داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , آنتوان گریزمان , نیمار جونیور , فیلیپه کوتینیو

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
3

تودیبو درتلاش برای کسب جواز خروج زمستانی

ژن کلایر تودیبو - Jean-Clair Todibo
Xبستن
...
ژن کلایر تودیبو
کد خبر : 86573  |   زمان ارسال : جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
باشگاه تولوز ناراحت است

اختصاصی بارسانیوز - طبق گزارش اسپورت، درحالی که بارسلونا خبر جذب ژن کلایر تودیبو مدافع میانی 19 ساله باشگاه تولوز را با خبر توافق شخصی جهت انتقال در ابتدای تابستان 2019 اعلام کرد ولی با این حال این مدافع درتلاش است تا در همین ماه تولوز را به مقصد بارسلونا ترک کند.

 

طبق گزارش منتشر شده، تودیبو که در حال حاضر به تمرین با تیم دوم تولوز ادامه می دهد درانتظار مشخص شدن تکلیف خود تا انتهای ماه جاری میلادی یعنی حدودا 3 هفته دیگر است در شرایطی که با عدم تمدید قرارداد خود و رسیدن به توافق با باشگاه بارسلونا باعث ناراحتی تولوز شده و این کار خروج زمستانی او را دشوار کرده است.

 

با این حال بارسلونا در تلاش است تا در مذاکرات خود بتواند تولوز را به انتقال زمستانی با پرداخت مبلغی 2 تا 3 میلیون یورو متقاعد کند بازیکنی که هماکنون از همراهی تیم اصلی تولوز محروم شده و به تیم دوم بازگشته است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۲۷ ۱
ولی واقعا چومی افتضاح بود ..یک کار مثبت فقط انجام داد و اونم این بود که مهاجم حریف وقتی بهش پشت پا دریبل زد که تک ب تک شده بود رو پیرهنش رو کشید تا با نوعی نزاشت گل سوم رو بخوریم. کار مثبت رو باید بگیم
محمد شایسته
محمد شایسته (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۳ ۱
چومی منو یاد بارترا میندازه که زحمات یک فصل مارو به فاک داد و تو چنتا بازی حساس جام هارو تقدیم دیگر تیم ها کردیم شاید در سالهای بعد بتونه پیشرفت کنه ولی فلن خیلی زوده گل اول صد در صد تقصیر چومی بود قشنگ بفرمایید گل بزنید گفت... مطمینم اگر فرمالین تو زمین بود این ۲ گل رو نمی‌خوریم مخصوصا اولی رو چون تو بازی هوایی فوق‌العاده است حیف همیشه مصدومه لعنتی
آخرین نظرات مطالب دیگر