داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , نیمار جونیور , لوئیس سوارز

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ سلتاویگو
پایان : مسی , مسی , مسی
61

صحبت‌های تند مربی سابق بارسا علیه مسی !

لیونل مسی - لوئیس فن خال
ما در شبکه های اجتماعی :
لیونل مسی - لوئیس فن خال
کد خبر : 90687  |   زمان ارسال : دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸  |   نویسنده : سبحان  |  
مصاحبه فن خال درباره مسی، لیگ قهرمانان اروپا و بازگشت نیمار

اختصاصی بارسانیوز - طبق گزارش اسپورت، مربی هلندی سابق بارسلونا که در حال حاضر هدایت تیمی را بر عهده ندارد، در مصاحبه‌ای با El Pais، نظر خود درباره بارسلونا، لیونل مسی و بازگشت نیمار را به صورت کاملا صریح بیان کرد.

 

مسی:

به بارسا نگاه کنید. آن‌ها با فردی که ادعا می‌کنند بهترین بازیکن جهان است، چند چمپیونزلیگ کسب کرده اند. به نیمار در پی‌اس‌جی نگاه کنید. آن‌ها چند چمپیونزلیگ برده‌اند؟ نیمار و مسی بازیکنانی هستند که من از نظر فردی دوستان دارم اما بازیکنان تیم نیستند.

 

بارسا و چمپیونزلیگ:

مسی باید از خود بپرسد که چرا از آخرین چمپیونزلیگی که برنده شده، زمان زیادی گذشته است. او بهترین بازیکن فردی در جهان است چرا که آمار شگفت‌انگیزی دارد. من شدیدا او را دوست دارم ولی چرا او در پنج سال برنده چمپیونزلیگ نشده است؟ به عنوان کاپیتان او باید این سوال را از تیم خود بپرسد.

 

بازگشت نیمار:

من زمانی که نیمار در بارسا برای مسی بازی می‌کرد را به خاطر می‌آورم. چیزی علیه نیمار ندارم، اما او در پی‌اس‌جی برای تیم بازی نمی٬کند. و فکر می‌کنم که تمام بازیکنان باید اول از همه برای تیم خود بازی کنند، که مسی را نیز شامل می‌شود.

 

فن خال در سال‌های 1997 تا 2000 سرمربی بارسا بود که در این مدت به همراه این تیم دو لالیگا، یک کوپا دل ری و یک سوپرکاپ اروپا بدست آورد. او همچنین در فصل 2002/03 به بلوگرانا بازگشت که با هیچ افتخاری برای این مربی همراه نبود.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
کینگ لئو
کینگ لئو (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۷۸ ۱۰
داداش این رعالیا هم 12 سال برا قهرمانی 10ام تو uclصبر کردن
بارسلونا 1899
بارسلونا 1899 (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۵۹ ۱۲
همه حرفهاش چرت و پرت بود غیر از اونجایی که به چگونگی استفاده گورادیولا از مسی و فرقش با دیگر مربیان سخن گفته : ⁦⬇️⁩⁦⬇️⁩

وابستگی بارسا به مسی:« بارسا مجموعه ای از 30 بازیکن خوب است و معتقدم این مسی است که باید خودش را با تیم وفق دهد و نه برعکس. گواردیولا زمانی که در بارسا بود، تاکتیک ها را به نفع تیمش اجرا می کرد ولی مربیان بعد از او در بارسا بیش از حد به مسی وابسته شدند و روح اتحاد تیمی از بارسا گرفته شد. گواردیولا البته که به کمک مسی توانست فاتح آن همه جام شود ولی این مسی بود که در خدمت ایده های پپ بود. این تفاوت بارسای گواردیولا با دیگران است. این مسی بود که خودش را وقف تاکتیک های گواردیولا کرد و نه برعکس.»
جاویدبارسا
جاویدبارسا (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۳۲ ۶
انتظار ما از مسی این هست که گل بزنه خوب بازی کنه تو بازی خودخواهی نکنه که به نحو احسنت انجام میده...

حالا یکی مثل بارتو تیم را درست مدیریت نمیکنه تقصیر مسی نیست اما با این حال ای کاش به خاطر احترام به هوادارا علنا از والورده حمایت نمیکرد. نه حمایت میکرد نه بر ضدش چیزی میگفت این طوری به هر بود .
اوریول بوسکتس
اوریول بوسکتس (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۵۰ ۶
باشه تو خوبی
بارسا عشق جاویدان
بارسا عشق جاویدان (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۶۵ ۷
میخواد مسی رو تخریب منه که توپ طلا به اون هلندیه برسه
آبی و شرابی ها
آبی و شرابی ها (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۴۱ ۱۰
این مردک پریشان حال(ب گفته ی روان شناسان)از مسی و بارسا عقده داره و داره اینجوری بروز شون میده
از بارسا عقده داره چون با خفت و خواری اخراج ش کردن و تو رختکن وختی بهش خبر دادن زد زیر گریه
از مسی عقده داره چون تو جام جهانی ۲۰۱۴ مسی و یاراش هلند ک مربی ش همین پریشان حال بود رو حذف کردن و ب فینال رفتن
الان م این حرفا رو زده ک مسی رو خراب کنه و تخم طلا رو ب فن دایک بدن
داوید ویا
داوید ویا (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۴۰ ۴
چرند زیاد میگه. ولی مصاحبه کاملش یه جمله خوب داشت.
« گواردیولا از مسی برای بارسلونا بازی می گرفت ولی مربیان بعد از بقیه باریکنان برای مسی بازی گرفتند»

این حرفش به نظر من درسته. تقصیر مسی نیست چون هیچوقت تو کار مربی دخالت نمیکنه.ولی مربیان بعد گواردیولا فکر کردن برای استفاده از مسی باید حتما تیمو در خدمت اون بچینن. نتیجه اش شد وابستگی و مرگ. در زمان گواردیولا مسی یکی 11 بازیکن بارسا بود ولی بعد از اون بارسا شد مسی 10 بازیکن. به استثنای 2015 که هر سه ضلع خط حمله مسئولیت پذیر بودند. ما هرچی میکشیم از مربی متوسطه. فقط کافی بود یه مربی بیارن یکم فوتبال بلد باشه با مسی که هیچی، با لرد گومز قهرمان CL میشدیم اونم پشت سرهم. با دست خودشون دوران طلایی رو هدر دادن.
على
على (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۳۲ ۹
احمق ترین کسی که تو این سالها از بارسا و مسی انتقاد کرده همین فن خال هست. این ادم انقدر بیشعوره که نمیتونه بفهمه که اتفاقا مسی در این سالها بیشتر بازیکن تیمی است و در خدمت تیم بازی میکنه امارها نشان دهنده واقعیات هستند. مشکل مسی اما این است که در این سالها یک مربی بدرد بخور در بارسا نبوده که بتواند از مسی استفاده صحیح بکند چون همگی با این باور که مسی انها را نجات میدهد هر گهی که خواسته اند خورده اند از انریکه بگیر که در تورین با ۳ دفاع انهم استفاده از متیو بازی کرد که ۳-۰ بازنده شد و والوارده که چه در رم و چه در مقابل لیورپول به معنای واقعی کلمه رید به تیم. بارسا هیچ تاکتیک مشخصی نداشته برای همین میبینیم باختهایش در اروپا فاجعه بار است:
۴-۰ به پاریس، ۳-۰ به یووه، ۳-۰ به رم و ۴-۰ به لیورپول این نشاندهنده نداشتن مربی است. این احمق از درک این واقعیت عاجز است ضمن اینکه شاید نحوه اخراجش از بارسا هم در اینگونه اظهار نظرها بی تاثیر نباشد. در تمام این سالها او همیشه از بارسا انتقاد کرده و اینبار بدتر از همیشه چون مشخصا تمام ناکامی های بارسا را به گردن مسی میاندازد و او را مسبب شکستها میداند و این تنها نشان دهنده بیشعوری و حماقت و کینه او نسبت به مسی را نشان میدهد
گُلِس
گُلِس (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۱۲ ۶
اینجوری میخواد سر و صدا و جلب توجه کنه ، احتمالا دنبال تیم واسه مربیگری میگرده
لیونل اندرس مسی10
لیونل اندرس مسی10 (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۱۵ ۵
نه با اینکار میخواد کاری کنه فن. دایک برنده توپ طلا بشه اینم مثل پرز سگ زرد برادر شغاله
حسین1996
حسین1996 (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۲۲ ۳
دروغم نگفته
تیم بعد از پپ و تیتو بیش از حد به مسی وابسته شده مخصوصا الان
عارف10
عارف10 (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۶ ۱۳
اصلا چیزی که گفته ذره ای به حرف شما ربط نداره
@hoseinfcb
لیونل اندرس مسی10
لیونل اندرس مسی10 (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۱۶ ۳
اخه اسب ابی من اگه الان یه چیزی بگم که که مسدود میشم

کینگ ما به خاطر یکی مثل تو نتونستهcl بگیره ۲سال داره بدترین ترکیبا و تاکتیک که اصلا نداره کل بازی های بارسا رو خراب میکنه اگه کینگ همون ما نمیتونستیم حتی تا نیمه نهایی برسیم اگه‌کینگ نبود لالیگایی در کار نبود اگه کینگ نبود بارسا با والورده هیچی نمیشد
اگه کینگ نبود کسی نبود که شما در موردش وراجی کنید
اون دهنتو ببند هیچکس حق نداره کسی که اینقدر زحمت میکشه رو هم برای بارسا و ارژا ازش انتقاد کنه حالا هرکی میخواد باشه
اون دوست داشتنت بخوره تو سرت پیر شدی به جای دینکه فهمیده بشی بدتر ...........
عارف10
عارف10 (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۱۱ ۶
متاسفانه یه سری حماقت های مدیریتی باعث شده چنین حرف هایی علیه مسی مطرح بشه

در حالیکه مسی با اختلاف بسیار زیاد در اختیارترین بازیکن تاریخ برای تیمشه
لیونل اندرس مسی10
لیونل اندرس مسی10 (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۱۱ ۴
بگو هرچی بیشتر چرت پرت بگی مشخص میشه بیشتر داری میسوزی

بسوززززززززززززززززززززز
 بارسا 33
بارسا 33 (دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸)
۱۳ ۱۲
چرا مسی ازالورده حمایت میکنه چون تاکتیک های تیم بر اساس مسی میچینه مسی ازادی عمل بیشتری داره به این خاطر فن خال مسی محکوم کرده
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!
چقدر این مصاحبه احمقانه هس؛ جناب فن خال با همچین مصاحبه ای دیگه شاسیته احترامی نیس؛ یعنی یه آدم که مربی فوتبال بوده تا این حد میتونه احمق باشه؟! خودش داره میگه مسی بهترین آمار فردی رو داره و داره میگه فوتبال یه بازی تیمیه بعد داره میگه چرا مسی سی ال نبرده خب خودش با زبون بی زبونی داره میگه که بقیه همتیمیاش ضعیف کار کردن نه مسی که فاتح سی ال نشدن. از این این استدلالش باید بفهمه که حالا که مسی با اختلاف زیاد از نظر اماری و تاثیرگذاری بهترین بازیکن جهانه پس هم تیمیاش، زیادی نخاله هستن که نمیتونه سی ال ببره وگرنه مسی که کم نذاشته . اتفاقا بازیکنایی امثال مسی ونیمار و... بازیکنایی هستن که بارها بازیا رو برا تیماشون در اوردن و کمبودهای تیما رو جبران کردن؛ مسی اگه همتیمیایی توی سطح خودش کنارش بودن بدون تردید به این سادگیا جام ها رو از دست نمیداد و هرفصل میتونستیم روی بردن 6گانه حساب کنیم؛ وقتی بقیه بازیکنا از گلر تا مدافعای میانی و مدافعای کناری سوتی میدن و هافبکا توانایی خلق موقعیت رو ندارن و مهاجم نوک هرچی براش میسازنو به باد میده، اینا باعث میشه که تیم سی ال نبره حالا آیا اینا تقصیر مسیه؟ بقیه بازیکنا یا کم استعدادن یا تنبل و کم تلاش، که تیم موفق نیس. اشتباهای همه رو که نمیتونه جبران کنه همین مونده مسی بره توی دروازه و جلوی گل مفت خوردنای بارسا رو هم بگیره بقیه داغونن که مسی نمیتونه برا بارسا سی ال بیاره