داغ ترین ها : بارسلونا , بازی بعدی بارسلونا , بارسلونا و لیون , مسی , لیون و بارسلونا , لیگ قهرمانان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۱ رئال بتیس
پایان : مسی , مسی , مسی !
1

صحبت های بازیکنان یووه و اظهار نظرهایشان "بوفون : برای گردش به برلین نیامده ایم"

صحبت های بازیکنان یووه و اظهار نظرهایشان "بوفون : برای گردش به برلین نیامده ایم"
Xبستن
...
کد خبر : 34254  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴  |   نویسنده : امیرحسین  |  

اختصاصی/تیم یووه این تصمیم را دارد که بازی سختی برای بارسلونا فراهم کند . مربی تیم و بازیکنان کاملا آشکارا از این سخنان در مصاحبه ها استفاده کرده اند . اما چیزی که آن ها پذیرفته اند بازی سخت مقابل کاتالان ها است .

 

مصاحبه بوفون : "برای گردش به برلین نیامده ایم ، کسانی که در سن من بوده اند شانسی برای کسب لیگ قهرمانان را نداشته اند پس ما برای پیروزی می آییم ."

 

مصاحبه با آلگری سرمربی یووه : "بازی آسان مقابل بارسا غیر ممکن است ، متوقف کردن msn باید انجام گیرد ، آن ها فوق العاده اند و این مسابقه ای بزرگ خواهد بود ."

بازی رو در رو کمترین انتظاری است که از دو تیم می رود و من از بازی با بارسا نهایت استفاده را می کنم . در میلان 8 بار این کار را انجام داده ام .

 

مصاحبه با پاتریس اورا : "این یک بازی دشوار و سخت است . در فوتبال هیچ چیز را نمی شود پیش بینی کرد اما مثلث بارسا در هر لحظه تفاوت ها را رقم می زند .

سوارز ؟ من قطعا با او دست می دهم ، شاید او وجود من در فینال را حس نکند اما مهم حضور من در این بازی است . (رابطه ای بد میان این دو در زمان لیگ برتر وجود داشت)"

 

 

 

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
نیمار(یعنی قدرت)
نیمار(یعنی قدرت) (پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴)
۹ ۳
دیگه اظهار نظرتون چیه دیگ.
حالا به دو تا تیم الکی مثل زغال خوردید صعود کردید فکر نکنید چه خبر.
همین دوم اروپا شدید از سرتونم زیاده.
پیش به سوی سه گانه.
نازنین MSN
نازنین MSN (پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴)
۱۴ ۲
بوفون خودتو واسه خوردن 6 تا گل تو برلین از بارسا اماده کن(با هتریک مسی)
مسی تنها
مسی تنها (پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴)
۱۰ ۱
خدایشی وقتی دیشب چندتا کادر بسته از بوفون رو تو تلویزیون نشون داد مخصوصا نیمه اول زمانی که رونالدو میخواست خطا کاشته رو بزنه(چه قدر توی صورت این دروازبان عطش پیروزی و بردن بود، با اون ته ریش سفیدش،عجب عظمتی داشت) بد جوری سر دوراهی قرار گرفتم که چرا نمی تونه جام رو بالای سرش ببره از یه طرف هم دلم با بارسا و مسی ست نمی شه کاریش کرد انشاالله 6 گانه رو میگیریم ....................البته خیلی از این اظهار نظرها تو این فصل، تیم ها مقابل بارسا کردند که بیشترینش هم بایرنی ها کرده بودند که دیدید چوری حذف شدند.بواتنگ ،بن عطیه،نویر ،مولرو...........
محمد جواد (لئو مسی)
محمد جواد (لئو مسی) (پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴)
۱ ۰
این سوارز با سوارز لیورپول فرق میکنه اورا
آخرین نظرات مطالب دیگر