داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

منچستر یونایتد ۰ ۳ بارسلونا
پایان : صعود بارسلونا به نیمه نهایی !
0

سرمربی سویا : بارسلونا بدون نیمار هم قدرتمند است !

سرمربی سویا : بارسلونا بدون نیمار هم قدرتمند است !
Xبستن
...
کد خبر : 38426  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴  |   نویسنده : ایمان  |  

اختصاصی / اونای امری سرمربی تیم فوتبال سویا در آستانه ی دیدار تیمش برابر بارسلونا در سوپر جام اروپا مصاحبه ای انجام داده است .

 

اونای امری گفت : " لوئیس انریکه بارسلونا را ترمیم کرد و به کمال رساند . نیمار بازیکن بسیار مهمی برای آنهاست اما زمانی که او نباشد پدرو میتواند جایگزین  شود . ما در حال صحبت کردن در مورد بازیکنان مهم دیگری هستیم . پتانسیل نیمار بسیار بالاست اما بدون نیمار هم بارسلونا تیم قدرتمندی است " .

 

وی در ادامه به وضعیت رامی نیز اشاره کرد و افزود : " حضور او یک علامت سوال بزرگ است . ما آگاه هستیم که در یک بازی بزرگ باید تصمیمات مهمی بگیریم . ما آنچه که پزشکان بگویند را انجام خواهیم داد . ما نمیتوانیم در مورد کمبودها شکایت کنیم .

 

امری در ادامه گفت بارسلونا قطعا برای لحظاتی از خود ضعف نشان میدهد و ما باید از این فرصت برای آسیب رساندن به آنها استفاده کنیم . ما باید جوری در زمین حاضر شویم که برای کسب جام گرسنه ایم .

 

لازم به ذکر است که تیم سویا در زمان سرمربیگری اونای امری 19 بار با بارسلونا بازی کرده است که در هیچ بازی موفق به شکست این تیم نشده و حاصل آن 13 باخت و 6 تساوی است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ا Snake eyeS ا
ا Snake eyeS ا (سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴)
۱ ۱
پ ن پ
آخرین نظرات مطالب دیگر