داغ ترین ها : بارسلونا , مسی , نیمار , گریزمان , نقل و انتقالات بارسلونا , کوپا آمریکا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
21

بازی با اعصاب کوتینیو با استفاده از کلوپ !

فیلیپه کوتینیو - Philippe Coutinho
Xبستن
...
فیلیپه کوتینیو
کد خبر : 86575  |   زمان ارسال : جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
سرزنش از انگلستان

اختصاصی بارسانیوز – در شرایطی که فیلیپه کوتینیو ضمن خارج از شدن از ترکیب اصلی ارنستو والورده به عنوان گران ترین خرید تاریخ باشگاه بارسلونا زیر فشار مطبوعات اسپانیایی و به ویژه کاتالونیایی قرار دارد، در بریتانیا در حال سرزنش کردن کوتینیو بابت ترک لیورپول هستند.

 

در شرایطی که کوتینیو یکسال با علاقه قلبی از جمع قرمزهای بند لیورپول جدا شد و تمامی دشواری های ان را نیز پذیرفت، در طول یکسال اخیر بابت فرم خوب لیورپول و پیش نرفتن اوضاع بر وفق مرادش در بارسلونا زیر فشار قرار گرفته که حالا در انگلستان رسانه ها، توصبه کلوپ در ماه می سال 2017 را بازخوانی کرده اند.

 

یورگن کلوپ به کوتینیو توصیه کرده بود که:

اگر در اینجا بمانید بابت افتخار به شما، تندیس شما را خواهند ساخت. اما اگر به جایی دیگر چون بارسلونا، بایرن مونیخ و رئال مادرید بروید صرفا یکی دیگر از بازیکنان تیم خواهید بود درحالی که در لیورپول می توانید چیزهای بیشتری داشته باشید.

 

بنابراین کوتینیو که درون زمین می توان از چهره اش، عدم شادابی و تصمیمات عجولانه را با بالارفتن میزان اشتباهات در پاس ها و شوت هایش مشاهده کرد، باید در اسرع وقت اوضاع را تغییر دهد که حتی ارنستو والورده در کنفرانس پس از بازی شب گذشته اعلام کرد که کوتینیو باید برای جایگاهش بجنگد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
امیربهمنی
امیربهمنی (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۵۳ ۲۶
عاجز بودن از دادن یه دریبل و پاس صحیح حاصل تغییر پست نیست
کینگ لئو مسی
کینگ لئو مسی (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۸۳ ۴۰
عاجز بودن از یه دریبل و پاس صحیح ناشی از فشار روانی و تصمیمات والورده میباشد با رفتن ارنستو 80% مشکلات کنونی تیم و بازیکنان حل میشه.
على
على (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۳۲ ۳
بازی با رم را یادتان هست؟ در آن بازی حتی مسی هم از کار افتاده بود میدانید چرا؟ بخاطر نفهمی و ترس والوارده که کل تیم را فلج کرده بود از جمله مسی. کدام مربی را سراغ دارید که در چنین بازی‌هایی از سه مدافع تازه کار استفاده کند که هیچوقت در کنار هم بازی نکرده اند طوری که یک نفرشان حتی یک هفته نمی‌شود که به تیم پیوسته؟
فیلیپ 10
فیلیپ 10 (یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷)
۱ ۰
نه نیس ولی روان بازیکن بهم ریخته دیگ نمیدونه تو زمین چکار کنه همش
پستش عوض میشه یا میره مهاجم چپ یا میره تو پست مسی چکار کنه
همین نیمار بزارش تو پست مهاجم راست ببینم نتیجه چی میشه یا سوارزو بزار وینگ چپ ببینم میتونه بازی همیشگیشو ببینی یا نه پس
ببین چقد تغییر پست بازیکن رو عوض میکنه
کوتینیو 5 سال تو ی پست بازی میکرد ...........
کینگ لئو مسی
کینگ لئو مسی (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۴۸ ۱۳
انشاغبا رفتن والورده همه مشکلات حل میشه
امیربهمنی
امیربهمنی (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۲۹ ۵۰
وقتی که رفت و مشکلات بیشتر شد اون موقع میفهمین
ای خداااااا این والورده رو از تیم ببر تا مشکلات تیم برای اقایون مشخص بشه
کینگ لئو مسی
کینگ لئو مسی (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۳۱ ۱۳
آره ای خدا زوردتر ما رو از شرش خلاص کن تا هم شانس قهرمانی تیم در اروپا زیاد بشه و با کارهاش باعث حذف تیم نشه و هم کیفیت بازیکنانی مثل کوتینیو و دمبله و آرتور و مالکوم مشخص بشه . بدبختی اینکه فعلاً هستش و داره یکیشون رو رد میکنه پیشنهاد مضحک مالکوم بعلاوه 50 میلیون پوند (55 میلیون یورو) رو بده بعد ویلیان گوه رو بگیره . یعنی 95 میلیون یورو !!!
همش هم بگن شایعه شایعه . تا نباشد چیزکی رسانه ها نگویند چیزها . علاقه والورده به جذب ویلیان هم انکار ناپذیره
بارسلونا عشق من
بارسلونا عشق من (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۱ ۵
ببخشید مشکلات بیشتری هم میتونن به وجود بیان.؟؟ بخدا دیگه خسته شدم از بس با استرس و نیم خیز بازی ها رو دیدم که خدایی نکرده مساوی نکنیم یا نبازیم.
این کلوپ هم گرچه خیلی مربی خوبیه ولی داره رو اعصابم راه میره اخه یکی نیست بگه به تو چه به توچه ربطی داره کوتی الان چکار میکنه. تو اول تیمت رو جمع کن به ولورهمپتون نبازه
به زغال نابود نبازه بعدش بیا درباره بازیکنای تیمای دیگه صحبت کن تازه اگه یه تیم بخواد بازیکن بخره میاد میگه فعلا بازیکن ما نیست درباره اش صحبت نمیکنیم. حالا که دیگه بازیکن شما نیست به تو ربطی نداره که چه اتفاقاتی میفته.
خیلی رو اعصابم راه میره. ببین والورده چکار میکنی اینا هم میان به کوتینیو نیش و کنایه میزنن.
اینقد کوتی رو گذاشت حمله نتیجه نداد خب یه بازی هم بزارتش هافبک مگه چی میشه.؟ چطور حاضر هست روی مونیر ریسک کنه و تو بازی های لالیگا هم بهش بازی بده ولی کوتینیو نه؟؟؟ واقعا مسخره است مسخره تر از چیزی که به نظر میاد....
محسن
محسن (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۴۰ ۱۶
گواردیولا از بازیکنان معمولی ستاره میساخت
والورده از ستاره ها یه بازیکن معمولی ساخته (دمبله - کوتینیو مالکوم ...)
این خدماتی بوده که والورده برای بارسا انجام داده
وحید
وحید (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۲۷ ۱۵
گواردیولا از بازیکنان با استعداد ستاره میسازه نه بازیکنان معمولی،اگه میتونست از بازیکنان معمولی بازیکن بسازه بایرن قهرمان اروپا میکرد میلیاردی هم خرج خرید بازیکن تو سیتی نمیکرد
اما با والورده موافقم باعث نابودی بازیکنا میشه
على
على (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۹ ۱
بهترین حرف را زدید. والوارده استاد نابود کردن بازیکنان بزرگ است. از زمانیکه آمده بارسا روزبروز بدتر شده.
محسن
محسن (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۲۳ ۱۵
آقای امیربهمنی میشه بگی والورده چه کار مثبتی تو بارسا کرده که ازش حمایت میکنی؟
اگه امسال رئال خوب کار کرده بود بارسا چندم جدول بود ؟
نسبت به سال های گذشته (رایکارد - گواردیولا - تیتو حتی تاتا مارتینو که هیچ جامی نگرفت چه تاکتیکی تو بارسا آورده
نتایج پرگل داشته غیر از چند مسابقه خاص
از جوونا ستاره ساخته یا ستاره های بزرگ رو هم نابود کرده
نمیگم مربی بدیه ولی هر مربی برای یه سبکی ساخته شده که والورده اصلا به درد سبک بارسا نمیخوره
امیربهمنی
امیربهمنی (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۳ ۳۱
از کار هایی که کرده فقط اینو بگم که تیم رو از اون بحران وحشتنتک خارج کرد
چن تا مربی میتونن این کارو کنن!؟؟؟؟؟
علیرضا ۶۱
علیرضا ۶۱ (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۰ ۱۱
بارسلونا و رئال مادرید همیشه خار چشم انگلیسیها بودن و هستن چونکه همیشه بهترین بازیکنای لیگ برترشون رو از چنگشون درآوردن کوتینیو هم از این قاعده مستثنا نیست ، افت و اوج واسه هر بازیکنی پیش میاد ، سوارز ، دمبله ، کوتینیو . با چند تا بازی نیمکت نشینی که یه بازیکن نباید نا امید بشه ، کوتینیو اگه بازیکن بزرگیه باید تو اینجور مواقع خودشو به مربی ثابت کنه
برزیل1970
برزیل1970 (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۱ ۷
آقایون آقایون مگه والورده چکار داره به نوع بازی مگه کوتی تازه داره فوتبال بازی میکنه مگه عثمان سنش از اون کمتر نیس آیا دمبله زود تسلیم شد؟نه ببینیدچطور سمت چپ و راست داره بازی میکنه حالا اگه مثل مالکوم زیر فشار روانی اشتباه میکنه درسته نه بازیکنی مثل کوتی!!!!
نیمار & مسی
نیمار & مسی (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۶ ۱۴
امیدوارم والورده با سه گانه اخر فصل بره یکی مثل کیکه ستین بیاد برینه تو تیم با اون بازی مالکانش بفهمید مربی چیه
والورده باید میومد در گوش بوسکتس میگفت ی کوچولو بپر گل نخوریم یا ب اون ستا مهاجم میگفت نرینید تو موقعیتا!!اگه تک بازی بود کمتر ب لردا بازی میداد بازی برگشت هست با ی گل صعود میکنیم دیگه یقه جر دادن نداره
رضا کیایی
رضا کیایی (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۴ ۹
اون گل و کامبک در بازی برگشت رو حتماً باید مسی و سوارز و بازیکنان اصلی در زمین باشن و خسته بشن تا تیم صعود کنه و این روند ادامه پیدا کنه تا مقطع حساس و شبی دیگه در چمپیونزلیگ تیم رو در معرض اوت شدن قرار بده. فدا کردن لیگ قهرمانان بخاطر کوپا دل ری حماقته
امین
امین (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۶ ۰
راستش اگه ستین فقط بازی مالکانه بود که هم دهن بارسا هم دهن رئالو صاف نمیکرد لامصب بازیکنایی که اون الان داره رو هم اندازه کوتینیو و دمبله و راکیتیچ تاثیر گذاری ندارن تو جریان بازی بعد با اونا هم درصد مالکیت تیمش تو اروپا جزء 5 تاست هم دهن تیمای بزرگو صاف کرده راستش تنها تیمی که تونست مالکیت از ترکیب اصلی بارسا بگیره همین بتیس ستین بود (بازی با تاتنهام ترکیب اصلی تو زمین نبود)
تورج
تورج (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۵ ۱۵
بازیکنی در سطح کوتینیو که قادر به دریبل زدن یک بازیکن نیست و نمیتونه یه پاس سالم رو به جلو بده و تک تک توپ هارو لو میده مطمئنا مشکلش روانیه و ربطی به تغییر پست و مربی نداره. کما اینکه در بازی دیشب پست هافبک بازی میکرد و فاجعه تر از بازی های قبلی بود و تصمیم والورده در بازی دادن کوتینیو یک خط جلوتر یعنی پشت مهاجم منطقی بود چون کوتینیو در بارسا به غیر چند بازی وینگر بازی نکرده و والورده وظایف یک وینگر رو از کوتی نخواسته.
امیربهمنی
امیربهمنی (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۱ ۹
کوتینیو ۱۷ توپ لو داد
على
على (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۵ ۱
دوست عزیز دیشب کوتی سمت چپ میراندا را داشت و وسط هم آلنا که مطلقا نمیتونستن همدیگر را پیدا کنند. تو تیم اصلی کوتی هر لحظه میدونه سوارز کجاست و یا مسی اما دیشب با ترکیب و تاکتیکی(اصلا تاکتیک داشتیم؟) چیده بود همه بازیکنا رو گیج کرده بود. استاد نابودی است این نابغه
سلطان مسی
سلطان مسی (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۱۵ ۸
تیمو از کدوم بحران وحشتناک خارج کرده .توضیح بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
@amirbahmani
جاوید بارسا #ValverdeOUT
جاوید بارسا #ValverdeOUT (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۸ ۵
لیگ قهرمانان را که بردیم و لیورپول حذف شد کوتینیو بیشتر از قبل از تصمیمی که گرفت مطمئن میشه ولی باید تلاش کنه چون تیم بهش نیاز داره
مسی فیفا
مسی فیفا (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۸ ۰
بخدا کوتی همون کوتیه ولی انگار یه غمی تو چهرشه اون شادابیرو نداره معلوم نیست چرا شاید مشکلات خانوادگی یا شخصیه الان کوتی باید همچیرو فراموش کنه و اصلا به رسانه ها توجه نکنه فکر کنه تازه به بارسا پیوسته انشالله و به امید خدا این افت مقطعی رو پشت سر میزاره با قدرت
مسی فیفا
مسی فیفا (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۳ ۰
وگرنه کوتی بازیکنی نیست که نتونه تک به تکو برداره
مسی فیفا
مسی فیفا (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۷ ۰
بارسا یه کونی از این لیورگوز بدره در سی ال
على
على (جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷)
۷ ۱
لازم نیست نابغه باشی تا بفهمی والوارده چه بلایی سر تیم اورده. وقتی مدیران باشگاه کوتوله ها را برای مربیگری بهترین تیم جهان انتخاب میکنند باید بپذیریم آنچه را اتفاق میافتد.
کوتی از بهترینهای جهان است به ادعای همه کارشناسان فوتبال شما حتی یکنفر را پیدا نمیکنید که به توانایی‌های کوتینیو شک داشته باشد، ببینید والوارده با او چه کرده
اصلیترین مشکل کوتینیو آن است که مربی به او اعتقادی ندارد و تغییر پست و سفارشات مزخرف، شادابی و اعتماد بنفس او را نابود کرده.
من در تمام سال‌های که فوتبال را دنبال کرده ام تا کنون هیچ مربی به بدی والوارده ندیده ام حتی تاتا مارتینو هم از او بهتر بود چون حداقل روش داشت. والوارده ترسوترین مربی تاریخ باشگاه لقب خواهد گرفت.
من بیش از انکه از این آدم ترسو عصبی باشم از مدیران و بخصوص بارتومئو عصبی هستم که چه ساده با آوردن مربیان درجه دو و سه، بارسای دوران مسی را نابود کرده اند.
مجتبی (کاتالان)
مجتبی (کاتالان) (شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷)
۳ ۴
بعضی ها فکر میکنن توی تیمی مثل بارسا ، همینطوری فقط دیمی قبل بازی مربی تیم لیست 11 نفر فیکس رو میگه و بقیه هم ذخیره ان !!
هر روز توی تمرینات 30 دقیقه بازی درون تیمی دارن و بازیکن باید سطح خودشو توی این تمرینات نشون بده که فیکس بشه . دیشب کاملا مشخص بود که کوتینیو افت کرده ، دقیقا هم توی پست اینیستا بازی میکرد ، چقدر توپ لو داد ، 17 تا توپ لو داد !!!!!!!!!!!! امار وحشتناکیه ...مطمئنا کوتینیو به دوران اوج خودش برمیگرده ، ولی یه نکته خیلی مهم هست اینه که کوتینیو از نظر بدنی هم خیلی ضعیفه .تو پست هافبک باید بازیکن قدرت بدنی نرمالی داشته باشه .
متین کوتینیو
متین کوتینیو (شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷)
۱ ۱
والورده باید از این تیم بره تمام...............................................................
آخرین نظرات مطالب دیگر