داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , تودیبو , ژان کلر تودیبو , تودیبو بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

رنگ چراغ های بازی بارسلونا - پی اس جی

رنگ چراغ های بازی بارسلونا - پی اس جی
Xبستن
...
کد خبر : 33072  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴  |   نویسنده : حامد  |  

اختصاصی / روزنامه اسپورت اسپانیا نکات برجسته مثبت و منفی دو تیم بارسلونا و پی اس جی  در بازی شب گذشته را با رنگ چراغ های راهنمایی بررسی کرده است .

 

سبز . بازگشت ضمیمه شده به نیمار

نیمار در این فصل در بازی برابر پی اس جی خوب بوده است . او در چهار بازی که برابر این تیم فرانسوی به میدان رفته است در هر دیدار یک گل ، در دیدار شب گذشته 2 گل و در مجموع پنج گل را وارد دروازه ی پی اس جی کرده است .  این برای افزایش اعتماد به نفس بازیکن برزیلی در دیدار های پیش رو لازم است . این بارسا نیاز به نمایش MSN دارد و علامت " نی " ( نیمار ) نشانی بزرگ است .

زرد. آزاد گذاری داوری

داور نروژی ، اسون موئن اودمار سخت گیری کوچکی در دیدار بارسلونا و پی اس جی نداشت . او در دقایق پایانی در نیمه اول از خطا روی بوسکتس که به نظر بیش از یک سوت داشت به راحتی گذشت . همچنین خطای ناپاک وراتی روی نیمار و یا پاستوره بر روی آلبا می توانست برای انها کارت زردی به دنبال داشته باشد .

قرمز. پی اس جی بی میل و بدون حیله

کاملا درست است . این بازی یک ماموریت غیر ممکن برای پی اس جی بود چرا که زدن سه گل به بارسا در نیوکمپ کاری است که از تعداد کمی از رقبای بارسلونا بر آمده است . آنها در چندین بخش از بازی کاملا بی میل به نظر می رسیدند . بعد از نمایش آنها در برابر چلسی انتظار بیشتری از آنها می رفت .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
29 نوامبر 1899
29 نوامبر 1899 (چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴)
۴۱ ۲
اینیستا هم میتونست رنگ سبز باشه... دیشب تا حدودی مثل همون اینیسا سابق بود و عالی بازی کرد !
آخرین نظرات مطالب دیگر