داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
0

محمد یونس: در بنگلادش همه عاشق بارسلونا هستند ؛ مسی یک الگو است

لیونل مسی - Lionel Messi - محمد یونس
Xبستن
...
پیکه، مستره، محمد یونس و مسی
کد خبر : 85097  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
برنده جایزه صلح نوبل در تمرین بارسلونا

اختصاصی بارسانیوز – محمد یونس برنده جایزه صلح نوبل در سال 2006 در جریان جلسه تمرینی امروز از بازیکنان و کادر فنی دیدن کرد و به تحسین باشگاه و لیونل مسی پرداخت.

 

محمد یونس بنگلادشی به همراه جوردی مستره در تمرین امروز صبح بارسلونا حاضر شدند و برنده جایزه صلح نوبل توانست قبل از آغاز تمرین با بازیکنان و کادر فنی دیدار کند.

 

محمد یونس در مصاحبه با رسانه باشگاه گفت:

اینکه من در اینجا هستم به عنوان یک قهرمان برایشان محسوب می شوم چون در کشورم همه بارسلونا را دنبال مب کنند. در کشورم بارسلونا چزی آسمانی است. از بازی بارسلونا لذت می برند و هر بازیکن تیم بتی برای آن ها محسوب می شود. چیز شگفت انگیزی است. همه در بنگلادش به بارسلونا عشق می ورزند.

 

چرا از این قدرت فوق العاده در زمینه ورزشی در سطح اجتماعی استفاده نکنیم. ورزش تنها سرگرمی و تجارت نیست. ما در حال کار روی چگونگی استفاده از پتانسیل اجتماعی روی جامعه هستیم.

 

مسی؟

او شخصیتی جهانی است، بزرگ ترین قهرمان ورزشی در جهان محسوب می شود. او تاثیر زیادی روی جوان ها گذاشته و هرکاری که انجام دهد تقلید خواهد شد چون او یک شخصیت نمونه است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عجوبه  من  مسیVALVERDEOUT#
عجوبه من مسیVALVERDEOUT# (چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷)
۲۳ ۲
همه باید جلوی مسی سر خم کنند
آخرین نظرات مطالب دیگر