داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
1

مونچی ؛ الکس ویدال توانایی بالایی داره

مونچی ؛ الکس ویدال توانایی بالایی داره
Xبستن
...
کد خبر : 38459  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴  |   نویسنده : میثم جعفری  |  

اختصاصی - در ادامه مصاحبه مدیر ورزشی باشگاه سویا را باهم از وب سایت AS میخوانیم وی در این مصاحبه در مورد الکس ویدال و شرایط تیم حرف زد.

 

مونچی یکی از بهترین مدیر ورزشی های اروپا است و همواره در بازار نقل و انتقالات تابستانی همیشه بازیکنان جوان و موثری برای باشگاه سویا جذب کرده است ، در ماه های گذشته بارسلونا پیشنهاد همکاری با وی را ارائه کرده بود اما در خواست بارسلونا از طرف خود مونچی رد شد او میخواهد به کارش در سویا ادامه دهد.

 

فینال سوپر کاپ اروپا :

ما در سال گذشته عملکرد خوبی داشتیم و موفق شدیم جام یوفا را کسب کنیم ، فینال سوپر کاپ اروپا یک چالش بزرگ برای ما است و امیدوارم بتوانیم در آن پیروز شویم.

 

شرایط تیم سویا :

در حال حاضر بازیکنان سویا آماده رویارویی با بارسلونا هستند اما نسبت به فصل گذشته بازیکنان تاثیر گزاری را از دست داده ایم که میتواند مشکل ساز شود.

 

بازی در مقابل بارسلونا :

بدون شک همیشه بازی در مقابل این تیم دشوار است زیرا بارسلونا قدرت اول فوتبال جهان است ، در سال 2015 بارسلونا فوق العاده بود اونا تیم های بزرگ اروپا رو به زانو در آوردن و در نهایت موفق به کسب 3 گانه شدند.

 

آیا آلن هلیلوویچ از گزینه های سویا بوده :

خیر ، چون ما در اون پست بازیکنان خوبی داریم.

 

پیوستن الکس ویدال به بارسلونا :

الکس ویدال توانایی های خاصی داره که بدون شک اونو در باشگاه بارسلونا موفق میکنه ، اون خصوصیات خوبی از جمله سرعت ، و همچنین قابلیت تغییر پست رو داره اون بازیکنی هست که علاقه داره با همه رقابت کنه.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
محمدرضا
محمدرضا (سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴)
۲ ۰
میثم جان میدونستی مطالبت بدون اینکه باز کنی مطلبو معلومه کار خودته؟
کلاً وقتی میبینم ترجمه محاوره ایه همون اول میگم کار میثم جعفریه
پاسخ مدیر: میثم - ببخشید دوست عزیز منظورتون چیه؟متوجه نشده ام
این که میگی بدون اینکه مطلب رو باز کنی میفهی مال منه ، تیتر رو به صورت دل خواه میزارن حتمن که نباید همون چیزی باشه که سایت های خارجی میزارن.
آخرین نظرات مطالب دیگر