داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , نیمار جونیور , لوئیس سوارز

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

اینتر میلان ۱ ۲ بارسلونا
سوارز اینتر را نابود کرد
0

مسی : گریزمان ؟ او یکی از بهترین ها است

لئو مسی
ما در شبکه های اجتماعی :
آنتوان گریزمان و مسی
کد خبر : 94618  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸  |   نویسنده : سجاد   |  
بازی در بارسلونا آسان نیست اما گریزمان بزودی مچ میشود

اختصاصی بارسا نیوز - مسی در مورد گریزمان صحبت کرد.

 

طبق گزارش موندو ، لئو مسی فوق ستاره بارسلونا در مصاحبه با راک 1 در مورد مسائل مهمی صحبت کرد. مسی در مورد آنتوان گریزمان خرید تابستانی باشگاه نیز صحبت کرد و به نوعی تمام شایعات اخیر در مورد مسی و گریزمان را تکذیب کرد.

 

آنتوان گریزمان :

 

این دروغ است که من نخواستم گریزمان به بارسلونا بیایید ، در سال اول که باشگاه قصد داشت او را جذب کند همه اظهارات من را به یاد دارند من گفته بودم که او یکی از بهترین هاست و برای پروژه های ورزشی بزرگ همیشه از بازیکنان بزرگ استقبال خواهیم کرد و من هیچوقت مشکلی با گریزمان نداشته ام و به خوبی ازش تعریف کردم.

 

با توجه به سبک بارسلونا بازی در این باشگاه آسان نیست ، هر چند که شاید از خارج ساده به نظر بیایید اما برای کسی که فلسفه باشگاه را تجربه نکرده و از کودکی در این رابطه آموزش ندیده برای مچ شدن با تیم کار سختی دارد و هر چقدر که بازیکن با کیفیت باشد باز دشواری وجود دارد.

 

گریزمان عادت به روش دیگری دارد ، او پیش تر در باشگاهی بوده که سبک و فلسفه متفاوتی داشته اما هیچکس به توانایی ها و انگیزه اش شکی ندارد ، او باهوشه و بزودی با تیم مچ میشود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
شیر
شیر (چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸)
۲۶ ۲
دمت گرم ..همین حرفت روحیه بسیار مضاعفی ب گریزمن میده و صد در صد بهش در اینده کمک خواهد کرد ..شماها بزرگین بابا خدایی .ماها فکرمون کوچیکه..طبع و سرشت شما بالاست
دیوار طلایی
دیوار طلایی (چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸)
۲۱ ۰
ما ایرانی ها همیشه با یه حرف رنگ عوض میکنیم. واسه همین هیچ وقت آرمان ثابتی نداشتیم
م.بارسا
م.بارسا (چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸)
۱۷ ۴
یه بازی نیمکت نششته ببین رسانه های میخوان چیکار کنن بابا گریزمن تا الان وظیفه اش رو به خوبی انجام داده ده برابر عثمان ارزش داره که یک پاس از فاصله نیم متری رو هم نمیتونه بده
هم تو کار دفاعی شرکت میکنه هم تو حمله است خیلی خوبه