داغ ترین ها : بازی بعدی بارسلونا , بازی بعدی رئال مادرید , الکلاسیکو , بارسلونا , رئال مادرید , بارسلونا و رئال مادرید

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیه داد
اینیستا سکان را به مسی سپرد
3

حمايت همه جانبه آگوئرو از ليونل مسي

حمايت همه جانبه آگوئرو از ليونل مسي
Xبستن
...
کد خبر : 26009  |   زمان ارسال : شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |   نویسنده : میثم جعفری  |  

 پس از نایب قهرمانی آرژانتین در جام جهانی، خیلی ها تصور می کنند که مسی دیگر انگیزه ای برای بازی در تیم ملی ندارد اما سرخیو آگوئرو که سالهاست رفاقت صمیمانه ای با مسی دارد، این نظریه را رد می کند.

وی در مصاحبه با نشریه "OLE" گفت :" تا جاییکه من از مسی شناخت دارم او هیچگاه نه در مورد خداحافظی از تیم ملی صحبت کرده و نه علاقه ای به این کار دارد. لئو با بارسا به همه افتخارات باشگاهی رسیده و تنها چیزی که در کارنامه او خالیست، کسب افتخار با تیم ملی است. می دانم که او انگیزه زیادی برای رسیدن به این مهم دارد و همین مساله، دیگر بازیکنان تیم را نیز باانگیزه تر می کند. لئو بیشتر از آنچه که خیلی ها تصور می کنند عاشق آرژانتین است و دوست دارد برای تیم کشورش بازی کند."

آگوئرو در مورد وضعیت آرژانتین تحت هدایت تاتامارتینو گفت:" تاتا ایده های جدیدی دارد. او از من خواسته که به مرکز متمایل شوم و اینگونه مسی به راست منتقل شده است. هر دو سعی داریم تا با این تغییر تاکتیکی خودمان را وفق دهیم. در حال حاضر همه چیز به خوبی پیش می رود و روند مثبتی را در پیش گرفته ایم."


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
سلطان ژاوی
سلطان ژاوی (شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳)
۱ ۱
http://varzesh11.com/fa/soccer_articles/show/%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF_%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%84%D9%88%D9%86%D8%A7_-_%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF/2782

آهنگ بارسا دان کنید
آخرین نظرات مطالب دیگر