داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , نیمار جونیور , لوئیس سوارز

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

دورتموند ۰ ۰ بارسلونا
تراشتگن بارسا را نجات داد !
جای بنر شما 150*1200
1

گزارش : ایناکی پنا , ماسیپ جدید بارسلونا ؟

ایناکی پنا - Inaki Pena
ما در شبکه های اجتماعی :
ایناکی پنا - Inaki Pena
کد خبر : 89676  |   زمان ارسال : شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایمان  |  
به نظر شما بهترین تصمیم برای آینده ایناکی پنا چیست ؟

اختصاصی بارسا نیوز - ایناکی پنا فرصتی منحصر به فرد دارد . خروج یاسپر سیلسن در تابستان امسال این فرصت است . تراشتگن همچنان در لیگ و لیگ قهرمانان دروازه بان اول خواهد بود اما او در کوپا دل ری بازی نمیکند و ایناکی میتواند در این تورنومنت بازی کند و اینگونه میتواند سطح خود را ارتقاء دهد .

 

تراشتگن و سیلسن در بارسلونا جایگزین های مناسب ویکتور والدز و خوزه مانوئل پینتو درون دروازه بودند .

 

حال به نظر میرسد یک تغییر صورت خواهد گرفت و بازبینی در حال انجام است که امیدوارکننده به نظر میرسد با این حال ایناکی تجربه بازی در سطح بالاتر را ندارد .

 

ایناکی پنا - Inaki Pena

 

تردید

ایناکی یکی از بهترین های لاماسیا است و در تیم دوم بازی میکند . او این فصل 20 بازی انجام داده  و 19 گل دریافت کرده است . همچنین 5 کلین شیت ثبت کرده است .

 

علاوه بر این او دانش بازی در بارسلونا را دارد که از ایناکی یک گزینه خوب میسازد .

 

با این حال او گاهی با تیم اول تمرین کرده و مدیران فنی نسبت به توانایی هایش تردید دارند . به نظر میرسد نمیتوان جلوی خروج سیلسن را گرفت اما باید این را در نظر داشت که ایناکی 20 ساله به زمان بیشتری نیاز دارد و ارتقاء او به تیم اول آن هم بالافاصله از لاماسیا یک قدم بزرگ و سریع و کاملا غیرضروری است .

 

اما خطر دیگر تکرار مورد جوردی ماسیپ است . ماسیپ از لاماسیا به تیم اول رسید اما او به دلیل فرصت کم به رئال وایادولید پیوست . این دروازه بان در هر فصل 2 الی 3 بازی انجام میداد و همین عدم موفقیت موجب شد نیوکمپ را ترک کند .

 

ایناکی پنا - Inaki Pena

 

پنا اکنون روی تیم ذخیره تمرکز دارد و عجله ای برای حضور در تیم اول ندارد و به عنوان جایزه با تیم اول تمرین میکند تا روی یادگیری از بزرگترها تمرکز کند و از بودن در کنار تراشتگن به عنوان یکی از بهترین های جهان لذت میبرد . اینکه چه تصمیمی در مورد او گرفته میشود بستگی به بازار نقل و انتقالات خواهد داشت .

 

#گفتنی است با مصدومیت تراشتگن در بازی های باقیمانده فصل سیلسن درون دروازه قرار میگیرد و ایناکی پنا روی نیمکت خواهد نشست .

 

ایناکی پنا - Inaki Pena


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
خدای فوتبال
خدای فوتبال (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۵۱ ۳
الان سیلسن به جز کوپا کجا بازی میکنه؟ خب به همین بدبخت هم تو کوپا اعتماد کنید ، شک ندارم اگه پنا تو یه تیم دیگه بود بارتو خودشو پاره میکرد که با یه هزینه نجومی بیارش از قدیم میگن مرغ همسایه غازه
ضد رئال
ضد رئال (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۳۴ ۲
چقدر ضرب المثلی رو که در ذیل نظرت به کار بردی دوست داشتم

احسنت




لاماسیا پتانسیل خودشو ثابت کرده
عدم اعتماد به میراث کرایوف رو درک نمیکنم و اینکه همواره توجهمون روی بازیکن تیمای دیگست!
تورج
تورج (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۱۷ ۷۸
بنده شخصا سیلسن رو بیشتر از ترشتگن قبول دارم. ترشتگن اکثرا تو بازی های مهم و نزدیک ضعیف عمل میکنه. عدوم خروج هاش در ارسال از جناحین، عدم پر کردن پشت مدافعان به عنوان یک سویپر و ارساس پاس های اشتباه در میانه میدان که باعث از دست رفتن توپ و پایه ریزی مجدد حمله به خط دفاعی سازمان نیافته تیم از طرف حریف میشه.
ارنستوی حکیم
ارنستوی حکیم (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۲ ۰
اگه بازیای ترشتگن زمان انریکه خصوصا توی چمپیونز رو یادت باشه متوجه میشی تنها نقطه ضعفش زیاد جلو اومدنش بود که پوشش داد
توپ لو دادنا و خروج و این حرفا عمدتا باید با هماهنگی مربی و تاکتیکی که مربی در نظر داره اجرا بشه که مربیمونم خیلی مربی خوبیه خصوصا از نظر بازیسازی!!!
بازم نمیشه گفت ترشتگن بی نقصه اما قطعا از سیلسن بهتره
امیربهمنی
امیربهمنی (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۱۸ ۱
دروازبان خوبیه پنا
ارزش اعتماد داره
این فصل از ۵ پنالتی ۳ تا شو گرفته
ستار343
ستار343 (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۱۶ ۱
اخه من چند بار بگم مسی شایسته توپ طلاست بابا برید بگردید تا حالا کی با یک جام توپ طلا برده که دومیش فن دایک باشه بعضی ها آنقدر با قاطعیت حرف میزنند اگر لیور حذف شد کی توپ طلا میگیره چی میگید بابا اگر لیور قهرمان شد اما مسی کوپا آمریکا را برد کی میگره آنقدر با قاطعیت حرف نزنید مسی این سال تمام کار کرده تمام جوانب در نظر گرفته میشه درسته مسی فینال نرفت ولی تا نیمه نهایی بازی کرد آیا فینال بهترین بازیکن اروپا را مشخص میکنه بعیده کل مراحل در نظر گرفته میشن رقابت یک دفاع با یه مهاجم اون هم مسی خیلی عجیبه مسی قبل توپ طلا همه روزنامه هارو بخاطر دریافت جوایز فردی تسخیر می‌کنه اگر آقای گل کوپا آمریکا بشه قهرمان هم نشه شانسش می‌ره بالا همینجوری یه چیزهایی گفتید رفت ول کنید مورینیو این با حال حرف میزنه
یاسین دمبله پیکه
یاسین دمبله پیکه (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۲ ۲۱
یه خبر شنیدم از بین سپورت انریکه تودوتابازی تیم ملی غایب خواهدبود وفدراسیون رفته دنبال جانشین فک کنم میخوادبیادبارسا
پپ کبیر
پپ کبیر (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۱۱ ۰
مدیران بارساتوجه چندانی به لاماسیاندارندبایدتامیتوانندروی لاماسیاسرمایه گذاری کردوبهترین مربیان رابه آنجابردتاآینده تیم تضمین شودنظرمن اینست ژاوی رامسئول لاماسیاکننددرقدم اول تاروزی که ژاوی راروی نیمکت بارساببینیم
تحلیلگر بارسایی
تحلیلگر بارسایی (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۲ ۰
دو مورد راجع پنا هست:
1. طبق شواهد، کیفیتش درحدی نیست که جلوی تیمایی بالاتر از سطح بتیس و سویا بازی کنه.
2. پتانسیل بالایی داره و برای اینکه بهش برسه، نیاز به بازی کردن متداوم داره.
فرض بر اینکه پنا شد جایگزین سیلسن.
با توجه به مورد اول، اگر تمام بازی های کوپا رو فیکس باشه، جلوی تیم هایی مثل سویا و والنسیا و تیمای سطح بالاتر به تیم آسیب میزنه.
با توجه به مورد دوم، اگر پنا بخواد همه بازی های بارسا رو همراه با تیم باشه تا بشینه رو نیمکت، اینطوری توی تیم ب هم نمیتونه بازی بکنه و افت میکنه.
خب اگر چند سال به همین روند پیش بره، میبینیم که ما یه پینتو جدید توی تیم داریم! اگه یه روزی مث این روزا توی مقاطع حساس فصل تراشتگن مصدوم شد و مجبور شدیم به پنا چشم امید داشته باشیم، چهار ستون بدنمون از ترس گل خوردن میلرزه. درست مثل شرایط بارسای تاتا مارتینو سال 2014 که کوپا و لالیگا رو مفت از دست دادیم.
بهتره که به جای سیلسن یه دروازه بان پیر ولی مطمئن بخرن یا اصن سیلسن رو نگه دارن. پنا هم یواش یواش میتونه ذخیره مطمئن تری برای تراشتگن بشه. دروازه بان آخرین کسیه که حق اشتباه داره و پنا هنوز خیلی جا داره که اشتباه کنه تا پیشرفت کنه، میتونن جلوی تیم های دسته 2 و 3 اسپانیا یا بازی های آخر لیگ که تکلیف قهرمان مشخص شده بازیش بدن.