داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
1

آلنا: لیگ قهرمانان اولویت این فصل است چون هم ما و هم هواداران تشنه آن هستیم

کارلس آلنا - Carles Alena
Xبستن
...
کارلس آلنا
کد خبر : 85143  |   زمان ارسال : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
کارلس آلنا در پاسخ به اولویت کاپیتان مسی

اختصاصی بارسانیوز – بارسلونای ارنستو والورده علی رغم رقم زدن فصلی بزرگ با قهرمانی لالیگا و جام حذفی با حذف غیر منتظره در لیگ قهرمانان در رم مواجه شد تا بازیکنان حسرت آن را هنوز هم به دل داشته باشند حسرتی که عزم تیم برای جذبش در فصل جاری جزم شده است.

 

پس از سخنرانی ابتدای فصل مسی در نیوکمپ در جام خوان گمپر مبنی بر بازگرداندن لی قهرمانان به نیوکمپ، کارلس آلنا درخصوص این صحبت کاپیتان مسی گفت که همه آبی اناری ها تشنه این جام هستند:

بله، واضحا است که لیگ قهرمانان خاری در گلوی ما است، بابت نحوه حذف در فصل گذشته که ناعادلانه بود چون انتظارش را نداشتیم به ویزه بابت فصل خوبی که فصل قبل داشتیم و توانایی فتحش را داشتیم و بابت نحوه حذف شدنمان، به نظر می رسد که لیگ قهرمانان هدف اصلی این فصل ما است.

 

هواداران برای فتح لیگ قهرمانان تشنه هستند و ما هم همین طور، چند سال است که فتحش نکرده ایم . هدف اصل ما به شمار می رود. با این حال نمی شود لالیگا را نادیده گرفت چون ما هر موقع که لیگ قهرمانان را فتح کرده ایم، لالیگا را نیز کسب کرده بودیم. همین طور جام حذفی اما خب لیگ قهرمانان هدف اصلی ما است.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امیرمحمد VALVERDE GET LOST
امیرمحمد VALVERDE GET LOST (جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷)
۱۶ ۱
به امید تکرار شش گانه تاریخی 2009 ، اینبار در سال 2019 .
مجتبی (کاتالان)
مجتبی (کاتالان) (جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷)
۹ ۳
6 گانه اصلا لازم نیست ! لالیگا و اروپا رو بگیرن خیلی هم عالی میشه ...لالیگا نشد هم مهم نیست ولی حتما و حتما لیگ قهرمانان رو بگیریم به هر نحوی که شده ....
جی۹۹۱۰
جی۹۹۱۰ (جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷)
۱۲ ۱
النا ایندش درخشان باید بیشتر بازی کنه تا اماده بشه
سجاد
سجاد (جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷)
۷ ۱۱
سلام دوستان میخوام چند مطلب رو براتون روشن کنم 1 دمبله اصلا فروشی نیست چون برای آینده خریداری شده و داری مزیت های زیادی هست یکی از آنها قدرت دریپلینگ بالا و پاس هایی که میده تقریبا اکثرشون رو به جلو هستند 2 مالکوم یک خرید کاملا اشتباه بود در پست وینگر ولی یک مهاجم نوک تمام عیار است که مهم ترین ویژگی هم تمام کنندگی عالیش هست اما به به احتمال زیاد به کار بارسا نمیاد و باید فروخته بشه چون تو این چند بازی یک حرکت مثبت ازش ندیدم 3 رابیو بازیکن خیلی خوبیه واقعا این منطقی که بریم بازیکنی که توی آژاکس بازی میکنه رو بخریم که بازیش مثل هندوانه در بسته میمونه ولی بازیکنی که در 1 از 5 لیگ معتبر اروپا و داری تجربه اروپایی و فیزیک مناسب و خون سرد در بازی و شمع گلزنی و مهم تر از همه به احتمال زیاد رایگان رو نخریم
مهدی 10
مهدی 10 (جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷)
۴ ۲
جاه طلبیشو تحسین میکنم
واقعا روزی یکی از ستون های تیم خواهد شد
آخرین نظرات مطالب دیگر