داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , مسی , لیگ قهرمانان , لیورپول و بارسلونا , بارسلونا و لیورپول

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۲ ۲ ایبار
پایان لالیگا
1

امری: بارسلونا مدعی قهرمانی است؛ حضور در چنین بازی هایی عامل ماندنم در سویا بود

امری: بارسلونا مدعی قهرمانی است؛ حضور در چنین بازی هایی عامل ماندنم در سویا بود
Xبستن
...
کد خبر : 38387  |   زمان ارسال : دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴  |   نویسنده : محمد اسلامی  |  

در ادامه کنفرانس مطبوعاتی اونای امری سرمربی تیم فوتبال سویا را پیش از دیدار فردا شب سوپر کاپ اروپا برابر بارسلونا به نقل از وب سایت AS مرور می کنیم.

به عنوان مربی تا به حال برابر بارسلونا پیروز نشده اید، آیا می توانید در تفلیس این کار را انجام دهید؟

خب این یک شانس دیگر است. ما فرصت این را داریم تا برابر حریف فوق العاده ای که طبیعتا مدعی پیروزی در مسابقه است، خود را آزموده و این بار بر آن ها غلبه کنیم. البته که من امیدوارم که در آینده بازی های بیشتری برابر بارسلونا برگزار کنیم زیرا که به این معنی است که توانسته ایم به سطح اول فوتبال اروپا برسیم.

آیا شکست های گذشته شما را آزار خواهد داد؟

نه. آن دیدار ها دیگر گذشته و همان طور که گفتم فردا شانس جدیدی برای غلبه بر آن ها داریم. من خاطرات شیرینی از رویارویی برابر بارسلونا هم دارم و امیدوارم که بتوانیم در سال آینده در مرحله حذفی لیگ قهرمانان نیز به مصاف آن ها برویم.

نبود نیمار چقدر تاثیرگذار خواهد بود؟

نمی خواهم بگویم که نیمار بازیکن مهمی نیست، اما وقتی کسی مثل پدرو جانشین او می شود بدین معنی است که قدرت بارسا تغییر چندانی نخواهد کرد. انریکه نشان داده که مربی فوق العاده ای است و می داند که چگونه با این مسائل کنار بیاید.

بازیکنان شما از شانس بیشتر بارسا سخن گفته اند.

خب این خبر خوبی است زیرا که انگیزه و هیجان آن ها را نشان می دهد. نظر من؟ من اینجا نیستم تا در مورد درصد ها صحبت کنم، اما واقعیت این است که بارسلونا مدعی قهرمانی است، اما ما می خواهیم با انگیزه بالا و بازی به روش خودمان برابر آن ها به پیروزی برسیم.


آیا از انگلستان پیشنهاد کار داشتید؟ برای چه در سویا ماندگار شدید؟

من فردا در مسابقه ای حاضر خواهم بود که تنها دو تیم انتخاب شده در آن بازی خواهند کرد.همچنین ما در لیگ قهرمامنان اروپا نیز حضور خواهیم داشت.فکر کنم این ها دلایل کافی برای ماندر در سویا بود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
الماس
الماس (سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴)
۰ ۰
درباره ی نیمار باحال گفت:/
آخرین نظرات مطالب دیگر