داغ ترین ها : بارسلونا , مسی , نیمار , گریزمان , نقل و انتقالات بارسلونا , کوپا آمریکا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۲ والنسیا
دو گانه هم کسب نشد!
1

اولین گام بزرگ " تودیبو "

تودیبو - Jean-Clair Todibo
Xبستن
...
تودیبو - Jean-Clair Todibo
کد خبر : 88795  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایمان  |  
با 19 سال سن او با انرژی زیاد تمرین میکند و اصلا آسان نیست زیرا بیش از 5 ماه نتوانست کاری که به آن علاقه دارد را انجام دهد .

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش اسپورت , در عصری که ما اغلب درگیر عشق و شور و عدم کنترل هستیم اما ژان کلر تودیبو نیمی از سال را بدون چیزی که در آن بهترین است سپری کرد : مسابقه دادن .

 

آخرین بار تودیبو در ماه نوابر 90 دقیقه با پیراهن تولوز برابر استراسبورگ بازی کرد و از آن زمان دیگر در یک بازی رسمی حضور نداشت .

 


والورده , شجاع

با این حال ارنستو والورده او و بازیکنان جوان دیگر را برابر هوئسکا متعجب کرد . تودیبو بدون اینکه در فرم مناسب مسابقه باشد بعد از 5 ماه در ترکیب قرار گرفت و یک آزمون مهم را گذراند . او در یک استادیوم کوچک بازی میکرد اما رقیب هر تیمی نبود . در استادیوم پرچم های زیادی بود اما به همین اندازه نیز هوئسکا انگیزه برای پیروزی داشت زیرا آنها محکوم به بُردن بودند تا از شرایط سقوط در لالیگا فاصله بگیرند . و حقیقت این است که بازیکن سابق تولوز درس بلوغ و هوشیاری داد .

 

همه چیزهایی که در موردش میدانستیم را دیروز به چشم خودمان دیدیم و تایید کردیم . او به عنوان یک مدافع مرکزی قطع توپ های خوبی داشت و در بازی هوایی نیز خوب کار کرد . او همچنین نشان داد درک بازی با توپ را دارد و حتی جسارت هم از خودش نشان داد . اثبات این موضوع 63 پاس موفق او بود ( 96 درصد پاس های او صحیح بود ) . او در یک صحنه با مهارت و سرعت خودش باعث شد دیوید فریریو هافبک هوئسکا خشک شود و نشان داد که چندان هم بی تجربه نیست . ( حداقل در مقایسه با سن کمی که دارد ) .

 

بدون تردید این اولین قدم برای بازیکن فرانسوی بود تا خودش را به والورده نشان دهد و به سرمربی بگوید که میتواند فصل آینده در ترکیب قرار بگیرد و نه فقط روی نیمکت بلکه یک گزینه واقعی باشد .

 

روشن است که راه طولانی برای او وجود دارد اما شش بازی دیگر در لیگ باقی مانده و اگرچه دشوار است اما شاید او در همین مدت نیز بتواند نگاه مربی را تغییر دهد .

 

# نکته : تودیبو بازیکن تیم اصلی بارسلونا است .

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بنده ی حقیر
بنده ی حقیر (یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸)
۴۹ ۱
حرف نداره به مولا
بارسا فن.
بارسا فن. (یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸)
۶۹ ۲
میدونم جاش نیست ولی.......
بواتنگ آبروی بارسا رو برد دیروز
مونیر سگ شرف داشت الله وکیلی
احسان بلوگرانا
احسان بلوگرانا (دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸)
۹ ۰
واقعا گام بزرگی بود تو اولین تجربه ی رسمیش دمت گرم تودی
فرانکی دیانگ
فرانکی دیانگ (یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸)
۱۴ ۶۱
والورده هیچی نی فقط مسی براش بازیا رو در میاره چرا مقابل هوسکئا با ستاره های مثل مالکوم دمبله ویدال و النا نتونست یه گل به یه تیم قعر جدولی بزنه ولی یووه مقابل اسپال باخت با تیم سومش ولی گل زد کلی موقعیت خلق کرد
بارسا فن.
بارسا فن. (یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸)
۳۳ ۴
ما هم دیشب بد کار نکردیم
تیرک هم داشتیم تازه
توپ و میدان هم که دست ما بود
اگه اون بواتنگ بنجل نبود دیروز برده بودیم
بارسا فن.
بارسا فن. (یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸)
۲۹ ۳
این رو هم در نظر بگیر که پیاده کردن سبک خاص و دشوار بارسا با بازیکن هایی که میانگین سنیشون شده 24 و همه شون تا حالا یک بار هم به طور رسمی کنار هم بازی نکردن بازی خوبی بوده
در ضمن هیچکس از این بازی توقع برد قاطع نداشت
آریانی (Rey de Messi)
آریانی (Rey de Messi) (دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸)
۳ ۰
یووه هم چنتا بازیکن اصلی داشت. دیبالا ، کانسلو ، اسپینازولا ، بنتانکور و... تو زمین بودن. آخرم که باخت. از چی داری دفاع میکنی. ما نتونستیم گل بزنیم چون مهاجممون یه کلنگ بود. هر توپی که بهش میدادن گند میزد توش. وگرنه در کل بد بازی نکردن. اینو در نظر بگیر که چندتاشون اولین بازیشون بود. بقیشون هم تقریبا 4 ماهه نیمکت نشین بودن.دفاعمون خوب بود. خوب بود که گل نخوردیم. اینو در نظر بگیر که هوسکا قعر جدوله و تلاش مضاعف میکرد تا از سقوط جلوگیری کنه. انگیزه خیلی بالایی داشتن. با لوانته مساوی کردن(2-2). با سلتاویگو هم مساوی کردن(3-3). به رئال هم 2 تا زدن. این یعنی خط حمله زهر داری دارن. پس تیم دوم ما (البته به نظر من تیم سوم) خوب بازی کرد.
فرانکی دیانگ
فرانکی دیانگ (یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸)
۶ ۲۹
والورده اگر بازی با منچستر نبود محال بود به این جوون ها بازی بده والورده فقط و فقط تو بارسا به دنبال ثبت رکورد هسته این میشه از نوع باری دادن به بازیکن هاش فهمید که همشون تو هر بازی همونایی هستن که بودن
فرانکی دیانگ
فرانکی دیانگ (یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸)
۵ ۲۳
والورده اگر به دنبال ثبت رکورد تو بارسا نبود که بعدا بگن از ۱۰۰بازی ۹۹تا شو برده به مسی خیلی خیلی باید بیشتر از اینا استراحت میداد الان رونالدو تو یووه چقدر استراحت میکنه نشانش هم اینکه تو جدول گلزن ها ۴ ام هسته
فرانکی دیانگ
فرانکی دیانگ (یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸)
۱۸ ۱۰
مربی بعدی بارسا ژاوی باشه که فلسه بازس گیری از بارسا رو میدونه ولی چون فعلا موقعش نیست برا 2 فصل یا کومن بیارن یا تن هاگ هر دو هم تاکیتک بلدن و از همه مهم تر از جوان به نحو احسنت استفاده میکننن
بنده ی حقیر
بنده ی حقیر (یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸)
۱۷ ۵
کومان و تن هاگ جفتشون خوبن

تن هاگ رو بیارن کمی بهتره از کومان بعقیده ی بنده ی حقیر
@kingpower1520
دمبوز VALVERDEOUT#
دمبوز VALVERDEOUT# (یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸)
۳ ۱۳
اينجا چى نوشته؟؟؟؟!!!!!والورده ى شجاع!!!!!!!!چى؟اگه اين شجاعه شجاع چى باشه!
آخرین نظرات مطالب دیگر