواد با بتیس بازی کنه که ارزش نداره خدایی نکرده دوباره انفاقی براش بیوفته بعد بازی اتلتیکو فیفا دی هست بازی هم نیست بیشتر می تونه به روند بهبودی و ریکاوریش ادامه بده.
کینگ
کینگ (سه شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۷)
۶ ۰
قبل بازی با اتلتیکو فیفا دی هست اونجا برعکس نوشتم
آخرین نظرات مطالب دیگر