داغ ترین ها : بارسلونا , مسی , نیمار , گریزمان , نقل و انتقالات بارسلونا , کوپا آمریکا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
1

پل لنچ : دلیخت به من گفت امیدوار است به بارسلونا بپیوندد

پل لنچ : دلیخت به من گفت امیدوار است به بارسلونا بپیوندد
Xبستن
...
پل لنچ - ماتیاس دلیخت
کد خبر : 88738  |   زمان ارسال : جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایمان  |  
پل لنچ میگوید در مورد انتقال دلیخت به بارسلونا از این بازیکن سوال کرده است . او گفت کاپیتان آژاکس در رویای پیوستن به بارسلونا است .

اختصاصی بارسا نیوز - پل لنچ که متولد بارسلونا است و در هلند بازی میکند آخر هفته گذشته در جریان شکست 4-1 تیمش مقابل آژاکس فرصتی برای دیدار با ماتیاس دلیخت یافت و از او در مورد انتقال به بارسلونا سوال کرد .

 

لنچ در گفتگو با دیاریو اسپورت گفت :

من هفته گذشته مستقیما از دلیخت سوال کردم که در نهایت به بارسلونا میرود یا نه و او به من گفت که انتظار دارد این اتفاق رخ دهد اما او هنوز چیزی نمیداند . او گفت امیدوار است .

 

پل ادامه داد :

چیز سختی است زیرا آنجا ( در بارسا ) لنگله , اومتیتی و پیکه حضور دارند . نمیدانم چه اتفاقی برای لنگله یا اومتیتی ( در صورت انتقال دلیخت ) رخ میدهد , اومتیتی قهرمان جام جهانی شده و پیکه هم یکی از بهترین ها در جهان است .

 

بنابراین دلیخت برخلاف دی یانگ نمیتواند به صورت مداوم ( در بارسلونا ) بازی کند . من به شما میگویم که اومتیتی و پیکه بهترین مدافعان مرکزی جهان هستند , بنابراین میدانم چقدر سخت است ( که دلیخت در ترکیب بارسلونا بازی کند ) .

 

این درحالیست که اخیرا لوئیس فن خال مربی سابق بارسلونا به دلیخت توصیه کرد به بارسلونا برود زیرا به گفته او در بارسلونا مدافعان بزرگی وجود ندارند .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عشق فقط بارسا
عشق فقط بارسا (جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸)
۳۵ ۱
احتمالش زیاده بیاد
احسان بلوگرانا
احسان بلوگرانا (شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸)
۶ ۰
احتمال رو ولش کن قطعا تا چند روز اینده و بعد از بازی با یووه اگه که صعود نکنن اعلام رسمی میشه اگه ک صعودم کردن بعد از یو سی ال . ک امیدوارم صعود کنن و یووه رو حذف کنن.
@abababababab66666
فوتبال یعنی بارسا
فوتبال یعنی بارسا (جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸)
۲۰ ۰
امیدوارم
عارف10
عارف10 (جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸)
۲۱ ۰
بارتو زجر کشمون نکن تمومش کن بره
استویچکوف
استویچکوف (جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸)
۱۰ ۳
باشگاه به این نتیجه رسیده که در صورت جذب دلیخت، امتیتی آینده ای در تیم نداره، و امیدواره که درآمدزایی خوبی از او بدست بياره.....مطمعن باشید،
آخرین نظرات مطالب دیگر