داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , آنتوان گریزمان , نیمار جونیور , فیلیپه کوتینیو

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
11

اسپورت؛ بارسلونا علاقه مند به موراتا ! (شرایط درخواستی چلسی)

آلوارو موراتا - Alvaro Morata
Xبستن
...
آلوارو موراتا
کد خبر : 86571  |   زمان ارسال : جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
علاقه قرضی

اختصاصی بارسانیوز - پس از گزارش روزنامه آ اس مادرید مبنی بر اینکه آلوارو موراتا باتوجه به نیاز بارسلونا به جایگزین کردن مونیر الحدادی خودش را از طریق مدیر برنامه خود به بارسلونا و اتلتیکو مادرید پیشنهاد داده است، روزنامه اسپورت امروز با اختصاص دادن بخشی از تصویر روی جلد خود به این مهاجم اسپانیایی، از علاقه بارسلونا نسبت به جذب او پرده برداشت.

 

اگرچه که بارسلونا هنوز تصمیم نهایی خود را برای جذب یک مهاجم نوک نگرفته اما انتظار می رود با خواستن عذر مونیر الحدادی بابت عدم تمدید قرارداد و توصیه به خروج به او در زمستان، بارسلونا در کنار ایده استفاده از داشته های خود چون دمبله و مالکوم و همچنین بازیکنان تیم دوم، به بازار جهت تقویت تیم نیز بنگرد که آلوارو موراتا باتوجه به شراط نامطلوب خود در چلسی می تواند یکی از گزینه های دردسترس برای بارسلونا باشد که البته خرید او هزینه زیادی خواهد داشت.

 

طبق گزارش، باشگاه بارسلونا درحال حاضر در حال مدیریت کردن خروج زمستانی دنیس سوارز به آرسنال با اعمال بند خرید اجباری و فروش مونیر به سویا است که اگر موفق به انجام این کار شود، برای جذب مهاجم اقدام خواهند کرد چون والورده در حال آزمایش دمبله و مالکوم برای بازی در پست شماره 9 است و تصمیم خود را طی روزههای آینده خواهد گرفت.

 

طبق گزارشف در باشگاه بارسلونا نگرانی خستگی لوئیس سوارز به ویزه بابت زانوی او هستند که نباید در مراحل پایانی فصل روی این مهاجم اروگوئه ای فشار وارد شود که به همین منظور از لیست بازی بالوانته خط خورد که در این میان بارسلونا پیشنهادی از موراتا دریافت کرده است که قصد ترک استمفوردبریج را دارد به صورتی که موراتا به باشگاه چلسی اعلام کرده برای پیدا کردن راه حلی برای خروج دائم، 6 ماه او را به صورت قرضی راهی تیم دیگری کنند که مدیر برنامه او نیز به دنبال پیدا کردن تیمی برای انتقال قرضی اوست.

 

 

طبق گزارش اسپورت، باشگاه چلسی در کنار پرداخت شدن 50 درصد از دستمزد موراتا، 3 میلیون یورو نیز برای انتقال قرضی این مهاجم می خواهد که درنهایت این انتقل 6 ماهه می تواند برای بارسلونا حدودا 10 میلیون یورو هزینه بردارد علاوه بر اینکه هر دو طرف اعمال بند خرید را نیز می خواهند.

 

با این حال بارسلونا تنها گزینه موراتا نیست و با باشگاه های اتلتیکو مادرید، سویا و بایرن مونیخ نیز درارتباط می باشد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
داوود
داوود (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۹ ۳
کینگ لئو مسی
کینگ لئو مسی (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۷ ۵
به درد هیچ گوهی نمیخوره ذغالی عوضی

بارسلونا عشق من
بارسلونا عشق من (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۶ ۵
ایوووول این دیگه صد تای مونیره
مسیلونا
مسیلونا (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۸ ۲
بارسا لاور
بارسا لاور (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۵ ۱۴
برا والورده منتخب جهانم جور کنی بازم نمیتونه زیبا بازی کنه این که دیگه بنجلی بیش نیس ولی خب از مسعولین بارسا بعید به نظر نمیاد اینطور خریدای تبلیغاتی
شایان
شایان (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۹ ۱۳
مرسی که هستی والورده
جاوید بارسا (والورده بررررررررو)
جاوید بارسا (والورده بررررررررو) (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۱ ۲
بزارید همین ها که زاییدند را بزرگ کنند
ابل رویز هم هست
آخرین نظرات مطالب دیگر