داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , نیمار بارسلونا , نیمار رئال مادرید , شایعات نیمار , اخبار نیمار

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

اتلتیک بیلبائو ۱ ۰ بارسلونا
شکست بلوگرانا در افتتاحیه لالیگا !
جای بنر شما 150*1200
0

پیام روحیه بخش والورده و بازیکنان به کوتینیو

فیلیپه کوتینیو - Philippe Coutinho
ما در شبکه های اجتماعی :
فیلیپه کوتینیو
کد خبر : 87342  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷  |   نویسنده : ایمان  |  
هافبک برزیلی مورد احترام دیگر بازیکنان تیم است و رختکن کاملا از او حمایت میکند .

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش اسپورت , اینکه کوتینیو با بهترین فرم خودش فاصله زیادی دارد یک راز نیست و در رختکن نیز همه در مورد شرایط سخت این بازیکن میدانند . بازیکن برزیلی غمگین است و اعتماد به نفس او کمتر شده اما او حمایت کامل هم تیمی ها و کادر مربیگری را احساس میکند .

 

آنطور که اسپورت مدعی شده کارکنان باشگاه به کوتینیو اعتقاد دارند و بازیکنان نیز متقاعد شده اند او به زودی در مسیر مناسب قرار میگیرد .

 

هیچکس برای کوتینیو حوله پرتاب نمیکند ( اشاره به اینکه کسی از کوتینیو ناامید نشده ) . کاملا برعکس است زیرا هم تیمی هایش بر این باور هستند که این بازیکن دوباره با کفش هایش جادو خواهد کرد .

 

 

صحنه ای که پس از گلزنی همه کوتینیو را در آغوش میگیرند تکرار میشود . با وجود اینکه او روی فرم نیست اما به خوبی مشخص است که ارنستو والورده و همکارانش به او اعتماد دارند و فرصت مناسب را در اختیارش قرار میدهند . آنها از این بازیکن خواسته اند صبور باشد و شکیبایی به خرج دهد زیرا جادوگر دوباره جایگاهش را پیدا میکند و از کلاه سحرآمیز او چیزهای زیادی بیرون خواهد آمد .

 

مربی والورده

در حال حاضر با وجود ناشناخته بودن تمام مراحل بازگشت کوتینیو , مربی والورده به عنوان فرمانده تیم به او اعتماد کامل دارد و دقایق بازی او نیز این را نشان میدهد و رختکن نیز با این تصمیم او موافق است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارســـــــــا
بارســـــــــا (پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷)
۴۶ ۳
زودتر برگرد به دوران اوج خط حملمون خیلی داغونه
البته بدون مسی
شیر
شیر (پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷)
۲۹ ۲
فقط زودتر خودت رو پیدا کن. با فشار بازی در بارسا کنار بیا .تا از این فشار خارج نشی. نمیتونی تمام خودت رو نشون بدی
بیکار
بیکار (پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷)
۴۳ ۲
کوتینیو چون سرعت زیادی نداره تو حملات ضد حمله زیاد موفق نیست وچون سوارز افت کرده رو بازی کوتینیو نیز تاثیر داره
کوتینیو باید برگرده خط هافبک و دمبله بره مهاجم و هر دو تو دقاع و درصد مالکیت باید نقش بسزایی داشته باشند
على
على (پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷)
۱۷ ۴
روزی که کوتی در پست اصلی خودش بازی کنه خواهیم دید که چه بازیکنی است البته باید صبور بود و چند بازی از او در پست هافبک استفاده کرد. مشکل اینجاست که ترافیک عجیبی در خط هافبک داریم و والوارده هم از راکی دل نمیکند لذا ۲ جای باقیمانده در خط هافبک را باید بین ۵-۶ نفر مدیریت کنه.
حسین
حسین (جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷)
۱ ۰
بنظرم بازی با رئال نباید مهاجم های خودمونو سرزنش کنیم بلکه مدافع های رئال رو باید در نظر بگیریم که خوب ظاهر شدند والا هر چهار مهاجم ما حرفی برای گفتن نداشتن پس نباید همه ی تقصیر هارو گردن کوتینیو انداخت در صورتی که از نظر بنده بهترین هافک هجومیه دنیاست نه پست مهاجم که باز خوب هم ظاهر میشه نمونه بارزش بازی با سویا
آخرین نظرات مطالب دیگر