داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , نیمار بارسلونا , نیمار رئال مادرید , شایعات نیمار , اخبار نیمار

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

اتلتیک بیلبائو ۱ ۰ بارسلونا
شکست بلوگرانا در افتتاحیه لالیگا !
جای بنر شما 150*1200
1

نیمار جونیور ؛ من برای این پیروزی خیلی خوشحالم

نیمار جونیور ؛ من برای این پیروزی خیلی خوشحالم
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 41181  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۴  |   نویسنده : میثم جعفری  |  

اختصاصی - در ادامه صحبت های نیمار جونیور فوق ستاره برزیلی بارسلونا را بعد از پیروزی مقابل لورکوزن میخوانیم 

 

در دیدار امشب نیمار نمایش خوبی نداشت ، بعد از مصدومیت لئو مسی تمام نگاه ها به جوان برزیلی بارسا بود اما او کار خاصی در این بازی نکرد و در برخی از صحنه ها هم توپ ها را به راحتی لو میداد نیمار در مصاحبه خود در مورد سوت های طرفداران و غیبت لئو مسی صحبت کرد .

 

تحلیل من در مورد بازی :

" ابتدا باید بگم که من از این پیروزی بی نهایت خوشحالم ، در طول بازی تیم لورکوزن کار را برای ما دشوار کرده بود و باعث شد ما رنج ببریم در بین دو نیمه ما باور داشتیم میتوانیم نتیجه را عوض کنیم " .

 

سوت طرفداران :

" بله ، در طول بازی من شاهد این بودیم که در برخی از مواقع هواداران ما سوت زدند ، در کل من به اونا حق میدم و امیدوارم مقداری صبور باشند  ، بدون شک سوت های هواداران باعث ناراحتی ما میشود البته اونا حق دارن و انتظار زیادی از تیم دارند " .

 

غیبت لئو مسی :

" بدون شک لئو مسی بهترین بازیکن جهان است ، نبود لئو تاثیر در بازی ما دارد ما باید سعی کنیم در نبود لئو مسی هم بهترین نمایش رو داشته باشیم " .

 

بعد از لئو مسی امید تیم به من است :

" در زمان غیبت مسی هیچگونه فشاری رو حس نمیکنم ، ما همه تمام تلاشمون رو انجام میدیم که تیم بهترین نمایشش رو داشته باشه " .

 

وظیفه من در نبود مسی :

" وظیفه بیشتری به خاطر نبود مسی وجود نداره ، هر بازیکنی در زمین وظیفه ای داره و باید اونو به خوبی انجام بده  ما باید در آینده پیشرفت کنیم " .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
لئو مسی کوچیتینی
لئو مسی کوچیتینی (چهارشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۴)
۹ ۰
من هم
خیلی
آخرین نظرات مطالب دیگر