داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , نیمار جونیور , لوئیس سوارز

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ سلتاویگو
پایان : مسی , مسی , مسی
1

مارکا: والدز قصد دارد سرمربی تیم پایه های بارسلونا شود

مارکا: والدز قصد دارد سرمربی تیم پایه های بارسلونا شود
ما در شبکه های اجتماعی :
والدز
کد خبر : 91159  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸  |   نویسنده : مبین  |  
او سرمربی تیم پایه های بارسلونا خواهد شد

اختصاصی بارسانیوز- به گزارش مارکا ویکتور والدز به عنوان سرمربی تیم پایه های بارسلونا به باشگاه بازخواهد گشت. او سرمربی تیم زیر 18 یا زیر 19 ساله های بارسلونا خواهد شد.

 

مدتی قبل بارتومئو شایعات بازگشت والدز به بارسلونا به عنوان سرمربی در بارسلونا ب یا یکی از تیم پایه های را تایید کرده بود و گفت:

من با ویکتور والدس صحبت کرده ام . ما خوشحال میشویم که او را به خانه بازگردانیم و در روزهای آینده مشخص میشود پیشنهاد چه موقعیتی را به او خواهیم داد . من او را که سال موفقیت آمیزی داشته دنبال کردم و او به عنوان مربی خیلی خوب کار کرده است .

 

والدز به تازگی مدرک حرفه ای مربیگری خود را از یوفا دریافت کرده است. دوستان او ژاوی و ژاوی آلونسو هم به تازگی مدارک مربیگری خود را دریافت کرده اند. او فصل قبل هدایت تیم زیر 19 ساله های موراتالاز را بر عهده داشت که موفق شد نتایج درخشانی با آن تیم کسب کند.

 

تیم نونهالان بارسلونا مدتی قبل موفق شد با نتیجه 6-1 رئال مادرید را شکست بدهد و قهرمان لالیگا پرومیسس شود. به نظر میرسد ویکتور والدز یک مربی قابل اعتماد است و میخواهد بازی در پست های مختلف را با این بازیکنان جوان را کار کند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مهدی بارسلونا
مهدی بارسلونا (پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸)
۱۳ ۲۲
پپ اگه الان بود راکی و بوسکتس و پیکه و مسی و سوارز نیمکت نشین بودند لالیگا رو هم میشه با نفرات جوان گرفت کوپا رو همین طور سی ال باید به مسی بازی بدن دکتر ارنست هنوز نفهمیده این موضوع رو مسی پارسال بیشترین دقایق بازی کرده بود درحالی که میتونست استراحت بده ولی باید اینم توجه کرد که مسی کاپیتان خوبی نیست بنظرم ترشتگن یا کسی مثل پویول باشه بهتر هستش پویول وقتی تو زمین بود بازیکنان برای برد تحریک میکرد
سجاد  بارسا
سجاد بارسا (پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸)
۱۹ ۳
مسی نیمکت نشین!!!!!؟؟؟؟
4شگفت-انگیز(MSCD)
4شگفت-انگیز(MSCD) (پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸)
۱۱ ۰
هركي رو هم نيمكت نشين ميكرد مسي رو نميتونست نيمكت نشين كنه چون اولا كه مسي هنوز كيفيتشو داره و فرقي نميكنه سنش الان چقده فقط مثل والورده اسكل نبايد كل تاكتيكش مسي باشه دوما كه مسي تو ١٣ ساله تو اول داره بازي ميكنه تو بهترين سطح و قطعا يه قدرتايي هم تو باشگاه داره كه به نظر من خريد نيمارم ايده مسي هست و فكر تميكنم مگر با رضايت خودش نيمكت نشين بشه بعدم جوون گرايي اين نيست يهو همهي جوونا رو بريزي تو بازي شما به موقعي كه مسي و اينيستا و ژاوي وارد شدن وقتي جوون بودن يهمو همه وارد بازي نشدن و كم كم با به بازي اومدن توي بازي نسبتا مهم و بعد مهمتر با بازي كنار با تجربه هاي تيم هم باعث پيشرفتشون شد هم تثبيتشون تو تيم اينكه كل فصل يهو همه جوونارو بريزي تو زمين هم تيم زمين ميخوره هم خود بازيكنا و اينم كه بازي هاي بي اهميت و كوپاره الكي هي جوونارو بذارن اينم به درد نميخوره بايد همونجور تدريجي و كم كم يكي يكي بازيكناي جوونو وارد بازي مهم كنن نه مثلا ديقه ٩١ النيا رو بياره بگه جوون گرايي كردم
چلسی بارسا
چلسی بارسا (پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸)
۱۲ ۰
ژابی آلونسو نه ژاوی آلونسو...
اویس
اویس (پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸)
۸ ۱
به والدز و ژاوی امید دارم
بنده ی حقیر
بنده ی حقیر (پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸)
۱۲ ۱
باید دعا کنیم اول یک رئیس باشگاه عاقل بیاد
اون شرط اوله
@Oveise
اویس
اویس (پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸)
۵ ۱
Absolutely correct
@msnmessi
آنتی مادرید
آنتی مادرید (جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸)
۵ ۱
والدز باید ایناکی پنیا رو هم تمرین بده تا به سطح خودش برسه هر چی باشه برای آینده باید سرمایه گذاری کرد
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!
ای باووو...
چقدر حرصمون داد این چقدر... چندسال پیرمون کرد...
هی این سوتی میداد هی مسی جبران میکرد دوباره این سوتی میداد باز اون بازی رو درمیارود...
سوتیاش فرامونش نشدنیه؛ اگه اون گلری ضعیف رو توی بازی رفت با اینتر سال2010 نداشت و سال2012 هم قهرمانی بارسا رو پر پر نمیکرد با اون بازیای داغونش توی بازیای رفت و برگشت مقابل چلسی، بارسا میتونس طی4سال حضرو پپ روی نیمکتش، 4بار پپاپی فاتح سی ال بشه...