داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

رئال سوسیداد ۱ ۲ بارسلونا
پایان : سیو امتیاز توسط مدافعان
1

۳۰ سالگی اولین بازی والورده در بارسلونا با راز شماره ۱۴

ارنستو والورده - Ernesto Valverde
Xبستن
...
ارنستو والورده و یوهان کرایوف
کد خبر : 84941  |   زمان ارسال : جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
9 نوامبر 1988

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا، 30 سال قبل در چنین روزی ارنستو والورده سرمربی فعلی بارسلونا اولین بازی خود را برای ای باشگاه به عنوان بازیکن در شهر پوزنان لهستان انجام داده بود.

 

در بازی برگشت یک هشتم نهایی جام برندگان اروپا پس از تساوی 1-1 مقابل لخ پوزنان در نیوکمپ، بارسلونا در بازی برگشت نیز به تساوی 1-1 دست یافت تا در ضربات پنالتی از سد حریف لهستانی بگذرد و درنهایت به عنوان قهرمانی دست یابد.

 

در اولین فصل هدایت بارسلونا توسط یوهان کرایوف، ارنستو والورده در بازی برگشت توسط یوهان کرایوف و با شماره 14 دوست داشتنی کرایوف در دقیقه 77 وارد بازی شده بود.

 

 

یوهان کرایوف که عاشق شماره 14 بود در زمان سرمربی گری به این شماره اهمیت ویزه ای می داد به صورتی که بازیکنانی را که اولین بازی خود را تجربه می کردند با شماره 14 به میدان می فرستاد که این اتفاق برای اسکار گارسیا و میگوئل آنخل و همچنین جوردی کرایوف نیز افتاد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷)
۱۱ ۲
الان ..کوتینیو نيست. مسی و دمبله هم وضعیت مبهمی دارن. .این بازی هم الان شد یک چالش دیگه براش
آخرین نظرات مطالب دیگر