داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , نیمار جونیور , لوئیس سوارز

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

دورتموند ۰ ۰ بارسلونا
تراشتگن بارسا را نجات داد !
جای بنر شما 150*1200
33

مینو رایولا مانع اصلی انتقال دیلیخت به بارسلونا

مینو رایولا
ما در شبکه های اجتماعی :
مینو رایولا
کد خبر : 89683  |   زمان ارسال : شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸  |   نویسنده : سجاد   |  
رایولا میتواند نقشه های بارسلونا را برای جذب دیلیخت خراب کند

اختصاصی بارسا نیوز - رایولا تنها پول میخواهد.

 

طبق گزارش موندو ، در حال حاضر مینو رایولا مدیر برنامه های ماتیاس دیلیخت تنها مانع برای انتقال این ستاره جوان به بارسلونا است. رایولا سرپرست یکی از جواهر های فوتبال اروپا بوده و حالا سعی میکند از فروش این بازیکن پول مناسبی بدست بیاورد. باشگاه های بزرگی آرزوی جذب دیلیخت کاپیتان آژاکس را در سر دارند اما هنوز مقصد بعدی وی مشخص نیست. بارسلونا یکی از باشگاه هایی است که به شدت به دنبال این ستاره جوان است.

 

این ایجنت سر شانس تنها دلیلی است که هنوز این انتقال رخ نداده است چرا که او پول بسیار بالا تری نسبت به آنچه که بارسلونا میخواهد پرداخت کند درخواست کرده است. رایولا حدود 8 تا 10 میلیون یورو میخواهد خود از این انتقال به دست آورد و حق کمیسیون میخواهد. باشگاه هایی که خواهان جذب دیلیخت هستند حاضر اند چنین اقدامی را انجام دهند اما در حال حاضر بارسلونا نیمخواهد چنین کاری برای جذب دیلیخت انجام دهد.

 

باشگاه انتظار دارد که اگر دیلخیت خواهان بازی در بارسلونا است اجازه ندهد که بیشتر از این مدیر برنامه هایش پیشنهاد ها را کنترل و بررسی کند و همانند دوست صمیمی خود یعنی فرنکی دی یانگ بارسلونا را انتخاب کرد. رایولا در تمام انتقال ها ابتدا سود خود را در نظر میگیرد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۹ ۵۸
آشغال عوضی رو 20 میلیون یورو بهش بدن تا خفه بشه
فرانکی دیانگ
فرانکی دیانگ (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۳۹ ۴
مشکل این تیم مربی نیست به چه زبانی باید گفت خدااا مانه سلاح فیرمینو رونالدو الابا برا والورده بگیری والورده فقط تو فکر ۳تا هافبک دفاعی بچینه هسته
فیلیپ 10
فیلیپ 10 (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۲۴ ۲
چقد واقعا عوضی
شیر
شیر (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۳۷ ۵
اینجا مدیریت درست میگه نباید ب این عوضی باج بدن ..دلیختم باید جلوش بمونه تا این گنده گوزی نکنه
فرانکی دیانگ
فرانکی دیانگ (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۳۰ ۲
ببخشید مشکل این تیم مربی است والا بخدا والورده ترسو هسته جرعت نداره تو خونه حریفان حمله کنه فقط دفاعی میچینه تا شاید با کم گل خوردن بره بالا
لیونل اندرس مسی10.  #valverde die
لیونل اندرس مسی10. #valverde die (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۱۵ ۲
اقا اینو از بینیش دار بزنید تا راحت شیم
مسعود.
مسعود. (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۱۸ ۲
بشکه عنو نگا تو رو خدا
حسین بارسا
حسین بارسا (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۱۵ ۱
رایولا مث یه انگله تو فوتبال ولی دلیختم نباید هی بهش رو بده اگه میخواد حرفه ای بمونه. ولی بخدا بعد ویلانوا هیچکس نتونسته اون بارسای ترسناکو به دنیا نشون بده مدیرای بارسا بیش از حد منگل بی وجود و خود رای هستن که هنوز والورده رو نیمکته منتخب جهانم باشیم با یه مربی بزدل ته تهش هرسال کامبک خوردنو خون به جگر شدن هواداراست
تیکی تاکا 1382
تیکی تاکا 1382 (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۱۲ ۳
بعد تیتو فقط انریکه در فصل اول تونست بارسای واقعی رو نشون بده
@hossynfcbarca
على
على (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۱ ۰
انریکه نبود که بارسای واقعی را نشان داد بلکه سبک بارسا را نمیشد سریع عوض کرد و بازیکنا همچنان به سبک قدیم وفادار بمدوند اما بعد از یک سال انریکه کلا سیستم را عوض کرد و دیدیم که چه راحت بازیها را واگذار میکردیم
شیر
شیر (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۹ ۹
حالا قرار نیست چون یک نفر از دنیا رفته بشه عزیز و عالی ..بازیی که تیم تیتو در نیم فصل اول میکرد تاثیر از چهار سال حضور پپ رو نیمکت و بازیکنان بود نه فلسفه این خدا بیامرز ..تیتو یک تیم خوب رو از پپ تحویل گرفت ..والورده چی از انریکه تحویل گرفت ..خرابه ..الکس ویدال .داگلاس .گومز ..رفتن نیمار .مصدومیت دمبله..دنیس..دینیه..اردا ..مونیر..که دوساله هنوز نتونستیم کامل پاکسازی کنیم ..
عشق بارسا
عشق بارسا (شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸)
۰ ۰
این رایولا چاقال یک آدم کثیف و دندون گرد و طماعی هست که نگو . کلا هم با بارسلونا مشکل داره سر انتقال ابراهیموویچ . یک بار به پپ کبیر گفت سگ ترسو . باید دی لیخت با لگد بزنه تو خایه هاش و بیاد بارسا .