داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
1

راه حل والورده در نبود راکیتیچ

ارنستو والورده - Ernesto Valverde
Xبستن
...
ارنستو والورده و ایوان راکیتیچ
کد خبر : 85254  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
عدم حضور جایگزین همیشگی سال 2017

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش موندو دیپورتیوو، با مصدومیت ایوان راکیتیچ، ارنستو والورده باید بازی های حساس پیش رو مقابل اتلتیکو مادرید در لالیگا و بازی در لیگ قهرمانان را بدون راکیتیچ به عنوان مهره کلیدی تاکتیک خود برگزار کند که راه حل فصل گذشته او تنها پائولینیو بود.

 

در 77 ترکیب والورده از زمان برعهده گرفتن هدایت بارسلونا، راکیتیچ تنها در 16 ترکیب حضور نداشته که در دو بازی از آن ها نیز مصدوم بوده است و در بعضی بازی های جام حذفی نیز به او استراحت داده شده بود.

 

راکیتیچ در فصل گذشته در 9 بازی لالیگا و 2 لیگ قهرمانان حضور نداشت که همواره جای او را پائولینیو پر می کرد که تنها در 4 بازی از بازیکنی جز پائولینیو با قرار دادن روبرتو و الیس ویدال در ترکیب استفاده کرد.

 

در فصل جاری نیز راکیتیچ تنها مقابل ژیرونا در ترکیب حضور نداشت که جای او را آرتورو ویدال پر کرد و همچنین در جام حذفی مقابل لئونسا و اگر ویدال بازی نکند، راه حل بعدی والورده استفاده از سرجی روبرتو خواهد بود تا سمدو در دفاع راست توپ بزند که والرده در این فصل این کار را انجام داده است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
جی۹۹۱۰
جی۹۹۱۰ (سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷)
۲۳ ۰
تقابل ویدال با اتلتیکو دیدنیه چه بزن بزنی بشه
(سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷)
۱۵ ۱۶
از روی لج ویدال راه حل دوم رو استفاده می‌کنه .
استفاده از روبرترو در هافبک و سمدو در دفاع راست‌.
کنستانتین   VALVERDE OUT#
کنستانتین VALVERDE OUT# (سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷)
۱۳ ۰
ویدال باید کنار مسی حرکت کنه اگه خواستن کینگ رو بزنن ، ویدال لهشون کنه.قبل از بازی مسی با یک دست ، دست بدهد با یک دست ویدال رو نشون بده
آخرین نظرات مطالب دیگر